Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aszti

Jak oceniacie te kozaki -zbieram na nie. Warto?

Polecane posty

Gość ochhh mariann
płace rządam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piszcie ze to absurd
bo nie takie pieniądze wydają panny na buciory, torebki czy inne gówniane gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wybrałabym pierwszy model
drugi jest troche za targowiskowy, a wogole nie kupilabym zadnych z nich bo mam fajne za 360zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze absurd
zbierac kase to mozna na mieszkanie samochód ale na buty???:O dla mnie to ewidentnie dla szpanu zwlaszcza ze sa 100 razy tansze zamienniki i wcale nie brzydsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pateczka
Jeśli naprawdę chcesz je miec- nie zastanawiaj się. Kobiety musza sobie sprawiać czasami przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pateczka ;) Przemyślę na spokojnie i wtedy podejmę decyzję. Póki co, wrzucam do \'skarbonki\'... jesli nie wydam na te kozaki, to przeznaczę na coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz ceny nie wyróżniają się niczym!! Nie kupiłbym ich gdybym miał komus fundnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak gazeta
wstrętne te buty...i ta cena :O...200 zł bym nawet za nie nie dała...co ja mówię 200,50 bym nie dała....paskudne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle jaka taka taka
Fajny mają suwak do samej podeszwy prawie,w tanich butach takich nigdzie nie widzialam, ale ludzie, nie za dwa tysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli cie stac i masz na nie ochote to kup, ale jesli na nie ciulasz to nie warto, za polowe tej ceny kupisz makowe porzadne ladne kozaczki. pOMysl wydasz 1800 i bedziesz bala sie w nich chodzisz, bo ktos cie nadepsze, po ktos zaczepi wozkiem w sklepie. Podobaja mi sie te pierwsze gdybym byla szalona to pewnie bym je kupila ale nie dam za kozaki wiecej jak 700-800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie poprawna panienka
Aszti, świetne są! Jesli stać Cię na nie to kup i nie słuchaj innych. To Ty masz się w nich dobrze czuć. Ja gdyby mnie bylo stac to pewnie bym kupila. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia, no podobają mi się, ale jak zgodnym chórem mówicie, że nie są tyle warte, to zaczynam miec powazne watpliwości. :-O Generalnie, moglabym sobie na nie pozwolić już dziś, ale mam tak dużo różnych opłat i naprawdę ważnych potrzeb, że normalnie niewyróbka:-O Nie należę do osób aż tak szalonych i nieodpowiedzialnych, by, za przeproszeniem, olać istotniejsze sprawy, na rzecz butów. Niemniej...chodzą mi one po głowie tak mocno, że nie mogę przestać o nich mysleć. 😭 Ja jakas chora psychicznie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
jestem w szoku :D w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby kupować tak drogie buty! :D bałabym sie w nich chodzic żeby się nie potknąć, nie obetrzeć itp.; a jak bym pomyślała ile kosztowały to chyba przez nastepne 10 lat bym innych nie kupiła :D nooo chyba że bym zarabiała 10 tys miesiecznie to bym sie zastanowiła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają mi się i imo nie są warte swojej ceny. :( I znając naszą kobiecą naturę - kupisz je i po kilku założeniach przestaną Ci się podobać (autopsja) :D Życzę podjęcia słusznej decyzji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... już kiedyś drogaśne kupiłam, to przelatałam calutką jesień, zimę i wczesną wiosnę. Niestety da drugi sezon juz były niemodne, a poza tym, tak często w nich chodziłam, że strasznie je \"zciachałam\" :-O Na kilka lat przystopowałam z butami dobrze powyżej 1000zł ;) W zeszłym roku, pod wpływem impulsu, kupiłam następne drogie - wysokie szpile (kozaki) i... miałam je na nogach dosłownie 2 razy (z czego ten drugi, kilka dni temu:-O) Nie mam na nie pomysłu. Na codzień niewygodne, na imprezy -nie chodzę:-O Kicha. Teraz te mnie męczą, boję się, że będzie to samo. :-O E, chyba sobie je daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj teraz
jak beda przeceny to wtedy nad nimi pomysl, ale to dopiero gdzies w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
zaczne od tego ze wg mnie te pierwsze sa ladniejsze. byc moze gdybym miala kupe kasy i 2 tys byloby dla mnie pikusiem, to gyby mi sie tak bardzo podobaly jak tobie to bym kupila. ale nie mam az tyle kasy i az tak mi sie nie podobaja:) i uwazam ze mozna znalexc o wiele ladniejsze (wg mnie) za rozsadniejsza cene. zastanow sie :) zebys pozniej nie zalowala :) chociaz pewnie skoro te tak bardzo ci sie podobaja to trudno bedzie ci znalexc tansze ktore wopadna ci w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj teraz
jak się dobrze rozejrzy to napewno znajdzie coś ładnego za rozsądną cenę. Jeżeli te jej sie tak bardzo podobają to najlepiej nich poczeka do przecen po nowym roku, tylko wtedy róznie moze być z rozmiarówką i mogą juz byc troche podniszczone od czestego przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkóna
dziewczyno czy tak naprawde obchodzi cie to czy nam sie te kozaki spodobaja ?jesli ci sie podobaja i masz kase to kup sobie a sie uspokoisz i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
boze co za bezguscie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie z nimi spokój
wcale nie są takie super a juz nie za taką kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj teraz
obejrzałam wszystkie propozycje kozaków tego sklepu i rzczyzwiscie te sa najładniejsze, chociaz te które pokazała czekoladowa też są niezle i duzo tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... paskudne, to one nie są, wg mojego subiektywnego odczucia;) Co najwyżej niekoniecznie warte aż takiej ceny. No nic, powoli mówię im \"żegnajcie!\" 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa chwila - może jeszcze dziś, albo jutro przejdę się do salonu i przyjrzę się z bliska fasonowi, który pokazałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do ccc tam jest duzy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha w ccc
dobre! tam same ortaliony albo skaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×