Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domcia

Młode Mamy

Polecane posty

mam 20 lat i 4 miesięczna córeczkę...czyli zaliczam się do młodych mam. Chętnie porozmawialabym z innymi dziewczynami w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 i 7 miesieczna córke ale tez mam coraz wiecej watpliwosci czy jestem młodą mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc \"teraz mam coraz wiecej watpliwosci\" bo coraz czesciej czytam tu o 16 letnich mamusiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dominika my jestesmy z jednego miasta :):D:D:D moze spacerek?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki :) Ja mam 24 lat i 2 letniego synka :) I chyba się zliczam do tych młodych.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 24 latka i mój synek ma 11 tygodni a czy zaliczam sie do młodych mam skoro tyle 16latek mamami jest ?? a skad jesteście ??? ja z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- spacerek mówisz??? no chętnie a skąd dokladnie jesteś??\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powim ci że zauważyłam że moi znajomi którzy nie maja dzieci nie nadają się do niczego...tzn mamy już chyba inne spojrzenie na świat i inne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domcia hmm powiem ci ze ja sobie zmienilam znajomych na takich którzy maja dzieci :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie mieszkam w hucie na oświecenia i nie mogę sie przyzwyczaić hehe bo mieszkałam w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bywa nasi znajomi nie rozumieją że nie możemy wyjśc czy dłużej siedziec nie wiedzą co sie dzieje jak małe nie ma bąków :D itd no naszczescie teraz mamy z kim pogadać bo moja bratówka jest w ciązy i to z bliżniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to mieszkasz doklądnie na tym osiedlu co aga- mama Nadusi :) Mialysmy sie spotkac ale nie zdazylysmy bo urodzila sie Nadusia. Niedaleko ciebie mieszka zielone szkielko mama Mikolaja :) Musimy sie kiedys wszystkie umówic np w geancie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia-------- Ale tak zawsze było :) Jak nie miałam dziecka to też patrzałam na wszystko inaczej.Ale akurat w moim środowisku dużo znajmomych są rodzicami a Ci którzy nie są też można super się bawić.To chyba zależy od człowieka.Mimo że ejstem matka nie musze gadać non stop o pieluchach i kaszkach.Bo kogo to tak naprawde obdchodzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- no właśnie chyba tak zaczynam robić ale nie wiele mam koleżanek ktore majua dzieci. teraz wszyscy planuje je przed 30 :) no u mnie sie troche inaczej złożylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domcia ja mialam tylko jedna kolezanke ktora ma dziecko ale niestety przeprowadzila sie na 2 koniec miasta i nieczesto sie widujemy, ale teraz mam taka jedna psiapsiole ze szkolnej lawki :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo- niby masz racje tylko wkurza mnie to ze moja paczka starszych ludzi ode mnnie planuje wszytko tak jakbym była dlaje sama i zawsze miala cz\\as na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- Jeżeli znajdziesz czas to ja bnardzo chętnie sie spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, że jest wiecj młodych mam które cierpią na samotność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja jestem dyspozycyjna . obecnie siedzę w domu ,nie pracuje wiec mam dużo czasu. w weekendy tylko studia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma na imię twoja pociecha??? powiedz mi wychowujesz sama dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w weekendy to ja tez mam zajecia wiec odpadaja a tak w tygodniu tez mam zawsze czas. a na jakim kierunku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-- wtedy kiedy twoja dzidzia się urodziła moja ma imieninki:) Maja urodziła się 18 czerwca 2007 no to juz smiga pod 5 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam 22 lata i ponad 15 miesięcznego Mikołaja:) Nie bywam często na kafe, ale postaram się zaglądać do Was:) MaMani - jak się czuje moja przyszła synowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie mogę złapać MaMani?? bo muszę lecieć a jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×