Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka66

Ile kosztują mniej wiecej pierścionki zaręczynowe?

Polecane posty

nikt nie mowi ze pierscionek ma kosztowac 5 tys ma byc porzadny a nie tandetna podroba jak kogos nie stac to niech nie udaje ze stac i kupuje podooby kamieni ktore tylko strasza za 300 zl tez mozna kupic porzadny pierscionek ale tylko ze zlota nie z jakas tendetna cyrkonia i z powodzeniem pierscionek tylko zloty za nieduze pieniazki moze po latach pieknie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pierścionka za fartunę
i nie mam pierścionka za grosze z cyrkonią. Kiedyś nie miąło to dla mnie znaczenia, w ogóle nie potrzebowałam pierścionka. Ale mój chłopak stwierdził wtedy, że własnie, ze będę mieć pierścionek i to nie byle jaki. Wybieraliśmy razem, nie patrząc na cenę, pokazałam co mi się podoba i on go kupił. kosztował 500 zł. dla jednych to dużo dla innych taniocha. ale pierścionek ma tą tzw.metkę i certyfikat. Jest prosty i śliczny. po jakimś czasie spotkaliśmy sie ze znajomymi, akurat byla fala zaręczyn i tak: pierwsi znajomi mieli pierścionek kwiatek, z niebieską cyrkonią i białymi do okoła, może i ładny ale widać było tą "taniość" drudzy również niebrzydki pierścioneczek ale już na pierwszy rzut oka nie było tego błysku. ostatnio szwagier kupił pierścionek swojej narzeczonej, bardzo podobny do mojego, zapłacił za niego niecałe 200 zł mniej ale jak go oglądałam, to cieżko było powiedzieć, że ładny. Cyrkonia nie dawała takiego blasku, złoto też jakieś takie bez połysku, i tak niezbyt ładnie wykonany. Ale każdy sam dokonuje wyborów. Gdybym ja cofnęła czas to znów wybrałabym ten sam pierścionek i więcej nie stwierdzę, że "metka"nie ma znaczenia. Swoją drogą mój mąż zauważył to samo i cieszy się, że uparł się przy brylancie i markowym pierścionku. nawet skromniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniam ceny pierścionków moich znajomych. Za to często ktoś zauważa mój i mówi że mam uroczy pierścionek;-) mnie więcej do szczęścia nie potrzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscionek zareczynowy to nie jest byle gowno wpasc do sklepu kupic co jest i juz trzeba go wybierac z niezwykla starannoscia wiedzac jaki gust ma wybranka i pilnowac zeby byl porzadny moze niekoniecznie drogi ale PORZADNY i to czy pierscionek jest wybierany z zaangazowaniem to czy facet stara sie zeby nie kupic byle czego z byle czego jest wazne pokazuje jaki szacunek ma facet do kobiety czy traktuja ja powaznie czy wiecznie wszyskto dla niej bedzie na odwal zeby bylo wszyskto udawane podrobione i tanie nie znaczy tandetne podroby kamieni sa tandetne ja moge kupic buty ze skory za 80 zl i beda porzadne tylko poseiece na zakup wiecje czasu zeby wybrac cos dobrego i taniego a moge wpasc do sklepu jak po ogien kupic buty ze skory ekoligicznej ktora skora oczywiscie nie jest i zaplacic 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrrrrrau- czyli uważasz że jak ktoś kupił tańszy pierścionek to wpadł do pierwszego lepszego sklepu i brał co popadnie? Strasznie generalizujesz. I moim zdaniem nie masz zupełnie racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wszystko wiedzial o czytosci ksztaltach i barwie brylantow nie interesowalo mnie z aile bedzie pierscionek wiedzialam ze nie dostane pierwszego lepszego swiecidelka ktorego po roku juz nie zaloze bo bedzie wygladal jak gowno wiedzialam ze zrobi wszystko zeby to bylo cos porzadnego ze szuka jezdzi i celem nie tylko jest wyglad ale jakosc rowniez i chocby to mial byc tylko zloty pierscionek za grosze to ok byle nie jakas tendeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka przeciez pisze tani pierscionek moze byc porzadny zalezy z czego jest i moze byc wybierany ze starannoscia ale sorry jak widze cyrkonie to dla mnie tandeta setny raz powtarzam ze wolalabym za 300 zl samo zloto bez tej szkaradnej brzydacznej cyrkoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgsdgsdg
duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę sto razy z ta cyrkonią bo taki wybrał mój narzeczony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam, ze lepsze same zloto albo jakis maly szlachetny kamien niz wielka cyrkonia. zobaczcie np na pierscionki naszych babc, moze design nie jest jakis super, ale one ciagle wygladaja pieknie. moja mama tez dostala od taty ruskie zloto z rubinem i sama bym go chetnie nosila bo naprawde wyglada super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo musisz woleć
przecież już go nei zamienisz. poczekaj jak ta cyrkonia zszarzeje, straci połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka i super ale kazdy facet jest inny jeden ma gust wie ile ma pieniedzy i co jest porzadne kupi cos porzadnego mieszczac sie w kwocie a inny gustu nie ma jakosc dla niego nie gra roli kupi byle co byle na wystwie dobrze wyglada " nie wazne co jest w ksizce waznne jaka okladka" i tego nie zmienisz ze cyrkonia jest byle czym i facet z duma i szacunkiem do ciebie darowalby sobie te podrobe kupujac cos porzadnego ale bez tego sztucznego tworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To go odświeżę;-) dla mnie to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat co do szacunku mojego narzeczonego to bym każdej dziewcyznie takiego życzyła. Ale nie będę się tłumaczyć czemu noszę z dumą cyrkonię. Tylko chce pokazać że brak brylantu nie jest końcem świata i obrazą dla narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka tutaj wszystkie ci pisza cena nie wazna liczy sie jakos a cyrkonia jakosci nie ma zadnej i jak kogos nie stac na brylant to nie kupuje tandety tylko daruje sobie podrobe brylantu i kupi samo prawdziwe czyste zloto wygladajace porzadniej od pierscionka z cyrkonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ja widze ze ty nie rozumiesz co czytasz niech nie bedzie brylantu zadna obraza tylko niech nie bedzie tez tandetnej cyrkonii bo to juz jest obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrraauuu dla ciebie jest dla mnie nie! I już kończę tą dyskusję bo do niczego nie prowadzi. A jeszcze muszę an moją salę skoczyć z ciastem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo moje zareczyny
zgadzam sie z tym ze cyrkonia to zadna jakosc:O przeciet tu nie chodzi o kupowanie nie wiadomo jak drogiego pierscionka ale facet ktorego stac powinien kupic drozszy a jak go nie stac to niech ze straganu kupi juzk lepsze to niz odstawiac ten cyrk z cyrkonia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kosztowal sporo
bo 3 000 euro ale moj brat kupil narzeczonej za 1000 zl zalezy co kto chce dac narzeczonej i nan co kogo stac dodam ze dwa lata przed zareczynami " oficjalnymi " zareczylismy sie "dla siebie" i dosatlkam pierscionek za 100 zl! teraz ten pierscionek nosze na prawej rece a prawdziwy zareczynowy na lewej z obraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa-wa
do mój kosztował spoko----> sory gdzie wy braliście ślub, bo chyba nie w polsce skoro nosisz obrączke i pierscionej zareczynowy na lewej ręce. Chyba wiesz co to oznacza jak nie nosi sie obraczki na prawym serdecznym palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiana_88
A ja mam propozycje niech każda zrobi zdjecie swojego pierscionka i pokaze go, same ocenimy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b4593babe0e3271.html powiedzcie ile mogł kosztować ... ja jestem z niego bardzo zadowolona, jestem pewna ze po 10 latach nie przerwie mi sie na palcu od noszenia, tak jak nie które maliznotki cieniutkie takie ze po 5 latach niezostaje nic na palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam czytanie
co ma reka do miejsca slubu? ja nosze na lewej, pierscionek i obraczke na jednym palcu bo mi tak wygodnie i w glebokim powazaniu mam to co ktos sobie z tego wnioskuje. Pierscionek mam z Kruka, kosztowal 5 tys ale ma czysty i wzglednie duzy diament. jakby narzeczonego nie bylo na to stac to wolalabym taki sam z cyrkonia, nie podobaja mi sie piercionki bez oczka. "samo prawdziwe czyste zloto" w postaci piercionka bez oczka to dla mnie tandeta. I wolalabym pierscionek z duza cyrkonia niz z mikro okruszkiem diamentu ktorego trzeba z lupa szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
jak sie pierscionek nosi na lewej rece i obraczke tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierścionek za ok 3 tys. nie wiem dokładnie ile kosztował bo mi narzeczony nie chciał powiedziec ale ja podejerzewam ze ok 3 tys. jest cudowny i ma 30 małych diamencików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny też
wszyscy mówią że małe okruszki diamentów to gówno, ale niektóre wzory pierścionków wymagają żeby były maleńkie inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrączkę na lewej ręce w Polskiej tradycji noszą wdowy/wdowcy. a co do pierścionka to chyba chodzi o to ze go poprostu obrączka potem zastępuje. jesli juz jestesmy po ślubie to nie ma znaczenia na którym palcu nosimy pierscionek. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wielkości diamentów to fakt, zastanawiałam się jak takie malenstwa bedą sie sprawdzac, ale póki co pierścionek noszę 1,5 roku i jest jak nowy i każdy diamencik jest na swoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×