Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka66

Ile kosztują mniej wiecej pierścionki zaręczynowe?

Polecane posty

Gość Ania_Z
Zasada jest prosta: pierscionek powinien kosztowac conajmniej dwie pensje faceta. Jesli nie umie tyle zaoszczedzic to jest frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że mój kosztował koło 300 zł, bo widziałam na stronie apartu, ale wcale nie uważam że powinien mieć jeszcze jedno zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania_Z uważasz, że powinnam dostać pierścionek za 16 tysięcy? Chyba trochę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda81
Wiem że mój narzeczony chce mi kupić pierścionek z brylantem wcześniej odwiedziłam kilka sklepów z bizuteria ten dla mnie najladniejszy znalazłam w A&A na Piotrkowskiej 146 :) wiem ile chciał przeznaczyć na zakup pierścionka dlatego wybrała ten w odpowiedniej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry wybór,też zdecydowałam się na pierścionek zaręczynowy w jednym z salonów A&A .Urzekła mnie przede wszystkim bogatą oferta pierścionków i to,że biżuteria jest serwisową na.Także nie ma problemu z ewentualnym zmniejszeniem,npowiększeniem,czy też odświeżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikatową pod względem wzornictwa biżuterię znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.savicki.pl. Ja już od dawna korzystam z niej a ostatnio zamówiłem pierścionek zaręczynowy i obrączki. Wszystkie wyroby charakteryzuje wysoka jakość i wymagany certyfikat. Polecam, bo moim zdaniem naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja mam pierścionek, który nie wiem ile kosztował, nie wiem czy ma brylant czy cyrkonie i nawet do głowy mi nie przyszło pytać o to mojego ukochanego. Uważam, że w miłości nie chodzi o pierścionki, walentynki, prezenty czy rocznice tylko o to jak każdego dnia ludzie się ze sobą razem czują i o gesty wskazujące na to, że się kochają. Ktoś pisał, że jak brać takiego męża co kupił tani pierścionek i że nie będzie go potem stać na utrzymanie rodziny. Nie ma to nic do rzeczy. Być może właśnie kupując ładny pierścionek, ale rozsądnie bez przesadnej ceny ten chłopak oszczędzał na wspólny dom itd? Nie pomyślałaś o tym? :D A nawet jeśli ktoś ma już oszczędności to chyba nie oznacza to, że jak ma troche kasy to ma nie oszczędzać jej tylko wydawać niepotrzebne na pierścionek pieniądze, który wygląda podobnie jak inny połowe tańszy, a to jaki ma kamień mało kto zauważy, a w zamian za to za te pieniądze nie lepiej już pojechać na fajne wakacje czy weekend? i mieć wspomnienia wspólnych chwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki. Jak kupisz z balonówką i pierścionek do historyjki dołączą, to w 2 pln się zmieścisz. Jak kupisz w Międzyzdrojach w automacie na deptaku to chyba jakieś 5 pln będzie ten interes kosztował. A jak kupiś z jakimś bravo girl czy czymś podobnym, to jakieś 10 pln będzie. Generalnie da się kupić tanio a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze! moj kosztowal ponad 15 tys i jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×