Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka66

Ile kosztują mniej wiecej pierścionki zaręczynowe?

Polecane posty

Gość ruda30r
to że moj kosztował 500 euro to nie znaczy ze sie chwale mąż chciał mi zrobić niespodzianke u zrobil .....a nawet kupując za 200 zl bym była szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczne
to jest ze liczy sie dla was to ile on kosztowal a nie to ze wkoncu sie zdecydował i chce z wami spedzic reszte zycia jestescie beznadziejne pustoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj biale-zolte
zloto=brylant=2000:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonk
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjy
mój kosztował 800, dostałam go razem z rachunkiem :D widziałam dużo ładniejszych i tańszych, ale z cyrkonią, ale mówj powiedział, ze musze miec brylant i kropka, no i kupił taki malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kosztowal 800 funtow (platyna z diamentami), dokladnie taki jaki chcialam. Na platynowe obraczki do kompletu juz nas raczej nie bedzie stac (ok 900 funtow jedna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierścionki można znaleść przeróżne.od 250-500 zł do 2 tysięcy i w górę.nigdy nie zwracałam na to uwagi.i nie wiem ile mój kosztował-obstawiam że ok 1500 jak oglądałam podobne.nie miałam wpływu na wybór i cenę-poprostu chodząc po sklepach narzeczony orientacyjnie pytał się jakie mi się podobają,sama pokazywałam i na tej podstawie wybrał.rozmiar zdobył ściągając mi przez sen pierścionek z serdecznego palca i polazł do sklepu dobrać rozmiar ;) i dla mnie nie liczy się cena-chociaż mój jest z brylantem mógł mi wybrać z cyrkonią-dla mnie i ten kamień biały i ten.ale z wyglądem trafił w 10-pierścionek jest malutki,delikatny,o wiele bardziej mi się podoba niż te wszystkie napchane świecidełkami jakie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1185
wiecie co ja wszyscy piszecie o cenie,ale to przeciez nie paragon na palcu sie nosi!ja nie wiem ile mój kosztował i czy to brylant czy cyrkonia do tej pory ...i nie interesuje mnie to za bardzo wazne ze jest a i jeszcze jedno,jesli chodzi o cene to przeciez od rozmiaru zależy pierścionek malutki 14 czy 15 naprawde dużo różni sie cena od takiego w rozmiarze 19 czy 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 13 rozmiar i moj zareczynowy kosztowal zaledwie 100€:) ale taki wlasnie chcialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chcącego nic trudnego
kasia1185 głupoty gadasz :o rozmiar nie wiąże sie z ceną :o a 13 to wcale nie jest malutki rozmiar - to taki standardowy. Cena zależy od próby złota, wielkości i czystości kamieni. Czasem pierścionek wygląda na oko identycznie a ma czystsze kamienie i stąd jest droższy. Ja mam rozmiar 11 i niestety mój pierścionek musi byc zmniejszany na zamówienie bo produkuj a tylko od 13 w górę. To tez podnosi jego koszt (nie mały z reszta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chcącego nic trudnego
rozmiar 14 miał byc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseejka
Mi moj chłopak kupił pierscionek za 200-300 złotych, taki z tańszych, wtedy nie zwracałam na to uwagi. Myślę, że bardziej liczy się sposób w jaki go dostaniesz, mój facet wogóle się nie wysilił. Nie jestem materialistką, tylko że gesty, sposób okzazywania uczuć wskazywały już że to typowe skąpiradło. Na moje urodziny też mi nic nie daje, w tym roku okrągła rocznica i gówn.. Teraz myślę że jak facet dziaduje przy pieścionku to nawet w codziennym życiu będzie niezłym sknerą. Wiem co mówię, muszę sama utrzymywać dom, czasem mu kupię ubranie bo wstyd mi iść z jak ubirze się sam i wygląda jak "dziad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhdjsdkj
Ja dostalam pierscionek za 45 zlotych, srebrny ale z niebieskim oczkiem bo moj nazeczony byl wtedy biednym studenciakiem i jak oplacil sobie akademik to mu na miesiac zostawalo 150 zlotych na bilet miesieczny i jedzenie. Przez miesiac chodzil na piechote, zeby zaoszczedzic na ten pierscionek i ja bym innego nie chciala bo wiem, ze dany byl ze szczerego serca. Na piata rocznice dostalam z brylantem ale i tak wole ten pierwszy. Prawdziwa milosc nie patrzy ile kosztowal pierscionek tylko na szczerosc uczuc. I tyle. Mowienie, ze zareczynowy powinien byc za minimum 1000 to glupota. Moja kolezanka dostala za 3500 tyle, ze jest dla faceta obiektem do chwalenia sie jak nowy samochod, nowy laptop, nowa komorka to i pierscionek musial byc taki, zeby sie pochwalic przed znajomymi bo ja wyglada facet, ktory przy spotkaniu pokazuje reke dziewczyny i mowi, ze zaplacil pol wyplaty tylko skoro kazdy wie, ze zarabia 7 tys miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shinead
a ja pewnie nigdy nie doczekam sie pierscionka od mojego mezczyzny, gdyz on tego nie lubi. Powiedzial ze moze mi kupic drogie kolczyki, bransoletki, naszyjniki ale NIE PIERSCIONKI :P moze to i lepiej w koncu nie jestem ptakiem, ktorego sie obraczkuje na dowod wlasnosci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeioakemd
Rozmiary 13 i 14 małe? Ja noszę 11 i uważam, że nie mam najszczuplejszych palców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze wazniejsze jest to ze Cie kocha i chce byc z toba :) a nie cena pierscionka , moj kosztowal 400funtow , wiem bo sama znalazlam wiedzialam jaki slep bo byla napis na opakowaniu i sprawdzilam :P z ciekawosci ;) narzeczony byl zly , :) heh oczywscie jestem dumna z takiego pierscionka , ale cieszyla bym sie tak samo z tanszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolamanola26
Ja nie wiem ile kosztował mój pierścionek, bo narzeczony wszystko sam ukartował i zaręczyny były dla mnie totalnym zaskoczeniem. Nie mam pojęcia, czym się kierował wybierając dla mnie pierścionek, ale trafił w dziesiątkę. Jest piękny. Z białego złota i malutkim brylancikiem. Myślę, ze było to koszt około 800-1000zł, zresztą nie ma to dla mnie znaczenia. Ważne, że był dany od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponko
do a ja nie wiem: a co ty myslisz ze facet jest od utrzymania rodziny??? mamy 21 wiek kobiety mają równe prawa niech zapierdalają równo z facetami... albo w lewo albo w prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona
hmm ja tez nosze 11 i ciezko bylo cos kupic. Jubilerzy narzekali ze to bardzo maly rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Kurde gdzie sa takie tanie pierscionki? ja teraz przegladam pierscionki, bo chlopak zaczyna mnie podpytywac co mi sie podoba:) i ceny mnie powalaja. np na stronie yes widzialam 2 fajne cos ok 1tys zl i jak poszlam do salonu to ten pierscionki w rzeczywistosci sa mega male i z bardzo cienka obraczka. a ja nosze rozmiar 15 wiec nie pasuje mi taki malenki pierscionek. tym bardziej ze chcialabym z brylancikiem albo z jakims innym szlachetnym kamieniem... wiec pewnie chlopak i tak wyda ok 1500-2000zl bo w tej granicy cenowej takie nam sie podobaja..... ale zarabia dobrze wiec moze na mnie tyle wydac, w koncu raz w zyciu (oby!!!) kupuje sie pierscionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona
szafirek cena pierscionka zareczynowego zalezy od tego z czego jest zrobiony. Te z brylantami zaczynaja sie od okolo 1-1.5 tys zl natomiast tandetne cyrkonie to koszt kilkuset zl.Oczywiscie kazdy brylant ma inna cene w zaleznosci od wielkosci szlifu i czystosci. A zapewniam cie widac roznice miedzy cyrkonia i brylantem. Trzeba pamietac ze to pierscionek na cale zycie wiec nie moze wygladac jak z odpustu. Musi byc uniwersalny zeby zawsze do Ciebie pasowal nawet jesli bedziesz juz "dojrzala " kobieta. Przedewszystkim po wielu latach powinien sie ladnie prezentowac i to gwarantuja tylko brylanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona
Uwazam ze cena pierscionka powinna zalezec od warunkow finansowych ukochanego. Jesli jest studentem nie popleni faux pas kupujac cyrkonie ale jesli zarabia kilka tys miesiecznie i skapi na pierscionek to nie wroze swietlanej przyszlosic kobiecie ktora jes z takim facetem. Pierscionek zareczynowy to nie tylko symbol i gest ale wskazanie na ile mezczyzna szanuje kobiete i czy jesli trzeba jest w stanie nie liczyc pieniedzy ktore wydaje na kobiete.Padlo tez slowo o zaradnosci i rozniez sie z nim zgadzam. To jest jedyny taki pierscionek i na cale zycie jesli sa mozliwosci powinien byc drogi i zawierac kamienie szlachetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zareczyny
ostatnio z siostra ogladalysmy pierscionki zareczynowe ona dla siebie i ja dla siebie..... ona wybrala baaaardzo ladny za 220zl ja baaardzo ladny za 180zl i powiem ze ladniejszcze sa od tych po 1000 czy po 4tys. dla mnie nie musialby byc ten pierscionek ale moj chlopak sie uparl. powiedzial ze mam wybrac ten ktory mi sie podoba. wie ze jestem skromna oszczedna i nigdy bym nie wybrala pierscionka za 500 czy wiecej zlotych a mimo tego dal mi wolna reke i nie powiedzial ile maksymalnie powiedzial ze ma mi sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny ktora pisala
wyzej ze ma pierscionek z platyny za 800 funtów - jestes pewna ze to platyna?? Bo cena jest dziwnie niska, albo pierscionek jest bardzo cienki albo z malenkim brylancikiem - cena za pierscionek z platyny i z brylantem ktory widac gołym okiem jest jednak wyzsza :) chyba ze pierscionek jest bardzo delikatny - to wtedy sie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..osobiscie nie uwazam, zeby najrazsadniejszym bylo wydawanie przez faceta 2 albo 3 wyplat na pierscionek...LUDZIE. przeciez liczy sie sam fakt zaangazowania w zwiazek, wspolna przyszlosc...gdyby mi moj mezczyzna kupil pierscionek, na jaki go nie stac z jednej wyplaty, byloby mi po prostu przykro. to zadna duma miec na palcu ponad stan, to zadna chwala ani nawet podniesienie statusu spolecznego. To jak nie miec na chleb, ale chodzic z torebka prady...mam pierscionek od Tiffaniego, z platyny i diamentem, za 3700 funtow, bo sie maz zmiescil w jednej wyplacie, tak mial powiedziane, ze ustanowilam limit :D I lata mijaja, a my caly czas szczesliwi :D Pozdrawiam wszystkich zakochanych w swoich drugich polowach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalunchy
a co wy kupujecie chłopakom z okazji zaręczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujerg
Ja pierdziele - czy coś złego w tym, ze chlopak kupil pierscionek za 200 zł. Czy to oznacza ze jest niezaradny zyciowo (no chyba ze ma 50 lat)? Mam przyklad bardzo bliski, gdzie dziewczyna zenila sie z chlopakiem, od ktorego dostala pierscionek o niewielkej wartosci. Chlopak nie zarabial za duzo, ale lapal fuchy gdzie sie dalo. Nie mogl sobie jednak pozwolic na kupno drogiego piercionka. Dzis - ponad 10 lat po slubie - facet zarabia srednio 20-30 k/mc. A mozesz dostac pierscionek za 10k i moze to byc ostatnia wartosciowa rzecz jaka dostaniesz, bo facet odkladal przez lata na pierscionek, a po zalozeniu rodziny, juz nie stac go bedzie na takie odkladanie. Nie jest to dla mnie wyznacznik zaradnosci, milosci... Piersionek ma byc ladny - tzn. chlopak powinien wiedziec w jakich gustuje dziewczyna, aby jej sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Mój jest z Kruka, z białego złota z brylantem i kosztował 2000. Jest śliczny. Narzeczony pracował za granicą i było go stać na taki pierścionek. Zgodzę się, że za 200 zł, też można kupić ładny. Mój zapewne więcej kosztował ze względu na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfsdvgzxcfv
no fakt Kruk ma wszystkie pierścionki brzydkie ale ceny sa kosmiczne nie wiadomo za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kruk to to samo Apart. Nic ciekawego ale muszą w końcu opłacić te czynsze w centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×