Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi1981

Jaki termometr dla noworodka?

Polecane posty

Witam Proszę o radę jaki termometr jest najlepszy dla noworodka: do ucha, w smoczku, czy może takie paski, które przykleja się na czoło? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie ten ktory sie do glowki dziecka przyklada! Zaplacilam za niego 90 zli za kazdym razem pokazuje inna temperature:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam paskowy na czoło i nie zauważyłam, żeby działał źle mnie on pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na Maleństwo dopiero
czekam, ale kupiłam termometr do uszka AEG na allegro. Cieszył się b. dużym zainteresowaniem, więc uznałam, że chyba warto. Pomiar jest wciągu jednej sekundy. Myślę, że te w smoczku też muszą być fajne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od firmy.. A ten paskowy jest wielokrotnego użytku? Czy jest on w formie pasków przyklejanych na czoło, jednorazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
dla mnie najlepszy jest taki zwykły rtęciowy za 3 złote z apteki.Mialam w smoczku,elektroniczny ,do ucha.co pomiar inny wynik .W cały świat.Rtęciowy zawsze prawdę ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w smoczku to dla dzieci, które smoczka używają bo jak dziecko nie używa, to nie koniecznie będzie umiało go ssać do zmierzenia temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam paskowy wielokrotnego użytku rtęciówka też jest, ale to na wypadek gdyby się okazało, że temperatura wyższa jest, żeby dokładnie ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy termometr jaki mialam to byl w smoczku . Był OK dopóki synek trzymal smoczek dosyc długo w buzi potem zacząl wypluwac i nie było możliwości by zmierzy temp. Potem kupiłam taki co przykłada się do czoła (jak znajdę to wkleję link) i mam go do tej pory , dla mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt z tym smoczkowym:) A rtęciowym gdzie mierzyłaś temperaturę? Bo pod pachą to chyba dzidziuś nie wytrzyma 10 minut bez ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik dziekuję🌻 A co sądzicie jeszcze o tym do uszka? Czy któraś go używała? Ten w smoczku sobie daruję, bo mam zamiar nie używać smoczka, ale co będzie to czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O termometrze do uszka słyszalam , ze mierzy temp. w zależności jak glęboko włoży się do ucha . Czyli często podaje różne temperatury . Wiem to tylko od koleżanki bo nie mialam tego termometru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam elektriniczny firmy Thermal.W razie gorączki zmierzy w pare sekund.Kilkulatek będzie wstanie zmeirzyć rtęciowym,ale nie maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 33
Najlepiej sprawdził sie u mnie elektroniczny do uszka.Trudno jest zmierzyc noworodkowi tem.a tak klik i po krzyku.Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_6
polecam osobiście termometr Ac 322 do ucha i do czoła firmy Mescomp. Daje szybkie i precyzyjne pomiary, ma kolorowy duży wyświetlacz i nie jest drogi. Dla małych dzieci w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka777
U dzieci przedszkolnych może być do ucha, ale u noworodków tylko bezdotykowy. U nas sprawdza się NC 150 z Microlife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma któraś z was rapid geratherm? bo slyszałam, że jest dokładny, a muszę jakiś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1988b
Mnie to mąż namówił na termometr z podczerwienią i nie żałuję. Kupowaliśmy niemiecką konstrukcję Non Contact Geratherm. Szybki i precyzyjny pomiar, nie trzeba budzić dziecka do mierzenia gorączki, może sobie spokojnie spać i chorować. Wyświetlacz jest na tyle duży że z samym odczytaniem wyniku nie ma kłopotu, poza tym fajne są też sygnały dźwiękowe i podświetlenie jeśli wykryje gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaaaa
Jak się drugie dziecko urodziło nam to kupiliśmy nowy termometr i tym razem bezdotykowy. Automat nazywa się NonContact Geratherm. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak szybko robił badanie powiem szczerze. Rzeczywiście to jest kwestia sekundy. Szybko też mierzy temp na przedmiotach, czy temp otoczenia, także można sobie nie tylko gorączkę zmierzyć nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJasia32
U nas zdecydowanie najlepiej działa termometr z firmy Haxe jest on bardzo łatwy w użyciu i nie trzeba męczyć dziecka przy mierzeniu temperatury. Jak dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o termometry bezdodtykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi BabyTemp mierzy bardzo dobrze dokładnie i co najważniejsze – szybko. Jak szukałam takiego termometru bezdotykowego to też mi zależało na pomiarze temp przedmiotów i ten ma taką funkcję. Można sprawdzić sobie na ile gorące jest mleko dla dziecka chociażby a to mi się przydaje każdego dnia po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z termometra który kupiłam nam niedawno do domu a znalazłam go przez ranking na http://rankingtermometrow.pl. To jest dokładnei ten model z 1 miejsca i też mogę go podpowiedzieć, działa mi szybko, idealny przy dzieck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×