Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi1981

Jaki termometr dla noworodka?

Polecane posty

Gość gość
Jakbym miał polecać termometr dla niemowlaka to na pewno BabyTemp. Bardzo szybki wynik, badanie przez to że jest bezdotykowe to jest super higieniczne, nie przenosi się wirusów i bakterii po innych osobach w domu, termometru nie trzeba myć po użyciu tak jak było z rtęciówką wkładaną pod pachą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada gwarancja tego babytemp? wie ktos coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata masz na babytemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Jak najbardziej też podpowiem  BabyTemp. Dużo jest róznych termometrów bezdotykowych i akurat pod tym mogę się podpisać. Szybki precyzyjny nieawaryjny.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 18.12.2018 o 15:36, Gość marta napisał:

Jak najbardziej też podpowiem  BabyTemp. Dużo jest róznych termometrów bezdotykowych i akurat pod tym mogę się podpisać. Szybki precyzyjny nieawaryjny.


 

Tez mam BabyTemp i też mi się podoba jak mierzy. Najlepiej się sprawdza jak robimy curce kompiel w wanience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość marta napisał:

Tez mam BabyTemp i też mi się podoba jak mierzy. Najlepiej się sprawdza jak robimy curce kompiel w wanience 🙂

Głupia ...ka. Nic ci się nie podoba, ty po prostu masz jakąś gównianą pracę że musisz spamować na forach i wymyślać fałszywe opinie.

Przestań spamować tym gównem i odkopywać stare tematy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Kupiłem już rok temu Non Contact i cały czas działa tak samo dobrze jak na początku. Dużo go używamy przy podgrzewaniu mleka dla córy, można szybko sprawdzić czy temp jest idealna do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezzz
11 minut temu, Gość tomek napisał:

Kupiłem już rok temu Non Contact i cały czas działa tak samo dobrze jak na początku. Dużo go używamy przy podgrzewaniu mleka dla córy, można szybko sprawdzić czy temp jest idealna do jedzenia.

Ile jeszcze aktywujesz tych tematów z termometrem D.ebilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×