Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

Gość WladcaWzgorkaWenus

Wczoraj poznalem dziewcze sliczne 170cm 57kg wspaniala figora i buzia jak mazenie, poznalismy sie w knajpce Ona byla sama zamyslona wiec podeszlem i zagadalem no i tak zesmy gadali gadali od czasu do czasu tanczyli , acha to byla knajpka gdzie mozna tesz potanczyc jak sie ma ochote, no i tak po 3 godz. zaczelismy sie tulic itd, do czego zmiezam , jak zaczolem piescic jej wzgorek i wargi i tak jak chyba kazdy facet powachalem palucha to mnie az oczepalo Jakie wy panowie macie doswiadczenia z Plcia Piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie mówisz
czy to prowokacja?? ale powąchałeś przy niej?? czym smierdzialo? i co spotykasz się z nią jeszcze? swoją drogą to jakaś kurwa musiała byc ze dała sie macac po 3 godzinach:( ja nie miałem nigdy takiego przypadku na szczesie ale może dlatego że spotykam się z kobietami które tak szybko nie dają,co za tym idzie, mają klasę, znają swoją wartośc i myją się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieszczoch to pieszczoch...ale brudas!!!!!!!! :D:D Nie rozumiem, nie znasz kobiety i łapska po chwili pchasz w majty...w rezultacie w kibel?? Powiedz, czy jeszcze ją dalej przytulałeś?? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powąchaj słownik
ortograficzny bo cuchniesz leniem, nieukiem i debilem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony anonim
przecie od takiego syfu mozna choroby dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ...
niezła zawodniczka po 3 godzinach macanki nonono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu... ile Wy macie lat? przeciez to zupelnie normalne ze juz po kilku godzinach po umyciu cipka daje hm.. sledziem :) piszesz ze dziewczyna w dodatku tanczyla no to juz tym bardziej. poza tym kobiece majtki nie przepuszczaja tak powietrza jak chocby meskie bokserki wiec wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figo co Ty za pierdoły gadasz :O,baba się po prostu nie podmyła...niestety też takie sie zdarzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poznalem dziewcze sliczne 170cm 57kg ...... Władca a ty masz wgę w oczach,że od razu tak dokładnie wiedziałeś że laska waży 57 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnijmy
zanim włozyl rękę w majtki ,zważył dziewczynę,może ma jakis wyznacznik,że od 60 w górę nie rusza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie,że tylko sprawdzał wzrost i wagę czy może inne wymiary też? ;) ja na jego miejscu to już bym na całóość poszła z tym mierzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora--->>> czy ty na pewno wszędzie pięknie pachniesz? Włóż SOBIE palec i powąchaj, :P:P:P Fuj, takie rzeczy :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę sama się umyć...są rzeczy które są dla mnie objęte intymnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............/
bozeee nie uczyli was w szkolach ze kobieca wydzielina z pochwy w pewnym okresie cyklu smierdzi ryba????? i se nie wkrecajcie laski ze wam nie smierdzi bo wam nie uwierze.nie wazne ile razy dzieniie sie bedziecie podmywac i tak bedzie smierdziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Ivanko
koleś stwierdził ,że tobie również psiocha smierdzi,więc nie udawaj ,że masz tam mydełko fa-wali zdechłym dorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Ivanko
i se nie wkrecajcie laski ze wam nie smierdzi bo wam nie uwierze.nie wazne ile razy dzieniie sie bedziecie podmywac i tak bedzie smierdziec!" ivanko,nie wkrecaj sobie :D walisz rybskiem:D biedny lubelak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź zawartość Twoich majtek...a później rób innym wykłady..owszem może zmieniasz gacie...ale na drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miala okres
poza tym niektorych facetow kreci ten zapach... No i czego sie spodziewales? Ze twoje palce beda pachniec rozami? Toz organ damski wytwarza non stop sluz o specyifcznym zapachu. Zreszta penisy tez nie pachna, nie oszukujmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ivanki
Ty natomiast jak zakładasz zerkasz na kolor paska---> brąz na tył ,żółty przód :D:D wracając do tematu: nie zgadzam sie z opinią ,że " ............/ bozeee nie uczyli was w szkolach ze kobieca wydzielina z pochwy w pewnym okresie cyklu smierdzi ryba????? i se nie wkrecajcie laski ze wam nie smierdzi bo wam nie uwierze.nie wazne ile razy dzieniie sie bedziecie podmywac i tak bedzie smierdziec! "--BZDURA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ivanki
Ivanka lubi brąz :D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miala okres
No chwileczke. Przeanalizujmy. Jak kobieta ma okres, to wiadomo, ze troche inaczej pachnie. Ale zostawmy to, bo nawet w ciagu dnia tamto miejsce zaczyna wytwarzac zapach. Chyba, ze ma wkladke zapachowa, ale taka chemia w majtkach codziennie prowadzi do wielu schorzen na przyszlosc. Dodatkowo: kobieta moze podmywac sie dwa razy dziennie, rano i wieczorem (przy okresie oczywiscie czesciej). Jesli podmywa sie 3, 4 czy po kazdym sikaniu, to to jest zle, bo niszczy naturalna flore bakteryjna. poza tym nie wszedie ma warunki do podmywania sie (w pracy czy dyskotece tego nie zrobi). Poza tym pot tez robi swoje. No i skoro autor topiku ja podniecil, to pewnie sie zmoczyla i to dalo w rezultacie taki zapach. Ja tam mysle, ze to byl nomalny zapach, tylko autor po prostu go nie lubi. Tak samo, jak sa kobiety, ktore nie znosza zapachu i smaku spermy i nie wezma jej do buzi. Albo faceci, ktorzy nie lubia robic minety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ivanki
nie jestem:PJak widać nie masz poczucia humoru więc nie zamierzam ciągnąc tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dochodzę do takiego wniosku że każda kobieta inczej pachnie...jedne pachną mocno...drugie prawie nie czuć...do tego dochodzą warunki żywieniowe oraz dieta,alkohol i palenie papierosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz...mnie nikt nie będzie tu obrażał..a szczególnie jakiś facet który jest tchórzem i poszywa sie na pomarańczowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miala okres
wlasnie, dieta i tryb zycia tez robia swoje. Tak samo jak smak spermy zalezny jest od nawykow zywieniowych faceta. Autorze topiku, powachaj swojego penisa, a dopiero potem sie wypowiadaj o zapachach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×