Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi? - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję. - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku. - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka. - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie... - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ. śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać. - DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została dupa. I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuziuJuzowski
dwie kobiety sobie rozmawiaja pod klatka schodowa grobsza patrzy szczuplejszej przez ramie i mowi Ty! zobacz Twoj stary idzie z kwiatami na to ta szczuplejsza kuuuurdeee!!! znowu bede musiala nogi rozszezyc :) na to ta polchniejsza A co wy ! - niemacie wazonow!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12349876
przychodzi baba dolekaza a lekaz to tylko doktor HaHahaHaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie monz z zona Autostrada A4 i w pewnym momecie ona zaowazyle ze na poboczu stoja \"dziewczynki\" ona pyta - ciekawe ile one biora za usluge a on odpowiada ze tak moze miedzy 50 a 100 zl to ona na to- moze i ja bymsprobowala monz okey - sproboj Staneli na poboczu i monz do niej mowi - za obciagniecie wez 50zl a za wsadzenie 100we Ona czeka tak z 10min i juz pierwszy klijent ona wchodzi do auta i on pyta co ijak i mowi ze chcialby wsadzic ale ma tylko 50zl, Ona mowi ze za 50dych to tylko lache mu zrobic moze po chwili sie facet zgodzil wyciagnol malego Ona patrzala z niedowiezaniem Taaaaaaaki okaaz wyskoczyla z auta poleciala do menza i mu mowi zeby facetowi pozyczyl 50 zlotych hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Douglas123
wszystkie pachna superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszja
Nie zgadzam się z wami facetami nie macie pojęcia o wydzielinie słuzowej to moze jest na majtkach ale nie koniecznie dużo a zresztą kobieta nie ma okresu przez miesiąc tylko do 5 dni więc jak nie pasi to łapska przy sobie bo m tez nie lubimy jak pchacie tam łapy wtedy kiedy jest to nam najmniej potrzebne.A co do was to widze ze lubicie obrabiac tyłki dziewczynom ale jak wam saje i tryska to już niema znaczenia czy pachniemy czy nie u was to widac a i nas mozna coś z tym zrobić!!!!!!!!!uwiezcia mi znam sie jestem kobietą w końcu :))))))))))))))))))))))))))))::::::::::::::::::::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×