Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WladcaWzgorkaWenus

I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie

Polecane posty

Oj Julek, mam nadzeję że u Ciebie lepiej jest niż u mnie. leje z cebra! Do tego mam pecha, trafiłem na jedyny japonczycy wspóznialskie. Za to mam chwilę wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ivanko.. a co bedesz robic z tym poządaniu sama w domu?... Lepiej nie poruszac tą nutę.. bo pojdzie jak kręgi w wodzie kiedy kamień się rzuci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest takie straszne...wystaczy nie myśleć o tym...albo można też odwrotnie..myśleć i marzyć...wtedy też przyjemnie sie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.... i walczyć z własną ręką aby ..opuszki palców nie znikały za gumki od majtek.. bącz grzeczną Dziewczynko! Zachowuj się, bebe jak ale się zachowuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam to przejąc.. anglików wylądowali?.. he he.. czy silna wola? Oj kusisz Dziewczynko, kusisz.. szkoda że mam zapięty plan, bo dałbym Cię na próbę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie...sprawa jest prosta..jestem twardą surową kobietą...ale też i gorącą..żadne próby nic nie dadzą :) ;)...A tak na serio to jest tylko jedna osoba na świecie która wie jaka jestem na prawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego fiżbinki i ładny koronkowe majtki.. Sukieneczka nie za krótka, za to cudownie wycięta na biodra, niech świta od czasu do czasu aksamid skóry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt na prawdy nie wie jak Kobieta jest.. Sama tez nie zdoła tego ogarnąc. Ach ta zmienność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa męska, tak temat kobiet, wolisz ze przełaczamy się nawyniki matchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..to ciekawy temat..lubie sobie poczytac o waszych wyobrażeniach jak ma wyglądać seksowna kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowam w pamięci Miss Ivanko Twoje słowa prowokacji.. nic nie jest wstanie Cie.. dobra dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę że nie jestem w stanie wytracąc Cię z równowagi. Ale i tak się nie przeznasz. Wolą kiedy widze zainteresowania w oczach, ruch warg który coś chciały trączyc ale powstrzymały się, tą reka bawiąc się z włosami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_znudzona
Ty piszesz po polsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę silne ręce trzymające mnie za ramiona...szept namiętności do ucha...zapach perfum..i ..zapach miłości..oplatające dwa nagie ciała...i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Lub siedzimy sobie na przeciwko, ludzie n aokoło, nie dotykam Cię.. tylko słowami.. opowiadam jak ten guzik odskoczył między moje palce, jak oddech rozgrzewa twoją skóra.. jak Twoj zapach nie obezwładnia.. o oczy mam głekoko w Twoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka słow w rytmie twojego oddechu.. dopasuję się.. i po woli poprowadzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....mój wzrok przeszywający Cię na wylot....rozpięta koszula...ślady kąsania na szyi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×