Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość Kamila tuptuś
Zapomniałam dodać że moja waga to 65-64 kg przy 161cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś stosowałam ta dietę i nawet chyba w tym czasie się tu na tym topiku wypowiadałam działa na mnie bosko i nie głupi ja wymyślił teraz czuje się trochę na siłach to przez cztery dni do soboty wieczór będą woda zielona herbata i jabłka myślę że te dwa kg które do świat mi zostały spadną bo to jedyna dieta na której jestem w stanie tego dokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugie czuje się na niej świetnie...żadnych zawrotów itp... Po trzecie można przegryzac jabłka jak się ma na coś ochotę kiedy się chce a waga naprawdę leci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila tuptuś
Dzięki odpowiedz- nie czytałam wszystkich stron tym bardziej że większość postów brzmi podobnie . Między czasie znalazłam http://dieta.edu.pl/tag/dieta-jablkowa-ile-sie-chudnie/ myślę że te dodatkowe informacje mogą się przydać . Mam ochotę nadmienić coś o occie jabłkowym ale nie chce mieszać tematów tym bardziej że i tak pełno w necie informacji - a mam za sobą kuracje z octem jabłkowym i tez do tego wrócę - dawno nie stosowałam. Więc jutro zaczynam 3 dniową dietę jabłkową Jabłka na mnie czekają ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila tuptuś
Musiałam dziś przerwać dietę , w pracy była wigilia - jak mogłam odmówić :( , zacznę po świętach dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madioo
sweet november !!!!!!!!!!!!!!!!!!! w ile i wjakis sposob schudlas 10 kg? :O napisz do mn na mail madiOo@interia.pl proszę szybko ! :C ważę 76 kg przy wzroście 161 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama stosowałam diete jabłkową... 10kwietna 2011 zaczęłam waga pokazywała 64kg. 20maja waga pokazłą 50kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubkowa ale napisz jak ją stosowałaś , jakoś cyklicznie co tydzień 3 dni, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieenmka
tylko jabłka sie je ? ile dni tam można? a co pijecie i ile sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikulek
Kubkowa jadlas same jablka przez ponad miesiac??? pieknie schudlas,gratulacje!:) i waga sie utrzymala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieenmka
przez miesiac jablka tylko , paranoja nikt by nie dal rady bzdura a wy wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieenmka
jak ktos wytrzyma 3 dni to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwości - już mówicie bzdura i inne , może poczekajcie jak się sama wypowie . Nie wydaje mi się by jadła same jabłka przez cały okres czasu . Poczekajmy co napisze . Jestem ciekawa właśnie tego jak tą dietę prowadziła i czy waga się utrzymała oraz jak wychodziła z diety , i co z metabolizmem czy nie zwolnił za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiii
Mam pytanie czy podczas diety można na śniadanie jesc musli z mlekiem 0% i 2 merchwki przed południem a potem jabłka ? czy bedzie taki sam efekt? czy można jes jabłka w godzinach wieczornych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiii
ja potrzebuje schudnąć z 68-69 do 60 do 3 lutego jest to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dieta jabłkowa to jabłkowa same jabłka , nawet kawy nie powinno się pić i nie słodzić - to jest dieta oczyszczająca , odtruwająca i moczopędna . Co do schudnięcia - szlachetne zdrowie nikt się nie dowie ....... . Ja bym nie radziła tyle chudnąć nawet jak by to było możliwe . Ja wybieram opcje 1 kg na tydzień :)) ciało mam jedno i kocham je pomimo że że troszkę go jeszcze za dużo :))))) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiii
czyli nic nawet marchewek ? bo same jabłka to tak cieżko ..? ale ja mam 162cm.:) 60 kg to i tak będzie wystarczająca waga .. nie che jakoś przesadnie chudnąć ale niedawno przytyłam i źle sie z tym czuje czyli nie można żadnych innych produktów dokładac bo na niektórych stronach o tej diecie było połoczenie z innymi produktami ? a można te jabłka jesc wieczorem bo mówi sie że nie je sie po 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny walczące z kg:) Jestem 6 dzień na diecie kapuscianej,jutro ostatni 7 i ważenie(chociaż obiecałam sobie,że zważę sie w poniedziałek).Widze,że ciuszki troszke luźniejsze,brzuszek mniejszy i uda odrobinę zeszczuplały.Ale nie jest to jeszcze mój cel,więc od poniedziałku -zaraz po kapuściance- zaczynam dietę jabłkową,odmianę ścisłą,a poźniej przejdę na 5 dniowa lżejszą.Na pewno nie wrócę do starych nawyków żywieniowych,bo sama dieta kapusciana z nakazami i zakazami kosztowała mnie wieeeeele wytrwałości;) Znalazłam w necie taki przepis na jabłkową z przykładowym menu: Dzień 1. diety: Jedz tylko jabłka, za to tyle, na ile masz ochotę. Pij napar z mięty albo rumianku, 3-4 szklanki, oraz wodę mineralną w dowolnej ilości. Dzień 2. diety: Nadal jedz same jabłka, pijąc wodę mineralną (brak ograniczeń). Dzień 3. diety: Jedz oczywiście same jabłka, wypij przynajmniej 8 szklanek płynów. Istotne jest to, żeby poza jabłkami, herbatkami i wodą mineralną, nie jeść ani nie pić niczego innego. Po zakończeniu maksymalnie trzeciego dnia stopniowo zaczynamy wprowadzać do posiłków inne produkty lekkostrawne, żeby nie obciążyć od razu układu pokarmowego. Mniej restrykcyjna dieta jabłkowa Działanie tej wersji diety opiera się na fakcie, że jabłka są jednym z najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego szybko zapewniają więc poczucie sytości, jednocześnie same będąc niskokaloryczne. Tutaj oprócz jabłek zjadamy także inne produkty uwaga jednak! Nadal nie dostarczamy swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Dlatego też ta dieta także musi być ograniczona czasowo, powiedzmy do 5. dni. Przykładowy dzień diety: Śniadanie: jabłko pokrojone na małe kawałki, 1/2 grejpfruta podzielonego na cząstki, zalane szklanką chudego jogurtu naturalnego, posypane łyżką płatków kukurydzianych; kromka chrupkiego pieczywa z miodem; do picia herbata lub kawa. II śniadanie: 5 liści zielonej sałaty, drobno pokrojone jabłko i 2 marchewki starte na tarce, wymieszane i skropione sokiem z cytryny, polane jogurtem; tost z pieczywa pełnoziarnistego posmarowany masłem; szklanka soku z warzyw. Obiad: 2 naleśniki smażone na patelni bez tłuszczu; nadzienie z 2 jabłek (pokrojonych i uduszonych z niewielką ilością wody, przyprawionych odrobiną cukru i cynamonu). Sok z warzyw. Podwieczorek: kubek naturalnego jogurtu wymieszanego ze startym jabłkiem i 2 łyżkami miodu. Kolacja: 200 g białej kapusty drobno pokrojonej, wymieszanej z łyżką ziaren słonecznika i pokrojonym jabłkiem, doprawionej sokiem z cytryny, 2 łyżkami oliwy, odrobiną cukru, kminku i gałki muszkatołowej; do tego herbata lub kawa z chudym mlekiem. Ogólne zasady diety: Każdy dzień rozpoczynamy wypiciem szklanki wody zmieszanej z łyżką octu jabłkowego. Pobudza to przemianę materii i pomaga organizmowi oczyszczać się z toksyn. Codziennie należy wypić około 2l płynów powinna to być woda mineralna lub herbatki ziołowe. Każdego dnia w diecie powinny znaleźć się jabłka i jogurt naturalny. Posiłki powinny być niskokaloryczne, unikamy soli i tłuszczu. Przepisów na zgodne z tą dietą posiłki jest mnóstwo, można jednak zdać się także na własną inwencję jeśli stosować się będziemy do powyższych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dieta jedneo składnika jest skuteczna, nieważne czy je się same jabłka, kapustę czy nie wiem co jeszcze. Ale jak to wpływa na wasze zdrowie? Nie dostarczacie organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. A przecież w diecie nie chodzi tylko o zrzucanie kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2177721
Ja jutro zaczynam dietę jabłkową (będę jeść same jabłka ) napisze wam ile schudłam za 3 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia2177721 i jak ci poszło ile schudłaś??? ja zaczynam od jutra zobaczymy jak to będzie,szkoda mi tylko ze nie mozna pic kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2177721
no w tym problem przeżyłam jeden dzień na 2 jabłkach i połowe drugiego a potem oczywiście brak silnej woli;( i znów zaczynam od dzisiaj i tym razem się uda i jak mi sie uda to może trochę ją przedłuże. no ale narazie 3 dni i zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przeczytalam na jakims forum, ze pewna dziewczyna stosowala diete jablkowa przez 3 tyg i schudla 8 kg. Moje marzenie! Pisala, ze codziennie jadla normalnie sniadanie, a potem tylko jablka - do woli. Zaczynam od dzis. Silna wole mam, a to najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucze sie wytrwalosci i czekam na efekty- motywacja jest- wazenie za tydzien, Poza tym woda, herbata, kawa- oczywiscie tylko bez dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemyslav
takie szybkie odchudzanie nie jest dobre nie jest zdrowe poczekaj sobie cwicz ogranicz jedzenie i przedluz odchudzanie w czasie tak napewno bedzie lepiej a odpowiednia waga jaka osiagniesz napewno zostanie na dluzej i do tego cwiczac odpowiednio uformujesz sylwetke :) napewno bedziesz zadowolony :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No to może teraz ja coś napisze. Weszłam tu poniewaz pewnego dnia jakies kilka dni temu wzięłam jabłko do reki i nagle przeszło mi przez myśl co by sie stało gdybym jadła same jabłka ,dodam ze nie wiedziałam nic wczesniej o diecie jabłkowej , właczyłam wiec komputer przejrzałam kilka stron i tak trafiłam tutaj jeszcze tego samego dmia wieczorem poszłam po 2 kg jabłek by zaczac nazajutrz i tak o to dzis jest moj 2 dzień i musze przyznac ze ogolnie czuje sie dobrze jem tylko jabłka kiedy mam ochote , pije wode niegazowaną jak najwiecej ile moge wypic i co dzien rano (niestety ale musze ) piję kawe bez cukru i mleka co wczesniej piłam i z mlekiem i cukrrem. Dodam ze taka kawa jest obrzydliwa ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaję :) chce tak wytrwac 9 dni choc po 3 dniach jesli je wytrzymam chce stopniowo dodawac lekkie produkty typu chrupkie pieczywo jogurty naturalne warzywa i owoce bo otóz mam bardzo duza nadwage :( ale rezulaty zobaczyłam juz po pierwszym dniu tej diety kiedy ją zaczynałam miałam o 2 kilko wiecej niz dnia nastepnego zatem mam nadzieje z ktos tu jeszcze zajrzy i mnie wesprze ze tez zaczął miło by było gdybyscie opisywali efekty bo to bardzo motywuje , na szczescie kocham jabłka i moge je jesc tonami , byłam kiedys dawno temu na diecie szwedzkiej i przyznam ze to była katorga , nie dosc ze droga , mało smaczna , a do tego o okreslonych godzinach co u mnie totalnie nie wchodzi w gre , mam nadzieje ze wytrwam co dzien notuję sobie o ktorej godzinie jem jabłko i o której godzinie piję szklankę wody trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No to może teraz ja coś napisze. Weszłam tu poniewaz pewnego dnia jakies kilka dni temu wzięłam jabłko do reki i nagle przeszło mi przez myśl co by sie stało gdybym jadła same jabłka ,dodam ze nie wiedziałam nic wczesniej o diecie jabłkowej , właczyłam wiec komputer przejrzałam kilka stron i tak trafiłam tutaj jeszcze tego samego dmia wieczorem poszłam po 2 kg jabłek by zaczac nazajutrz i tak o to dzis jest moj 2 dzień i musze przyznac ze ogolnie czuje sie dobrze jem tylko jabłka kiedy mam ochote , pije wode niegazowaną jak najwiecej ile moge wypic i co dzien rano (niestety ale musze ) piję kawe bez cukru i mleka co wczesniej piłam i z mlekiem i cukrrem. Dodam ze taka kawa jest obrzydliwa ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaję :) chce tak wytrwac 9 dni choc po 3 dniach jesli je wytrzymam chce stopniowo dodawac lekkie produkty typu chrupkie pieczywo jogurty naturalne warzywa i owoce bo otóz mam bardzo duza nadwage :( ale rezulaty zobaczyłam juz po pierwszym dniu tej diety kiedy ją zaczynałam miałam o 2 kilko wiecej niz dnia nastepnego zatem mam nadzieje z ktos tu jeszcze zajrzy i mnie wesprze ze tez zaczął miło by było gdybyscie opisywali efekty bo to bardzo motywuje , na szczescie kocham jabłka i moge je jesc tonami , byłam kiedys dawno temu na diecie szwedzkiej i przyznam ze to była katorga , nie dosc ze droga , mało smaczna , a do tego o okreslonych godzinach co u mnie totalnie nie wchodzi w gre , mam nadzieje ze wytrwam co dzien notuję sobie o ktorej godzinie jem jabłko i o której godzinie piję szklankę wody trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No to może teraz ja coś napisze. Weszłam tu poniewaz pewnego dnia jakies kilka dni temu wzięłam jabłko do reki i nagle przeszło mi przez myśl co by sie stało gdybym jadła same jabłka ,dodam ze nie wiedziałam nic wczesniej o diecie jabłkowej , właczyłam wiec komputer przejrzałam kilka stron i tak trafiłam tutaj jeszcze tego samego dmia wieczorem poszłam po 2 kg jabłek by zaczac nazajutrz i tak o to dzis jest moj 2 dzień i musze przyznac ze ogolnie czuje sie dobrze jem tylko jabłka kiedy mam ochote , pije wode niegazowaną jak najwiecej ile moge wypic i co dzien rano (niestety ale musze ) piję kawe bez cukru i mleka co wczesniej piłam i z mlekiem i cukrrem. Dodam ze taka kawa jest obrzydliwa ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaję :) chce tak wytrwac 9 dni choc po 3 dniach jesli je wytrzymam chce stopniowo dodawac lekkie produkty typu chrupkie pieczywo jogurty naturalne warzywa i owoce bo otóz mam bardzo duza nadwage :( ale rezulaty zobaczyłam juz po pierwszym dniu tej diety kiedy ją zaczynałam miałam o 2 kilko wiecej niz dnia nastepnego zatem mam nadzieje z ktos tu jeszcze zajrzy i mnie wesprze ze tez zaczął miło by było gdybyscie opisywali efekty bo to bardzo motywuje , na szczescie kocham jabłka i moge je jesc tonami , byłam kiedys dawno temu na diecie szwedzkiej i przyznam ze to była katorga , nie dosc ze droga , mało smaczna , a do tego o okreslonych godzinach co u mnie totalnie nie wchodzi w gre , mam nadzieje ze wytrwam co dzien notuję sobie o ktorej godzinie jem jabłko i o której godzinie piję szklankę wody trzymajcie kciuki :) Jeśli ktoś w życiu zada Ci cierpienie wiedz, że największą zemsta jest przebaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie tylko czy dam rade jest połowa drugiego dnia a ja nadal wcinam jabłka choc przyznam się szczerze ze wczoraj wieczorem miałam maly kryzys i mowię a co tam jutro jabłka bedą dodatkiem do posiłków ale kiedy zobaczyłam te dwa kg mniej stwierdziłam ze przeciez 3 dni szybko zleci w sumie połowa za mną najgorzej tylko jest gotowac wspaniały obiad dla reszty domowników a ja musze zadowolic sie jabłkiem :) odbiję to sobie za 2 dni jak bede juz dokładac jedzonka pierwszy dodam chrupki chlebek i jogurt nastepnego dnia dołoze brokuly i marchewkę :) zobaczymy co mi z tego wyjdzie :) Było by miło gdyby ktos tu jednak zajrzał :) bedzie mi razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×