Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

jak pójdziemy na sylwestra Agnieszkę zawiozę do mojej mamy mieszka 5km od nas moja mama jest super od 2 lat jest na emeryturze i jak tylko mam wyjazd albo jakas sprawe do zalatwienia to mogę śmiało zawieź Agnieszkę do niej nigdy nie było z tym problemu nawet jak cos ma zaplanowane do zrobienia to odkłada to na później - jesczce nigdy mi nie odmówiła nawet jak Agnieszka była malutka to przywoziłam ja do siebie - i wiedziałam że moge ja zostawic dziecko było pojedzone, przebrane, wyspane mogłam spokojnie jechac i nie martwic sie że bedzie cos nie tak i tak jest do tej pory - naprawdę z mama lepiej nie mogłam trafić - jest super kobitka do wszystkiego - jak to sie mówi do tańca i do różańca my razem kupujemy firanki, szyjemy, ciuchy i inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj też mamy z mężem wyjazd o 16.00 to juz sama mi powiedziała zebym przywiozła Agnieszkę do niej i nie zabierała ja na takie zimno ona z nia posiedzi i pobawia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika- moja mama tez taka jest :) nigdy nie bylo problemu jak musialam jechac na uczelnie a maz mial do pracy to jechalismy po mame albo zawozilismy do niej baka i wiedzialam ze krzywda mu sie nie stanie...teraz mama jest w Anglii ( pracuje)... tesciowa tez pomoze ale rzadziej tzn kiedys jak mieszkalismy sami to nie podrzucalismy jej malego bo ona i tesciu to tacy indywiualisci i uwazaja ze rodzice powinni wychowywac dziecko....przyznam jednak ze odkad tu mieszkamy coraz czesciej babcia bierze malego do siebie... ot tu godzinka czasem dluzej:) dla mnie to fajnie;) jak alus nie chce tam byc to odprowadzi i tylke... ja staram sie szanowac jej czas i nie podrzucam malego... jejku wejsc na kafe to cud:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez zostasnie z kaziem zaopiekuje sie itd. ona jest po prostu dobra i ta dobroc czasem denerwuje ja juz przywyklam ale moj przemek sie na nia wkurwia a tesciowej kazika nigdy nie zostawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki ,i dziękuję za odp.:) Do majonia24 🌼 kotuś ten wpis na dole jest stary ,ja jak przestałam palić przytyłam 10 kilo i w tej chwili ważę 67!:( a nie 60 ,jak bym bardzo chciała:) z pierwszym dzieckiem jak byłam w ciąży tyle ważyłam jak szłam do porodu! a tu proszę początek ciąży a waga tragiczna:( źle mi z tym ,ja już siły nie mam,a co jak będzie lato ,przy pierwszej ciąży bardzo mi nogi puchły do tego upały ,i teraz tez ,będę latem rodzic ,aż sie boje czy nogi mi wytrzymają.Dziękuje :):) No ale ciesze sie ze będzie mała dzidzia ,już zapomniałam jak to jest jak sie ma takie maleństwo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadyia- ja tez rodzilam latem:) poza tym tez puchlam jak gabka wiec takim sposobem mialam ok 7kg gratis... nogi mialam sine.... a sumie przytylam 25 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie dostalam okresu mam nadzieje ze jutro;) przynajmniej maz ma wolne to jakby co zajmie sie synem... chociaz powiem wam ze chyba ze mnie jakas wyrodna matka bo moj syn czesto sam sie bawi.... fakt sa dni ze wola mnie do zabawy i chce zebym siedziala .... dzis tez prosil ale tak sie zle czulam tzn lamalo mnie spanie ze nie mialam sil kucac czy siedziec na podlodze... zreszta cokolwiek bym nie robila z synem wiecznie mam wyrzuty sumienia ze nic nie robie:( doly??? to chyba na okres......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie obudzilam i wzielam prysznic i nie wiemm co robic przypaleltal sie kot do nas czysciutki widac ze zadbany przyszedl w niedziele zagrzal sie i go wygonilam i przychodzil codziennie ale go nie wpuszczalam no a dzis wszedl z przemkiem do domu dalam mu jesc pic i zrobilam kuwete z pudelka po butach i nasypalam resztke zwirku pozostalosc po rybkach i widze ze z niej korzysta nie wiem co z nim zrobic bo to on na dworze zimno ze nie mam serca go tam wystawiac zreszta nie chce wyjsc no i nie wiem jake choroby w nim siedza boje sie ze kaziowi cos sie stanie mam zagadke majonia mnie tez czasem sumienie dreczy ze zamalo sie bawie z kaziem ale nie bede go zadreczac swoim towarzystwem kiedy on tego nie chce a najczesciej jest tak ze ja zabieram sie do gotowania a on wtedy chce sie bawic :( wiec czasem mi pomaga gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas alek czynnie bierze udzial w gotowaniu:) robil juz pizze...ciasteczka... mieso mielone:classic_cool: wybieram sie dzis do ginekologa mam nadzieje ze sie zalapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj po wizycie u teściów to wchodziłam jeszcze na kafe,ale mimo tylu pób to się nie otwierało aż w końcu się wkruzyłam i wyłączyłam kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze u nas tez bedzie :) dzieci tu oszaleja :) kazik szaleje z kotem jest milutki tylko jest jeden problem ja nie chce miec kota ze tez zima musial przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo mam takie pytanko do Ciebie. Prosze napisz do mnie na maila uti12o2.pl wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u nas dzisiaj biało i zinmo - wieje , pada snieg i mroźno własnie listosz przyniósł mi miarke wzrostu którą zamówiłam Agnieszce taka w fotmie plakatu to zastawie sciane na której Agnieszka próbowała swoich zdolności plastycznych http://www.allegro.pl/item282891668_super_miarka_wzrostu_plakatod_30_do_180_cm.html nawet fajnie wygląda - nie droga a fajny efekt plakat na pół ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modeska wypisze Ci wszystkich stąd których znam kojarze . Wypisze wszystkich bo niektorych dziewczyny usunely i te osoby nie sa zadowolone ze dostaly wylot z tematu ale to inna sprawa majonia24 Blondyna.d J_A_N_A zieloneszkiełko zdziwona gabi27 lorinka oliwkabambino Princpolo Evi_22 meggi1982 pomarańczowa Żmija Nika.. Ineska Kati26kiss monikab28 gapek ania108 To są osoby o czarnych nickach ktore pisaly wiecej niz raz. Pod pomaranczowym nickiem duzo udzialala sie też aaaa5555.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyżby sprawdzanie obecności? to melduję się posłusznie :P mniej tu zaglądam bo pucuje chatę na święta (a i tak wyjeżdżamy na wieś no ale niech będzie wyglancowane) a mała jest straaaasznie marudna ----> ZĄBKOWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo :D:D:D Napisz do mnie ma maila prosze :D:D:D:D:D Uti1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co modessa chce liste osob?? ja bym chciala zeby wrocily wszystkie dziewczyny ktore zglosily sie na poczatku czy pozniej:) mani- 🌼 po prawie 2latach wizyta u gin zaliczona wszystko w porzadku:) tabletki yasminelle w torebce:classic_cool: takim sposobem nie pasuje do was heeh no chyba ze topic bedzie mial nazwe drugie dziecko- trudna decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona---My wszystkie tu tak pasujemy że szok :D he he he .Ja mam pigułki do kwietnia i coś mi sięwydaje że będe je brała dłużejjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie bierzesz?? bo ja skusilam sie na yasminelle wczoraj czytalam o nich na innym topicu podobno nie zatrzymuja wody w organizmie i nawet sie chudnie;) szkoda tylko ze sa drogie bo 45zl:( najpierw wezme jedno opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×