Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

my chcemy miec zywa choinke kupimy ja dopiero w wigilie bo taniej heheh jejku dziecko obudzilo mnie o 7.00 :( malo tego w nocy poplakiwal.... ozdoby choinkowe musimy kupic bo mamy ich bardzo malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku alek jak idzie na nocniczek do wc to musi koniecznie zapakowac cala jednorazowke zabawek... potem siedzi w toalecie z 20 min i sie relaksuje... mnie sie oczy jkleja niewiem jak wytrzymam z nim do 19.30;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sprzatania czesc druga umylam drzwi i framugi oraz 2 szyby dzielace kuchnie od duzego pokoju teraz kazio dostanie zupke i ide po jakies ozdoby choinkowe co do nocnika to kazik wogole na niego nie siada tzn biega bez majtek i wtedy usiadzie raz sie nad nim zlitowalam i ubralam go mysle zobaczymy moze przyzwyczail sie juz do nocnika ale mowy nie ma odrazu narobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to alus nie pojdzie dzis spac o 20 moj nie spal w poludnie wiec o 19 do kapieli i lulu :D praktycznie to mamy juz wszystkie wieczory dla siebie :D ja bylam na zakupach z dziadkiem i siostra przyszla na kawke i ploteczki :D co tu tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_108
Hej dziewczyny ! Widzę że topic o planowaniu drugiego oseska.Wybaczcie ale nie czytałam wszystkiego co pisałyście dlatego spytam jak staranka? Udało się za drugim razem? Jestem ciekawa bo też chciałabym mieć już drugie dziecko.Mała różnica wieku to wiele zalet choć na początku jest na pewno cieżko z dwójką takich maluchów.Chciałabym a trochę się boję.Chodzę i bije się z myślami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania my sie dopiero staramy wiec to poczatek tez mamy wiele watpliwosci i jeszcze nie zaciazylysmy chyba.... ania to dolacz do nas i bij sie z myslami razm z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja o 14 pojechałam do innego miasta do banku i zesżło mi tam do 16! potem zakupy.W domu byliśmy o 18! dorbze że moja mama siedziała synkiem to mieliśmy luzik.W sklepach mnustwo ludzi kupujących rzeczy na świeta.My też już kupiliśmy by nie stać w dóżych kolejkach.Jak by tego było mało rozwaliło się łózeczko Kacperka ale po godzinie stukania młotkiem przez mojego chłopa wsyztsko wróciło do równowagi :) Majona---My też jak co roku bedizemy mieli żywą.Ja zawsze kupuje 2 dni przed świętami bo musze się nacieszyć he he he ania_108----U nas każda się rpzymierza bo też mamy obawy takie jak Ty :) Zapraszamy do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nam tez dzień dzisiaj zleciał nawet nie wiem kiedy byłam u mamy bo szyła sobie firanki i chciała zebym jej pomogła potem umodelowć na tasmie potem szybko obiad, drzemka Agusi i wpadła do mnie kolezanka dawno sie nie widziałysmy - pogadałysmy troche teraz wyszła Agnieszka patrzy na bajke to mam chwilke żeby skrobnąć parę słów szyja nadal mnie boli ale opiero wczoraj zaczełam antybiotyk to pocieszam sie że musi ze trzy dni upłynąć żeby zaczął dobrze działać - więc czekam czy będzie poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek spal tylko 1,5 godziny niestety musialam go obudzic bo zasnal za pozno i spalby do 17.00 takie ma spanie ... heheh oczywiscie byl nieszczesliwy i nie mial sil.... z 15 min jeczal .... potem poszlismy na dol i juz ozyl... pobawil sie z kotkiem dostal od dziadka fajna latarke i wrocilismy na gore:) znowu zrobil sie mami cycus hehe sciska caluje mame.... non stop ze mna gada...( momentami pragne ciszy a ma gadane jak ja hehe) cos cieszko mu sie zajac w pokoju a juz tak ladnie sie tam bawil aniu- witam:) u ans to jest tak ze kazda by chciala ale za bardzo sie boi odchowane dzieci... samodzielne :) mowie wam ogladam zone reality porody i mysle sobie jak dobrze ze to nie mnie boli:) choc dodam ze widok malenstwa mnie rozczula❤️ wiem jednak ze za smacznie mi sie spi w nocy heh dzis alus pare razy plakal i mialam dosc.... tak naprawde to spimy z mezem twardo w nocy od ok 6m. do 2lat maly budzil sie w nocy z placzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to dobrze się składa, wszystkie jesteśmy na podobnym etapie: snucia planów ;):) To tym chętniej dołączam do Waszego grona :) Może razem przełamiemy nasze obawy:) Ja też już sobie dzisiaj porobiłam większe zakupy na święta.Najważniejsze to kupić wcześniej mięso żeby nie stać w ostatniej chwili w kilometrowych kolejkach.Masakra.Już teraz czuje się ten szał zakupów w sklepach. Dziewczyny skąd jesteście?Ja mieszkam w Lublinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pamietacie mnie jeszcze? przyszlam wypisac sie z topicu, bo jestem w ciazy :) co prawda troche zaskoczyla mnie ona, bo wogole jej sie nie spodziewalam, a nawet jakby to w tym cyklu wg mnie byly mniej niz zerowe sznase a jednak nie wiem jakim cudem i nie wiem kiedy to sie stalo :-D ale jest :) maz jest bardzo zadowolony, bo od paru mies planowal 2 dziecko, teraz liczy ze bedzie corka rodzinie chcemy powiedziec w wigilie :) ale bedzie prezent, moja mama napewno sie ucieszy, bo od dawna mowila ze moglibysmy sie postarac i ona takze czeka na wnuczke :) (ma tylko Olka) nie wiem jak to bedzie z tesciowa, moja szwagierki maja juz po 1 wiekszym dziecku, a my bedziemy mieli 2 :) napewno jeszcze sie odezwe buziaki i zycze spelnienia marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi :D Gratulacje od starej koleżanki ;) Może i ja się zarażę bo ostatnio coraz częściej myślę o drugiej ciąży.Tak fajnie było by mieć dwa bobaski w domu:) Najchętniej to też zaszłabym tak niby przypadkiem ;) Całusy i uściski dla Was 👄 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dziekuje 👄 w takim razie przesylam fluidki coazowe :) 🌻 kiedy okazalo sie ze jestem z Olkiem w ciazy, liczylam sie z tym, bo nie zabezpieczalismy sie i nie uwazalismy na dni ale teraz to byl kompletny szok, mowie Wam zebyscie widzialy moja mine :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaprzyszłamummy
witajcie evi dlaczego z 2 to był szok? nie zabezpieczaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi- super ze jestes:) gratuluje cie i przesylam 10000000000caluskow:) musisz koniecznie pisac nam o drugiej ciazy... chcemy tez wiedziec co u Oleczka:) zniklas .. aniu- witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale cudna wiadomośc :D Evi---gratuluje i dbaj o siebie i maleństwo 🌼 widzisz bałaś się mieć drugie a tu taka niespodzianka 🌼 ania 108---- Jak miło że dołączyłaś do nas :D lorinka----czekam na foteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale u nas dzisiaj brzydka pogoda leje od rana zaplanowałam że pojedziemy gdzieś na zakupy bo przed świetami to potem szał że nigdzie nie mozna sie docisnąć ale Agnieszka tyle co wyzdrowiała i nie chce wychodzic z nia w taka pogode bo jeszcze cos złapie a jak nigdzie nie jedziemy to wstawiłam pranie bo mam chyba ze 3 automaty - ale z Agnieszki najwięcej - najmniejsza kruszynka a najwiecej prania a nie wiem czy mówiłam że moja Agnieszka od miesiąca chodzi bez papmersa bo woła i siku i kupke 🌼 Evi - gratuluje super wiadomośc my wszystkie chyba jak nie wpadniemy to sie nie zdecydujemy... bo zawsze mamy jakieś wątpliwości my też coraz częście rozmawiamy o 2 dzieku - i jezeli tylko wszystko będzie ok tzn . chodzi mi o ta moją szyje ( bo ja to juz mysle od paru dni o najgorszym taki czarne mysl mnie naszły że szok) to bierzemy sie do roboty nie ma co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) EVI gratulacje🌼🌼🌼 a kto planowal ciaze 2009??? u mnie sprzatania czesc trzecia kupilam wczoraj nowa suszarke na talerze :) sylwia nie dostalas odemnie rzadnej fotki?? z moja ciaza w tym miesiacu chyba nici wogole to wolalabym posc do pracy na rok dwa i wtedy zaciazyc zaczynam zalowac ze nie zdecydowalam sie na drugie dziecko jak kazio byl maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i5miesięcy lorinka ...............21..............Kazio..................2l i 10m-cy Evi....................21..............Olek............. ......19 miesiecy Princpolo............24............Kacperek........ ......2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka........... ....1 rok i 10 miesięcy w sumie to jest nas tylko tyle jesli nie podoba sie wam ze usunelam kilka osob z tabelki to skopiujcie ostatnia z 36 str albo ja ja skopiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam już pranie i porządek w szafkach w kuchni.Na 14 mam dentyste i boje się dziś jak cholera bo ostatnim osłabnięciu Asia-----A zaraz spraedze poczte :) Uważam że dobrze zrobiłaś wykasując pare osób skoro z nami ich nie ma :) Monia----Byłaś z szyją u lekarza???? Może masz powiększone węzły albo nie daj Boze tarczyca. A u nas cięzko z pampersem :( mały nadal z nim łazi.Miał okres że wołał a teraz robi pod siebie.Może ja jestem mało konsekwentna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja tez sie boje dentystow a wlasciwie grzebania w zebach monia antybiotyk zaczal dzialac? ja wlasnie zdjelam wykladzine w kuchni byla przykrecona srubkami +listwa przemek niewierzyl ze uda mi sie to zrobic jak wroci z pracy to sie zdziwi hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje 👄 z objawow to w sumie nic, mowie Wam ze kompletne zaskoczenie, pare dni temu zauwazylam tylko lekko powiekszone piersi, ale bralam to za znak o zblizajacej sie @ wczoraj caly dzien tylko bolal mnie brzuch jak na @, bylam okropnie nerowoa, bolala mnie glowa, bylo zimno - ja mam tak zawsze przed @ od rana chodzilam z tamponem w reku, bo myslalam ze zaraz przyjdzie @ a tu niespodzianka :) z Olkiem bylo inaczej, jeszcze na pare dni przed spodziewanym okresem czulam sie zle, bylam koszmarnie zmeczona ze zasypialam przed monitorem, do tego mega mdlosci i zaslabniecia! czulam sie naprawde okropnie i test zrobilam na 4 dni przed @ i wyszedl juz poztywny, ale bardzo slaba II kreska pozniej cala ciaze narzekalam, czulam sie fatalnie, doszly bole, plamienia, tabletki,szpital itp mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej, oczywiscie bede zagladac i pisac co i jak :) w wigilie chcemy wszystim oglosic :) moi rodzice uciesza sie bo juz od dawna mowili ze przydalaby sie wnuczka :-P do dzis nie wiem naprawde jak \"to\" sie stalo :) no ale jakos musialo, bo 3 testy nie klamia :) buzka i zycze Wam II pod choinke :) ja zycze sobie spokojniej ciazy i ...coreczki - bo nie ukrywam ze teraz o niej marze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi- mam pytanko ogladalam foteczki na bobasach ktorato ty ? bo widze tam brunetke i blondynke:) kazda sciska Oleczka heheh wiesz z jednej strony ci \"zazdrosze\" ze wpadlas i masz juz z \"glowy\" nie musisz sie zastanawiac i dreczyc:) nika- wierze ze sie boisz z Agunia wyjsc bo ja z moim tez:( jak miala zapalenie pluc to wogole drzalam jak wyzdrowial zeby tylko cos sie nie przyplatalo:( princpol, lorinka- ja sprzatac dalej bede w przyszlym tygodniu zreszta mam nowe mieszkanko... ( we wrzesniu sie wprowadzilismy do domku tesciow) i mam wszystko nowe a wiecczysciutkie;) nie ma gratow.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam ze evi to blondynka:) wlasnie wcinam batona majonia dobrze ci w tym roku :) (bez sprzatania) ja juz na dole wsumie wszytsko posprzatalam tylko okna sie zostaly i caaala gora chce zdazyc przed @ to bedzie wypadek losowy i 1 lub 2 dni mi odpadna wiec codziennie po troszke moje wlosy potrzebuja fryzjera i farby !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno co przyszłam z miasta.Najpierw na ogień posżły moje zeby a potem zakupy i wsyztsko jak zwykle musiałam targać do domu sama 😠.Dopiero teraz mam czas bo akurat wyszedl od nas mój tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×