Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

moze sie przestraszyla jak zobaczyla moje zdjece hehe ja zjadam jajecznice przemek jeszcze spi takiemu to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia wyslalam ci jeszcze jedno zdjecie ale nie wiem czy sie wyslalo bo dlugo ten proces trwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny juz jestem maniusia30@tlen.pl ja tez wam wysle ale swoich zdjęć mam malo bo to ja zawsze je robie nawet jak na wczasachy bylimy to napstrykałam 400 fotek a byłam na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie wysłałam zdjęcia do Asi i do Mariolki nie mam e-malila do Sylwii jak macie to podajcie wyśle jej tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem...Kurde myśłałam że wysłalo mi wiadmośc ze ide i bede za godiznke gdzieś :) Mariolcia ależ z Ciebie laska!!! to ja kompleksy przy Was będe mieć!!! Jutro porzycze skaner i wam wyśle siebie-potwora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska musialabys mnie zobaczyc na zywo heheh wierz mi trzesie mi sie tu i owdzie :( mysle ze lorinka to laseczka... nika- zaraz zobacze twoja fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia podaj mi swój e-mail to tobie tez wysle co prawda żadna to rewelacja ale jak sobie wysyłamy to wszystkie Asia , Mariolka wysłałyscie juz? maniusia30@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi przyslecie zdjęcia to zobacze jakie laski jestescie ja od porodu zmagam się z dieta i jakos mi to nie wychodzi jak to sie mówi sa upadki i wzloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- to laska!!!!!!!!!!!super;) a takiej figurze marze......sliczna mamusia:) nika to mamy podobnie.... bo ja wiecznie walcze... fotki wyslalam... raz wygladam lepiej raz gorzej teraz druga opcja... sprzyjaja mi domowe pielesze😭 brzuszek przytyl a o 4literach nie wspomne buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka -z taki wygladem mozesz smialo planowac druga dzidzie co najwyzej brzuszek doda ci jeszcze wiecej uroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja nigdy nie byłam jakas super laska - ale teraz to porazka przeszłam juz chyba wszystkie mozliwe diety i jestem troche podłamana bo nigdy tak nie wyglądałam ostatnio smiałam sie do mojego męża że pojde na odsysanie tłuszczu - to chyba jedyna nadzieja :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam tak samo.W tej ciązy przytyłam 25 kg i ledwo co schudłam a co będzie w 2 ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane kobitki uciekam podawać obiadek.Nie wiem czy dziś jeszcze będe bo na 16 jedziemy do mojego taty na imieniny a musze zrobić jeszcze sałatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola dzieki nieukrywam ze jest mi niezmiernie milo :) w takim razie to bedzie szok w ciazy przytylam 30kg bylam ogromna a wlasciwie nie tyle co przytylam a spuchlam monia juz patrze i wysylam do ciebie fotke sywia i mariola doszla do was ta fotka (ja ,kazio,kolezanka)???? ja wpadne wieczorkiem teraz robie obiad a o 17 30 idziemy do mojego taty bedzie brat i siostra :) wpadne do was wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny fotki doszły tylko czekam na Sylwię sprawdzałam poczte i mój kuzyn tworzy drzewo genealogiczne i zaprosil mnie na strone www.moikrewni.pl fajna stronka można tworzyc drzewo genealogiczne swojej rodziny i tak się uzupełniamy wzajemnie co wiemy to wpisujemy ale dane dziadków i pradziadków to musze zapytac mame bo nie wiem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katar i zatoki nieźle dają mi popalić 😠 Męcze się ze skanerem he he he nie wiem jak on działa bo to nie mój.Ale dojde do tego to po południu wyśle Wam fotke :) Będe póxniej bo musze wyjśc na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja zabieram sie za sprzatanie i tak musze siedziec w domu bo kurier ma przyjechac po paczke i nie wiem o ktorej gapku dziecie nie dalo spac?? sylwia czekam na foteczke mariola monia a wy co dzis robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonia15
bylam z malym z 40 min na dworze w koncu musial sie przewietrzyc;) wybral antybiotyk nie kaszle.... spac mi sie dzis chce okropnie... wczoraj bylam u siostry zafarbowala mi wlosy ( ognisty czerwony heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie uppppppppssssssssss kupela mi przeslala:) 2 piersi z kurczaka usmazyć z gyros 1 małą gęstą śmietane, 1 mały majonez winiary wymieszac z tzatziki pół kapusty pekińskiej 1-2 pomidory 3 ogórki konserwowe kukurydza układać warstwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×