Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

sylwia radze ci juz zbierac na test ciazowy:p:D a tak powaznie to ide kapac kazika bo jest biedul strasznie zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja to musze zaskoczenia :D:D:D Narazie żyje w celibacje więc jestem bezpieczna hi hih ih :) A tak na poważnie to ja chyba nigdy nie podejme w tej sprawie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona ja to mam zadatki na szafe :D Aj przed 2 ciążą by trzeba było schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- ty?? na szafe?? chyba na lichy regalik:-p :-D ja to bylam duuuzza w ciazy...taka porzadna stabilna mebloscianka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie spokój, bo normalnie aż się gotowało na topiku. Mówicie o odchudzaniu...właśnie zaczynam, tylko wagi nie mam i nie wiem ile do zrzucenia. Ale niebawem nabędę i się okaże. że z pół roku trzeba będzie dietować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytylam 25 kg....wazylam przed 59/60kg..zrzucilam te 25 kg....ale planuje jeszcze jakies 5,6kg zrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale sie usmialam z was:D:D zaraz wracam ide bulke zrobic kazik juz spi tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja to już nawet na wage nie wchodze :D W ciąży przytyłam 25 kg,odrazu zeszło 11 kg.A potem rosło i spadało i tak w kółko.Teraz narazie jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) kurde nawet mnie nie prowokujcie do zdradzenia moich kg w ciazy ...to byl koszmar i nie chce juz tak wygladac do 6 miesiaca wygladalam dobrze tylko mialam duzy brzuchol a potem tak zaczelam puchnac jak balon ....... alez mam ochote isc na basen 😭 bardzo chce musze kupic kaziowi majtki /kapielowki czekam az wroci z pl moja kolezanka a to w przyszlym tyg i odrazu ciagne ja na basen :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tez bym poszła na basenik :D:D:D Jak będziesz miała już brzusio to chyba się nim pochwalisz nam :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku:) pewnie ze wam przesle fotki na poczte wczoraj sobie pomyslalam ze bede robila je co miesiaca i dzis zrobie sobie pierwsza fotke na pamiatke jakbym bardzo utyla w ciazy i juz nie schudla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 19 listopad chyba w niedziele zaczne 7tc jak przytyje do 12 nawet15kg to bede happy ale wolabym jednak skromniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile przytyłaś przy pierwszej ciąży??? No właśnie ja przytyłam 25 kg i cholernie cięzko było mi to żucić.A więc mam pewne obawy jak by to było przy drugiej ciązy.Jedno jest pewne bym mądrze żarła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie staram sie odpowiednio jesc a raczej od 17/18 staram sie nie jesc bo pozniej mi nie dobrze i tak mnie meczy ze nawet spac nie moge ..wiec wole na glodniaka sie polozyc a przytylam 30kg do 6miesiaca wygladalam normalnie a od 7 tak zaczelam puchnac woda mi sie ztrzymywala ale po porodzie jakies 5 miesiecy wazylam 64kg i chcialam juz tak zostac bo dobrze wygladalam no i miesiac pozniej wazylam juz 50kg mialam anemie bylam zielona dlatego teraz wole sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Kacperkiem jadłam miejscami jak potwór i zawwsze sobie mówilam - jestem w ciązy więc mi wolno! co za głupie myślenie a potem cżłowiek cierpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra ja tam az tak strasznie nir jadlam tylko strasznie duzo pilam pamietam jak mnie gin opieprzyla ze za duzo pije ale co ja mialam zrobic jak mnie suszylo jesc??...no i tak puchlam mam nadzieje ze teraz mnie to omine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Ja już dokładnie nie pamiętam od którego tygodnia zaczełam tyć.Ale pamiętaj że w ciągu jednego tygodnia przytyłam 5 kg!!!! później 3 kg.. Ja mam super gina-kobiete ale pare rzeczy mi powiedziała :P Tak więc kazała mi przejśc na diete :) Dieta polegała na tym że jak byłam głodna to musiałam wsuwać twaróg .Więc jadłam ten twaróg (oczywiście trzeba było zrezygnoweać z innych rzeczy) ale wtedy tyłam wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie sporo jadłam mięsa.Słodycze spasowałam mimo że ze mnie niezły facuch :D :P Ale zmorą była cola.Jakoś nie potrafiłam się opamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie teraz mam chec na cole moge ja pic i pic jest taka dobra no i fanta :o haha dobre ja chbya nie dalabym rady opychac sie twarogiem juz sobie wyobrazam taki chudy twarog co sie strasznie kruszy ...biedna nie mogla wymyslic czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarogowi mówie nieeeeeeeeeeee :P Co innego ze śmietaną i cukrem.Ale taki suchy w dodatku chudy jest beeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam pogoda w pl? zima poszla precz? u mnie wczoraj swiecilo pieknie slonko i bylo cieplo a dzis leje desz na slonce nie ma co liczyc tyle ze jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zima w środku wiosny :D Przez całe święta padał u nas śnieg.Jeszcze troche rano troche podada,jest przymrozek a potem troszke wyjdzie słoneczko.Mogłoby już ciepłej zawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zazdroszcze mam nadzieje ze u nas w przyszlym tyg juz zaswieci slonko kurde ale mnie muli :o no i jestem wsciekla bo nie moge odzyskac z przychodni aplikacji kazika do przedszkola lekarz mial potwierdzic dane ....no i juz dwa razy tam bylam i raz kobieta przepraszala ze nic nie wie ..no a ostatnio niech pani przyjdzie w piatek ... kurwa mac !!!😠 ile razy mam tam chodzic ??? jak dzis tego nie bedzie to chyba wyjde z siebie a do konca marca sa zapisy na nowy rok szkolny 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- mialam doslownie to samo tzn z pragnieniem....non stop mi sie pic chcialo.....a za malo oddawalam moczu..... zastanawia mnie tylko fakt czemu lekarz nie dal mi tabletek moczopednych?? ja jadlam mnostwo slodyczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niestety......oj jak mi smakowaly:) nie jadalam nabialu ani nie moglam pic soczkow...sokow .tylko woda... alek od 8.30 na dworze z tatusiem....chyba troszke uprzatne....wczoraj sprzatalam a dzis niewiele widac....nie zeby okropny balagan ale jakos tak bleeeee wykorzystam ta bloga cisze.... u nas dzis cieplutko:) wyciagnelam malemu rowerek i nawet pojezdzil...bo powiem wam ze on bardzo ostrozny....widze ze skumal o co chodzi tylko jeszcze nie chce mu sie...wygodnie jak mama pcha... motor ten na akumulator w koncu polubil... ale to juz dzialka taty...niech sam za nim biega....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×