Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

kazio tez to mial w zeszlym roku wybudzal sie w srodku nocy i wyl nie dalo sie go przytulic masakra wtedy przemek sobie z nim radzil ja nie wiedzialam co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie jak urodze 5,5roku różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie synek był na 1,5 godzinnym spacerku.Zleciało szybko że w domu nic prawie nie zrobiłam.Jak ja kocham taką cisze :D Później była mama.Jutro przyjdzie do wnuczka bo z moim polatamy sobie na spokojnie po sklepach oraz idizemy do dentysty.Nie pamietam kiedy ostatni raz byliśmy razem na zakupach :D ciesze sięjak głupia!!!! A i jestem od dziś na diecie ehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy ze spaceru kazio zasnal w wozku a on juz w poludnie nie sypia to bedzie dzis smigal do wieczora u mnie o diecie nie ma mowy jem i jem wlasnie zjadam buleczke z serkiem zoltym ,szyna, majonezem i pomidorkiem jest bardzo dobra smakuje jak bym ja pierwszy raz jadla :D bosz ciesze sie jak dziecko szwagrowka przylatuje z corkami tylko na kilka dni ale zawsze to cos :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i bedziemy mogli wkoncu razem z przemkiem gdzies wyjsc tej okazji napewno nie odpuscimy nastepna pewnie nie trafi sie predko:) dawno juz nie spedzilsmy wieczoru poz domem bez kaziuta:D:D ale sie ciesze hehe jak ty slywia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka---- super jest taka radość :D co nie??? Ja też nie pamiętam kiedy coś robiłam sama z mężem :) Mimo że do maja jest mnustwo czasu ja już myśle o rocznicy ślubu ihihhi.Wyjechać gdzieś na weekend tylko on i ja :D Ależ by się działa :D :P heehhe Kiedy będziesz miała te spotkanie ze szwagrówką??? A co do diet to u mnie one trwają dzień i koniec diety :P może terasz będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D trzynastego przylatuja i beda do szesnastego:D:D ale sie ciesze :D:D jutro ide na zakupy z kazikiem mam nadzieje ze uda mi sie cos kupic fajniutkiego a kazik opanowal jazde na czterech kolkach i ucieka mi na rowerze chyba musi na smyczy jezdzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stad moja radosc:D sylwia odnalazlas mnie na naszej klasie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie szukałam.Postaram się to zrobić dziś/jutro.Zawsze zapominam.A jak pamietam to nie mam głowy.Wczoraj od rana ok 9 do 22 siedizałam nad pracą a dziś od 7 i posiedze pewnie jeszcze długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to masz troszke pracy...ale przynajmniej sie oderwiesz i zarobisz troszke kaski:) ja juz czekam na przemka ..jeszcze 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka----- Kaska to mi się przyda :D uzbieram na szaleńśtwa wakacyjne.Wporawdzie dużo nie mam ale dobre i tyle :D ! Z tym oderwaniem to ciężko...... bo pracuje w domu a do biura latam tylko raz w tygodniu i to na troszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 3 dzień i znów boli mnie głowa 😠 Kacperek wstał ok 5 uffffffff śpiąca jestem! Nie wiem czemu ale zawsze jak mąz jest w domu to tak wcześnie wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dopiero wstalismy ale czuje glowe ze mam taka zacmiona glowe wiec kawka raz dwa :) sylwia moze kacperkowi szkoda czasu na spanie :D a nie probowalas go rano wziac do was do lozka i jeszcze polezec moj tak jeszcze przysypia i dzis tez wstal o 5 ale jeszcze zasnal z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak super było na zakupach z meżem :D Nic specialnego nie kupiliśmy ihihhi ale fajny był taki luzik bez synka :P W banku spędziłam prawie godzinke bo taka powolna pani była :P. Byłam dziś również u dentysty i kocham ten fotel :D :P lorinka---- U nas jest tak : jak mały chce iśc spać to zasypia albo ze mną lub z moim.Jak zaśnie a to idzie super mega szybko bo tylko 3-5 minuty! Mąz wstaje o 5 do pracy i mnie byle co budzi wiec przechodze do łózka synka i tak leżymy we dwójke.Wtedy Kacperek śpi do 7 i mógby leżeć w tym łózku mnustwo godzin.Natomaist jak mąz ma wolne (skurkowany chyba czuje)to kogo by nie znalazł w łózku to budzi się ok 5 i nie chce leżeć lecz bawić się itd. Leżeliśmy nawet we trójke i nici 😠 .Musi to przejść pewnie w swoim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś możę wie jak się podł.komórke do kompa??? robie tak jak z aparatem cyfrowym a tam pisze żeby zainstalować tak więc to zrobiłam.Sprzędt niby zainstalowany ale gdzie jego szukać? eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak spiaca ze nie daje rady zasypiam na stojaco kawy nie pomagaja polozylabym sie choc na 30min zeby sie zregenerowac ale niestety kazio nie da :( to chyba jakies przeslilenie od kilku dniu mamy tu piekne sloneczko cudownie jest sylwia nie wiem ja sie nie znam na tym wez poszukaj w moim komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to pewnie przez tą pogode! Mnie dziś już kolejny dzień głowa boli,proszki pomagają ale na krótką mete. Kurde i nie znalazłam tego telefonu na kompie.Niby człowiek się zna ale jak już zadanie większe to głupi :P :D No ale mą zpoleciał do swojej siostry i już aprat działa jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Całą noc dziś nie spałam,coś mi się zrobiło na poliku żę całą noc nawalało.Ropień czy co? musze kupić sobie szałwie może pomoże.W dodatku o 4:45 synek już był gotowy do zabawy 😠 ale położyłam się obok niego i grzeczni sobie siedział i leżał aż do 6:15. Dopiero jest po 8 al;e wieje na dworze jak cholera! A gdzie reszta dziewczyn? Nika,majona itd których już nie pamiętam po nickach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona jak synuś??? Jest pochmurno,może nie bedzie padać.Wybieramy się we trójke na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) majonia pisz tu z nami !!!! ja mialam dzis isc z kolezanka do miasta no ale jest u nas pochmurno ale ja za to lepiej sie czuje:).... siostra dzis zrobila sobie wolne i przyjedzie do nas w odwiedziny na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My nie dawno wróciliśmy z 2 godzinnego spaceru.A raczej maratonu sklepowego.Strasznie u nas wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz prawie dwie godziny czekam na siorke wybiera sie jak sojka za morze a specjalnie dla niej przelozylam spotkanie z kolezanka hmmm moze do wieczora dojedzie:D😠 u nas tez wieje ale pieknie sloneczko swieci dzis pierwszy raz wieszam pranie na dworze :D no i robie wiosenne porzadki duzo tych smieci sie nazbieralo wczoraj przebralam ciuchy za male kaziowe ida do wora moj syn nosi ubrania w rozmiarze 104 -sa akuratne :) sylwia czy ty masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia niby mam gg ale od bardzo dawna nie moge wejść! co wejde to mnie wywala.W sobote był u mnie kuzyn i miał mi zrobić ale nie mial przy sobie programów.Stwierdził że zrobi ale musi zabrać ze sobą windowsa więc czekam na niego.A że dzieli nas 80 km i pisze on prace więc poczekam pewnie ok mieisąca! 😠 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czulam sie dzis okropnie cisnienie masakryczne 134 /110 i puls 108:( pomogl mi persen.... ja tez wysprzatalam mieszkanko tak mnie wzielo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś musiałam wstać prawą nogą ihihih bo mam jakiś dobry humorem.I uwaga dziś zaczynam 4 dzieńdiety i się nie uginam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×