Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

przestańcie już wklejac te koszmarne panny mlode

Polecane posty

Gość jakiee
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już chyba mocna paranoja
Haris orientuj się - jak powyżej jest tekst "oceńcie tę suknię" to co może być poniżej w linku (poza sezonem sylwestrowo - studniówkowym ewentualnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja sie dowiedzialam
onanisto bez zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz haris
ty chyba jestes ograniczona umyslowo, pochwal sie swoja fotka jaka z ciebe laska :) pewnie paszczur z ciebie fuuuuuuujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbało Was? Nie wszystkie musimy wyglądać jak modelki. Nie wszystkie muszą mieć zgrabne sylwetki i piękne twarze. Jak ktoś nie wygląda najlepiej, to nie powinien brać ślubu i nie ma prawa sprzedawać sukni? Wchodzę, widzę suknię, która mnie się nie podoba i komentuję suknię, a nie \"modelkę\". Widocznie w niektóre gusta trafiają, skoro jakiś facet zechciał się z nimi ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze nie ma
u jeszcze sękatej??? niemożliwe wrecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie swinie, rozumiem ze tylko rozmiarowka 34-38 idzie do slubu.... jestescie straszne... ktos chce obejrzec jak suknia wyglada na osobie a nie wieszaku.... krytykujcie sobie jak sie ktos na fotce pindrzy i dupe wygina nozka fika bo to strona do oceniania, ale zostawcie w spokoju normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie chodzi o rozmiar
ale o kompletny brak samokrytycyzmu i nieumiejętność dobrania kroju sukni do figury. I mówi to osoba z rozmiarem 40/42 :) Jak widzę te tłuścioszki wbite np. w suknie gorsetowe, te wylewające się tłuste ramionka... :O Zadaję sobie pytanie, czy naprawdę nikt nie mógł tym dziewczynom delikatnie doradzić. I paraduje taka cała zadowolona z siebie i nie wie, że każdy za plecami myśli, że okropnie wygląda. Potrzebne takie coś na własnym ślubie? A mogłaby wyglądać pięknie. Kto nie wierzy, niech zerknie na strony z modą ślubną dla puszystych - śliczne dziewczyny, w ogóle nie razi ich tusza. Ale to trzeba umieć się ubrać. Natomiast zdjęcie, które ktoś wkleił jest złym przykładem, bo ta dziewczyna akurat spoko się ubrała do swojej figury. Więc to jest już rzeczywiście dyskryminacja osób powyżej standardowego 38 i nieurodziwych. Co do wklejania prawdziwych panien młodych, a nie zdjęć z katalogów, jestem całkowicie ZA. Tylko na rzczywistym zdjęciu można zobaczyć, jak naprawdę wygląda suknia i ja najczęściej myślę wtedy: "to jest to?!" i czuję rozczarowanie. Producenci umieją zaprezentować suknię na zdjęciu i kompletnie nie należy w te fotki wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że dziewczyna z wklejonego linku wygląda dobrze i suknia jest jak najbardziej dobrana do jej figury . Nie ma się o co przyczepić . Ramiona zakryte - żeby \"uprzejme\" koleżanki nie mówiły, że wywaliła \"pulchne ramionka\" na wierzch . Suknia nie jest obszerna i nie poszerza dodatkwo figury. Uważam że wygląda jak najbardziej OK i do tego ma bardzo sympatyczną twarz. Natomiast za totalny obciach uważam założenie stanika na silikonowych ramiączkach do sukni ślubnej z odkrytymi ramionami , źle wykonany i nieodpowiednio dobrany makijaż oraz źle dobrane do figury i charakteru sukni bukiety - które niekiedy wyglądają jak urwany krzak sięgający prawie kolan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej chyba w domu lustra zbrakł
... wszystko na NIE u tej pani. włosy białe niepasujace . za szerokie bary do gorsetu. przesadzony naszyjnik . ech ! niektóre nie mają faktycznie samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat :) Minęło 10 lat, a w kwestii gustu polskich "panien młodych" niewiele się od tamtej pory zmieniło. Praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×