Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zastanawiam

lepsze auto nowe czy używane

Polecane posty

Gość eska

trzeba dobrze poszukać i znajzie się auta w dobrym stanie i dobrej cenie. Ja kupiłem w Auto loco, naprawdę mają spoko ceny i auta w dobrym stanie. Nie bawią się w kręcenie przebiegów, naciąganie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaj

nam się  dobrze trafiło bo znaleźliśmy w Bawaria Motors BMW w Katowicach na Roździeńskiego używane BMW, w rewelacyjnym stanie, kilkulenie z małym przebiegiem. Za niezłe pieniądze więc wzięliśmy. Po co tracić pieniądze na nowe auto jak można też kupić kilkulatka w takim stanie jak nasz , bez żadnego wkładu finansowego z naszej strony https://www.bmw-bawariamotors.pl/samochody-uzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto rozejrzeć się za używanym samochodem. Jeśli jest w dobrym stanie technicznym to bez problemu posłuży Ci przez wiele lat. Sama w ubiegłym roku kupiłam Seata Cordobe II w komisie www.komislux.pl i jak dotąd jeździ mi się nim bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreqos

dobrze piszesz Monia. JAk auto używane jest w dobrym stanie, bez kręconego przebiegu, zadbane kto lpeije używane, bo nie traci aż tak na wartośći jak nówka po 3 latach. Ja kupiłam z mężem używane z salonu auto loco. Auto kilkuletnie, ale zadbane, jeszcze nigdy nas nie zawiodło, sprawne i też cena była bardzo attakcyjna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek34

Lepiej zainwestować w lepszą używkę. Przynajmniej wg mnie. Swoje auto też kupowałem w M-Cars w Dziemonnej i szczerze mówiąc w tej cenie nie znalazłbym tak dobrego nowego auta. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WomkaAnka

Czasem w cenie można kupić naprawdę dobre auto używane, ze stosunkowo małym przebiegu i dobrym wyposażeniu. Mogę polecić wam salon Carolina Toyota Włochy, mają całkiem spoko ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

trzeba tylko sprawdzić czy przebieg nie jest za mały czy nie był kręcony. Ja kupiłem w auto loco i jeżdzę już kilka miesięcy i nic się z autem nie dzieje. Przebieg ma realny, nie był klepany, wszystko sprawdziłem u mechanika, auto jest w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroniecka

jak kupujesz w sprawdzonym salonie atpie żeby tak mogło być, nie pozwoliłby sobie na to znany salon. My auto używane kupowaliśmy w MM cars w Zabrzu, trafiło nam s ię kilkuletnie Suzuki Swift w idealnym stanie, z małym przebiegiem i cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Używane  auto warto kupić w sprawdzonym miejscu i najlepiej z polecenia.  Mój znajomy polecił nam ten punkt Auto Centrum Golemo w Krakowie i Nowym Targu.  Moim zdaniem warto się z nimi skontaktować i kupić  auto używane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ciężko doradzić. Ja osobiście postawiłem na używanego korando III, diesel z 175 końmi. Bardzo jestem z niego zadowolony, bo przyjemnie się do prowadzi i nie mam z nim większych problemów. A używane są o wiele tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotowski

Jeżeli ktoś z was  szuka firmy, która zajmuję się  przebudową przebudową pojazdów ciężarowych na busy, autobusy, pojazdy brygadowe to polecam zapoznać się z ofertą firmy HITBUS z Krakowa.  Firma oferuję jeszcze przebudowę aut na auta przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak szukałam małego auta do miasta to postawiła na nowego yarisa III 1.0 w benzynie. Toyoty są trwałe i pewnie przez najbliższe lata nie będę miała z nim problemów. Dobra inwestycja na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrixxe

Teraz są tak dobre sposoby finansowania, że właśnie można bez problemu kupić nowe auto i cieszyć się komfortem jazdy. Carolina Toyota Wola. Ten salon zdecydowanie warto odwiedzić. Dobra oferta, liczne rabaty, mła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wattneiqa

Teraz są tak dobre sposoby finansowania, że właśnie można bez problemu kupić nowe auto i cieszyć się komfortem jazdy. Carolina Toyota Wola. Ten salon zdecydowanie warto odwiedzić. Dobra oferta, liczne rabaty, mła obsługa

Mój mąż rok temu kupował Avensis w tym salonie. Też wtedy byłam, bardzo fajny i praktyczny salon. Dali nam fajny rabat, więc sporo zyskaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirra

Współpraca z Carolina Toyota Wola jest ok. Lubię właśnie u nich kupować, bo oferta jest bardzo dobra, więc spokojnie można znaleść cos dla siebie. Oferta dopasowana do potrzeb klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi
 

lepsza kobita 20 letnia czy 40 letnia?

Co lepsze 40-letnie Ferrari Testarossa czy 15-letnia Dacia Logan. Nawet elektronika i zabezpieczenia lepsze w Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi
 

lepsza kobita 20 letnia czy 40 letnia?

Co lepsze 40-letnie Ferrari Testarossa czy 15-letnia Dacia Logan. Nawet elektronika i zabezpieczenia lepsze w Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×