Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosia1

karta kredytowa-- kto posiada i jakie opinie??

Polecane posty

wczoraj babaka mi zaproponowała kartę kredytową banku millenium. czy ktoś ma taką kartę i co o niej myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 nie korzystam z zadnej jednej nigdy nie aktywowałam, druga musiałam wziac bo była razem z kredytem ale zamierzam ją zwrócić po upływie roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze używam karty płatniczej a nie kredytowej. Nie znoszę wydawac pieniędzy, których nie mam. Nigdy od nikogo nie pozyczałam, bo to najłatwiej. Gorzej potem ze spłacaniem. Od znajomych pół biedy, ale bank zrobi ci takie odsetki, ze się nie pozbierasz. Osobiście odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenium mnie scigalo z ta karta, nie kumali ze nie chce. Karta kredytowa przydalaby mi sie tylko w razie jakiegos wyjazdu gdy lepiej nie brac ze soba gotowki, ale potem trzeba pamietac zeby to splacic no i mozna wydac o wiele wiecej niz sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminerunka
mnie się bardzo przydaje kiedy wyjeżdzam za granicę, zawsze płacę karta kredytowa bo niestety z tymi płaskimi płatniczymi są w sklepach problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam i płatniczą i kredytową i z obu korzystam... co do karty kredytowej to korzystam z niej tylko po to by nie robic debetu na koncie... i zawsze spłacam ją do wyznaczonego terminu by nie płacić odsetek... bo odsetki mają spore na karcie kredytowej (ja mam akurat w PKO BP) gdy decyduję się płacić to zawsze biorę pod uwagę jaką wolną kwotą będę dysponowała przy wypłacie by móc spłacić kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam i płatniczą i kredytową i z obu korzystam... co do karty kredytowej to korzystam z niej tylko po to by nie robic debetu na koncie... i zawsze spłacam ją do wyznaczonego terminu by nie płacić odsetek... bo odsetki mają spore na karcie kredytowej (ja mam akurat w PKO BP) gdy decyduję się płacić to zawsze biorę pod uwagę jaką wolną kwotą będę dysponowała przy wypłacie by móc spłacić kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli odpowiedzialnie dysponujesz Karta kredtowa i zawsze splacasz w terminie to jest to super sprawa;) Jesli zle planujesz zawsze swoj buzdzet to lepiej nie bierz bo mozesz sie niezle wkopac w odsetki. Wiesz to jest tak z KK latwo jest wydawac pieniadze, gorzej splacac. Jesli rozsadnie jej bedziesz uzywac to wez ja bo sie czasem moze naprawde przydac, ja sie juz przekonalam jak moze byc przydatna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w citibanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w citibanku
I jest to jedno wielkie zdzierstwo!!!!!!! Wysokie odsetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdshsh
ja mialem przez rok i strasznie zaluje, akurat trafilo to na taki rok ze dobrze zarabialem i prawie cala kase przez ta karte wydalem na jakies pierdoly. Co miesiac ponad 1000 zl szlo na ta kartek, a potem glow sie jak to splacic. Jak sie umiesz pohamowac to jest to ok, jednak jak masz z tym problem to odradzam. Np. mozesz sobie wyciagnac 100 zl z bankomatu jak potrzebujesz i bedzie to kosztowac 7 zl. Nie trzeba prosic kolegi czy kolezanki o pozyczke w razie gdy na cos brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×