Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość lafiryndus topicus
apel TOJEST TOPIC PEREŁ PRZED WIEPRZEM jesli chcemy sie obrażać (komiczne, chrum.., Izuchna, ja i inni) zakładam nowy topik komik udaje klasowego goscia , elokwentnego krasomówcy A NIEZAUWAŻA ŻE TU ROZMOWA JEST O PROBLEMIE PEREŁKI BIEGNACEJ PRZED WIEPRZKIEM jesli masz za nic mnie izóchne i innycch to załóżmy topa a nie smródźmy i co niektórzy sie popisujmy new topic komiczne - król jest nagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
Izuchna witaj ,dzięki za słowa otuchy spadam stąd ,więcej tu nie zajrzę,jeszcze raz sie przekonałam że brudy sie pierze w domu ,nie warto się wywewnętrzniać przed obcymi ludżmi,w dużej większości spotkałam sie ze słowami pogardy ,politowania,wręcz ośmieszyłam sie zakłądając ten topik,Więcej tego błędu nie popełnię ,przez tydzień moje ego spadło do zera ale cóż czego sie mozna spodziewać po frstratach spędzajacych całe dnie w wirtualnym świecie.Przez was straciłam resztki wiary wczłowieka ,jesteście podli cieszcie się moim upadkiem i napawajcie przez kolejne strony .Izuchna pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
no komiczny... czekasz tak w napięciu co o tobie napiszę??? beznadziejny słabeusz!!! Bardzo jesteś śmieszny, aż mnie rozbawiasz do rozpuku łez...weź se chłopie coś na uspokojenie, bo przeze mnie jeszcze wrzodów żołądka się nabawisz... pozdrówka przygłupku... idę stąd jak sobie życzysz, bo nie chcę mieć na sumieniu twojego zdrowia - choć psychiczne już siadło...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
perełko....nie wiem czy poczekasz... poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
Nie wiem czy to faktycznie ty....czy podszyw....ale Ale nie mów tak o sobie i nie bierz do siebie tych wszystkich słów... Ja nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale jest tu Anna, która bardzo chce z tobą nawiązać kontakt...są tu inne kobiety w podobnej sytuacji...i jest wiele osób, które potrafią Ciebie zrozumieć. Nie wiem co Ci mogę jeszcze napisać...rozumiem Twoje samopoczucie...i też mi przykro.Zapewniam Cię, że te mściwe osoby mają gorsze problemy ze swoim ego niż Ty. pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafiryndus topicus
perełko ja cię rozumiem olej wirtualnego frustrata gówno wie o zyciu walcz o jeśli masz siły pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
to znowu ja perelka jaka ty glupia tyle rad tu dostalas i to za darmo, bezinteresownie i zadnych wnioskow nie potrafisz wyciagnac, zalosne, nie dziw sie ze ludzie tak reagują na ludzka glupote, jak nic do ciebie nie dociera, ludzie ci piszą co masz robic w dobrej wierze a ty wypisujesz jakies bzdety jak to cie ludzie tu skrzywdzili jakbys juz stala nad grobem leopiej bedzie jak pojdziesz doo psychologa, uslyszysz to samo i wywalisz kupe kasy za taką wiedzę a teraz sie obrazaj , zabieraj swoje zabawki i idz do innej piaskownicy niedojrzala dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
to znowu ja perelka jaka ty glupia tyle rad tu dostalas i to za darmo, bezinteresownie i zadnych wnioskow nie potrafisz wyciagnac, zalosne, nie dziw sie ze ludzie tak reagują na ludzka glupote, jak nic do ciebie nie dociera, ludzie ci piszą co masz robic w dobrej wierze a ty wypisujesz jakies bzdety jak to cie ludzie tu skrzywdzili jakbys juz stala nad grobem leopiej bedzie jak pojdziesz doo psychologa, uslyszysz to samo i wywalisz kupe kasy za taką wiedzę a teraz sie obrazaj , zabieraj swoje zabawki i idz do innej piaskownicy niedojrzala dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widze to tak
oczywiscie najprosciej obarczyc wina za zdolowanie internautow, to ich zmieszac z blotem i wobec nich wykazac asertywnosc. nie rozumiecie, ze ludzie typu komiczne proboali pomoc - to wasz wielki problem. za kazdym razem ktos, kto przedstawia aleternatwny punkt widzenia jest personalnie ataowany i za kazda odpowiedzia atak sie ponawia. a na koncu wymawia sie mu, ze zasmieca topik i pisze nie na temat. gdziez jest dobry atmo i wrazliwi wspolczujacy? proponuje te wszystkie mechanizmy obaraczania wina i asertywnosc uruchomic we wlasnych domach, wobec wlasnych mezow. jak smiecie wpedzac w poczucie winy kogos, kto wszedl tu otwarcie opowiadajac o wlasnych doswiadczeniach z rozstaniem. nie on jest odpowiedzialny za jakosc waszego zycia. obudzcie sie wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
to znowu ja perelka jaka ty glupia tyle rad tu dostalas i to za darmo, bezinteresownie i zadnych wnioskow nie potrafisz wyciagnac, zalosne, nie dziw sie ze ludzie tak reagują na ludzka glupote, jak nic do ciebie nie dociera, ludzie ci piszą co masz robic w dobrej wierze a ty wypisujesz jakies bzdety jak to cie ludzie tu skrzywdzili jakbys juz stala nad grobem leopiej bedzie jak pojdziesz doo psychologa, uslyszysz to samo i wywalisz kupe kasy za taką wiedzę a teraz sie obrazaj , zabieraj swoje zabawki i idz do innej piaskownicy niedojrzala dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrum chrum i komiczne, wiecej wyrozumiałości proszę. przecież to nic nie da jak zjedziecie takie kobiety jak autorka... a jak wyrozumiałości nie starcza to może po prostu lepiej się nie odzywać - nic na siłę nie da się zrobić, tzn. da ale to może być tylko na krótką metę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicr
oczywiscie to wlasnie jest dziwne - jak latwo wobec obcyhc ludzi, zyczliwych wyladowac uczucia, ktore sie skrywa wobec ich wlasciwych adresatow, tylko za to, ze nazywaja rzeczy po imieniu w dobrej wierze najprosciej uznac, ze ci, ktorzy glosza niewygodne tezy sa zlosliwi zalozcie temat, kiedy bedziecie gotowe ujrzec to z roznych punktow widzenia-na tym polega psychoterapia, zeby nie wypierac tego, co ktos przekazuje i gdziez sa atmo i wrazliwcy. ciekawe, ze tylko skurwiel komiczne mial tyle empatii, zeby tu zagladac. a wrazliwi sie zmyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicr
odnosze sie do wypowiedzi chrum chrum perla postepuje niemoralnie nagle komiczne obarczony zostal wina jej zlego samopoczucia to jest niemoralne i zal mi ludzi, ktorzy tego nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
dziewczyna zalozyla topik, uslyszala czego nie chciala uslyszec i katastrofa, spazmy, obwinianie innych tylko nie siebie i swego szanownego malzonka oj jeszcze duzo czasu uplynie zanim podejmie jakas decyzje o ile w ogole nie wiem czego oczekiwala zakladajac taki temat, ze zlecą sie podobne jej i bedą wspolnie histeryzowac? nie trzeba bylo czytac skoro to tak zle dziala na psychike na razie odpusc sobie wszelkie zmiany bo sama nie wiesz czego chcesz, a jak sie tak denerwujesz to lepiej zdrowie oszczedzac na przyszle lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
dziewczyna zalozyla topik, uslyszala czego nie chciala uslyszec i katastrofa, spazmy, obwinianie innych tylko nie siebie i swego szanownego malzonka oj jeszcze duzo czasu uplynie zanim podejmie jakas decyzje o ile w ogole nie wiem czego oczekiwala zakladajac taki temat, ze zlecą sie podobne jej i bedą wspolnie histeryzowac? nie trzeba bylo czytac skoro to tak zle dziala na psychike na razie odpusc sobie wszelkie zmiany bo sama nie wiesz czego chcesz, a jak sie tak denerwujesz to lepiej zdrowie oszczedzac na przyszle lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
o co wam chodzi zgodny chórku? Wychodzicie z założenia, ze dziewczyna założyła topik bo chciała ironizowania i dokopywania? Czy to tak trudno zrozumieć, że człowiek czasami potrzebuje TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPARCIA - słownego, emocjonalnego? Że nie jest gotowy do zmian w życiu, ale potrzebuje życzliwego słowa? niemoralne to jest kopanie leżącego i dziwią mnie ludzie którzy tego nie widzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
kto ja kopie? chciala rad to je dostala ona jeszcze nie lezy ma dom ,meza i dzieci, nie kazdy to ma, nie umiera, nie jest bankrutem wiec o co chodzi? powinna wysluchac wszystkich glosow, a nie tylko takich ktore jej odpowiadają, a reszta to jak twierdzi zlosliwosci i brudy ciezka rozmowa z takimi ludzmi, niech faktycznie idzie do psychologa, jak zaplaci to bedzie siedziala cicho, a wyzalac sie moze kolezankom albo księdzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
Bo co? Bo na forum jest zakaz wyżalania się? To TY masz problem dając jej takie rady. Nie spotkałaś sie świnko nigdy z WŁASNĄ słabością, ze tak ci ciężko czytać o cudzej? Uważasz, że jedyne co sprawia że można uznać człowieka za leżącego to BANKRUCTWO? To ja złośliwie zapytam ile sobie liczysz za przyjaźń>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łamię swoje postanowienie, by już tu nie pojawiać się. To moja słabość ODPOWIEDZIALNOŚĆ - jest takie słówko w języku polskim. Zapomniane. Pojawiam się tu, by je wam przypomnieć. Odpowiedzialność, to coś, co co powinno być nasza codziennością, to coś, co powinno towarzyszyć każdemu wypowiedzianemu słowu, każdemu gestowi, każdemu czynowi. Dorosły, uczciwy człowiek, zna to słowo, wie, co ono oznacza. Atmo nie udziela rad, a jedyną radę, której mógłbym udzielić tym kobietom w potrzebie, jedyne , co mógłbym powiedzieć w formie stanowczego zalecenia, to - Idź kobieto do doradcy duchowego, do psychologa, jak Ci się uda, weź ze sobą męża, opowiedz szczerze o swoim problemie, bo sama najprawdopodobnie sobie nie poradzisz. I słuchaj, co Ci powie. I za te słowa wezmę odpowiedzialność, całkowitą odpowiedzialność. Wasza zaś odpowiedzialność, piszący na czerwono i na czarno, to jest absolutna nieodpowiedzialność. Naciśniecie sobie krzyżyk w prawym, górnym rogu ekranu, i zapominacie, coście tu napisali. Problemy tych kobiet g ó w n o was obchodzą. Tym się różnimy i dlatego przestałem z wami rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
wiele razy polecano jej psychologa wchodzac tu wiedziala ze to nie jest poradnia psychologoczna wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atmo robisz to, co sam niejednokrotnie innym zarzucałeś - generalizujesz i uogólniasz nie wiesz co inni myślą tak naprawdę, ja też nie jestem człowiekiem, nie mam zdolności przenikania przez sieć do ludzi, obserwowania ich, patrzenia na ich reakcje, na język ciała kiedy piszą, kiedy widzą odpowiedzi na posty, wypowiedzi innych może dłubią sobie w nosie i piją drinka pisząc rzewne posty? a może te najostrzejsze słowa piszą osoby mające łzy w oczach, przejmujące się losem tych kobiet realnie, a nie na zasadzie kazania i przypowieści? nie przypisuj sobie więc jakiś zdolności nadprzyrodzonych za innych się nie mogę wypowiedzieć, mogę zaś za siebie - samo to, że tu weszłam, poświęcając czas i uwagę, i próbując wypośrodkować bijatykę na tym topiku świadczy o tym, że nie mam autorki w dupie. nie będę się nikomu poradami narzucać, bo ten temat od jakiegoś czasu przeistoczył się w pole walki, wybacz na takie coś ja nie mam czasu w przeciwieństwie do niektórych, ja zaczerniłam swój nick i podałam adres mailowy, chętni mogą napisać prywatnie ...hmm przypomina się mi się pewna historia jednego z najbardziej znanych psychiatrów w Krakowie - sam ją opowiadał na prowadzonym przez siebie kursie psychoterapii dla studentów medycyny gadaniem można zabić człowieka rozłożyć go tak, że rozsypuje się jak domek z kart gadaniem, które pozornie może się wydawać balsamem, a w rzeczywistości okazuje sie trucizną z opóźnionym zapłonem i wielkie jest to, że taki znawca dusz, człowiek o takiej renomie, potrafił się przyznać do błędu, potrafił nam wtedy młodym ludziom - adeptom pokazać, że każdy może się mylić, ale najważniejsze, aby umieć się przyznac do pomyłki - to tylko historia na uboczu (? albo i nie) tego tematu tyle z mojej strony Izóchna poczytałam jestem zorientowana w temacie, ale nic już nie napiszę mam słabą siłę przebicia na necie - w pracy rozmawiam z ludźmi, a nie piszę nie jestem wystarczająco ostra, ani też wystarczająco głaskająco - słodka ginę w tłumie ... :P i tak jest dobrze mnie jest z tym dobrze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a może te najostrzejsze słowa piszą osoby mające łzy w oczach, przejmujące się losem tych kobiet realnie, a nie na zasadzie kazania i przypowieści?\" To przyjmij też jako hipotezę prawdopodobną, że osoby nie rzucające słów kamieni mogą też to robić. Moich postów do kobiet jest tylko kilka, może cztery, może sześć. Nagadałem się jak cholera. Więcej nie będę. Statystyka : Użytkownik: Atmo (ilość postów: 466) na różnych topikach Użytkownik: komiczne (ilość postów: 5334) tez na różnych topikach Odpisałem jedynie z szacunku dla Ciebie, nie chcę już tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SWOJEGO TEZ MAM DOSC ,SZLAK MNIE TRAFIA JAK MNIE DOTYKA, CAŁUJE -ZACZYNAM SIE DUSIC W TYM ZWIAZKU, JEZU CZY Z NAMI JEST COS NIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
a tak po prawdzie: Twój post sugeruje( nie tylko ten jeden zresztą), że Twoja obecność tu czy wypowiedź jest wyrazem jakiegoś rodzaju łaskawości ( tak często podkreślasz brak czasu, inne ważniejsze zajęcia) Hm... gdybyś nic nie wynosiła ze swojej tutaj obecności to by cię, droga a tak po prawdzie tu nie było... Bezsprzecznie powiedziałaś mądrą rzecz. Gadaniem można człowieka zabić. Także gadaniem że jest do niczego, że jego problemy świadczą o jego tchórzostwie czy niedojrzałości. Motywacja mówiącego w eter tego typu teksty jest w takim przypadku sprawą doskonale obojętną... Operacja się udała, tylko niestety chory zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolga zastanów się troszkę to, że nie ukrywam iż nie mam czasu świadczy o tym jedynie, że nie mam czasu właśnie jeżeli odbierasz mnie jako osobę wyniosłą, to masz na pewno ku temu swoje powody, że osoby szczere, ale nie włażące w dupę nikomu, tak właśnie odbierasz w moich wypowiedziach nie ma ukrytego dna, więc nawet nie próbuj się go doszukiwać, bo nic z tego nie wyniknie, poza zamętem w Twoim postrzeganiu mnie jako człowieka oczywiście że kafe mi dużo daje przede wszystkim uczę się męskiego punktu widzenia, czego nie dadzą mi żadne podręczniki poznaję wirtualny świat, co jest ważne, gdyż wirtualność włazi z butami w życie coraz większej rzeszy osób nie będę się powtarzać, pisałam już jakie pobudki mną kierują nikt nikomu nie robi łaski, natomiast jeżeli ktoś nie potrafi wynieść dla siebie czegoś z wielu rzeczy, które tu napisano, zasłaniając się właśnie czyjąś niechęcią, niech weźmie pod uwagę przynajmniej to, że skoro ktoś tu pisze coś, co ma do przekazania, to poświęca jednak swój czas na daną problematykę tyle ode mnie dla Ciebie Atmo dziękuję za odpowiedź nie wiem tylko co miało pokazać zestawienie ilości postów? masz swój styl, Komiczne ma swój, ktoś inny - swój i chyba po to istnieje własnie forum dyskusyjne? Kredko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne ma swój
"gadaniem można zabić człowieka" "nie wiem tylko co miało pokazać zestawienie ilości postów?" "Własnie wróciłam z pracy..., zdumiona po raz setny, że ludzie nie słuchają tego, co sami mówią. I mają pretensje, że ktoś pamięta i bierze ich słowa na poważnie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne ma swój
21.11] 14:22 Perły przed wieprze Zabiliście temat-tak masz rację ten topik to arena dla popisujących się pseudo intelektualistów,którzy bądz co bądz znają ten temat .jedynie z opisu.Wydaje im się że wszystko wiedzą najlepiej.Na tym forum usłyszałam już wiele niemiłych epitetów na swój temat ,ostatni -ofiara losu.Jakże puści jesteście ,puszycie się jak pawie ,wystarczy że sie sprzeciwiłam któremuś z was naskoczyliście na mnie-no tak przeciez ofiara losu nie ma prawa głosu -tylko wy i wasze puste teorie bez pokrycia się licza.Komiczne -jesteś -żałosny siedzisz tu od rana do wieczora i tylko czekasz żeby komus dosrać.Wasze wywody nijak się mają do rzeczywistosci,kobiety które chcą pogadać są zagłuszane przez wasze puste opinie .Wiecie co nie wiem kim jesteście z zawodu ale jeżeli któreś z was jest psychologiem to niestety bardzo słabym ,książkowa teoria ma sie nijak do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko
jest jakieś takie...hmmmm...sporo tu mądrzących się osób....ale czy w sumie nie chodziło o to, żeby usłyszec zdanie innych?czy nie tak jest w każdym innym topicu, że każdy kto chce wypowiada się...tylko, że trzeba wiedziec jak to robić i jednak mimo, że to świat wirtualny liczyć się z uczuciami innych. Nie zapominajcie o tym, tam gdzieś przed komputerm siedzi żywy człowiek. A wy niekótrzy chlapiecie tak bez zastanowienia święcie przekonani o swoich racjach. Śmieszne to jest, takie gromienie i napuszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×