Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula 26

zapraszam wszystkie dziewczyny siedzace w domu z małymi dzieciaczkami

Polecane posty

a ja bym chciała pójsc do pracy, ale niestety żłobki tu są cholernie drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssania, oświeć mnie ile tu kosztuje żłobek bo ja za rok będę musiała pewnie do pracy zapitalać :) a mój mąż śpi... pracuje na noc więc dzionki odsypia, a Mała śpi teraz u mnie w chuście ale czekam aż zacznie jęczeć bo dawno nie jadła :P i zaraz brzuś zacznie piszczeć co mogę kupić mężowina 32 urodziny??? ma w piątek... tort kupie napewno ale moze jakiś drobiazg, a ja zawsze miałam problem z prezentem dla chłopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
no wiesz co jakos daje rade ..ale ja tez dlugo sie nie moglam zdecydowac dlatego taka duza roznica az 5 lat :-) a wlasnie jak wyglada twoj synek przeslij mi zdiecie jak mozesz chetnie Go zobacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarno a czym sie interesuje? ja zawsze w ta strone ide :) bo juz dosyc swetrow itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
ziarenko_piasku wiesz co ciezko doradzic Ci cos bo to zalezy co twoj maz lubi ale ja mysle ze najlepiej cos zabawnego tak na zarty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dosyć swetrów... :O kucze, nie wiem ;) ostatnio zwariował nma punkcie córki :D no i komputer... hmmm, moze kamere internetową albo słuchawki... i tak myśleliśmy żeby coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo cos do komputera z corka? :) sa na allegro dostepne super podkladki ze zdjeciem. Albo myszki ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze mieszkam w UK więc allegro odpada :) po drugie mamy laptopa i nie używamy myszki ale pomysł suuper, może kiedyś mamie sprawię taki prezent :D dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tutaj żłobek najmniej 50 funtów dziennie:( A na urodziny ostatnie (35) dla mego faceta nie kupowałam pierwszy raz żadnego prezentu ale upiekłam tort, wstawiłam świeczki, kupiłam masę balonów i serpentyn i przytroiłam dom, kupiłam winko i mało co nie upadł jak wszedł do domu. Zawsze to coś innego, a ja już nie wiedziałam co kupic, wszystkie prezenty już mu dawno zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyy, 50 funtów dziennie, chyba im się w głowach poprzewracało :O ty piszesz o zwykłym nursery tak? nie ma tam jakiś dopłat? kurde, myślałam że jak mała skończy rok to pracy poszukam :O muszę coś wymyślić na urodzinki :) a mąż wraca o 5-6 rano więc mieszkanie stroić musiałabymw nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko-czego się nie robi dla męża:) no drogo, a dopłaty...no jak masz benefity i pracujesz to stac cie pewnie na żłobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Bardzo spodobał mi się ten topic.Ja też siedzę w domu z synkiem,który w styczniu skończy 2,5 roku a ja 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ja mam dużą różnicę wieku między dziecmi- syn 12lat, córcia 20 miesięcy:) i wiecie co? tak jest fajnie:) mam 33 lata, więc najbliższa wiekiem jest mi MMiT:P mieszkam prawie nad morzem w zach-pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiul26
chcialam zapytac Ci sie MaMani z kad jestes bo pisalas ze nie daleko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiul26
a dziewczynki ja przy okazji chcialam sie was zapytac czy nie ma ktoras z was ubranek na chlopczyka do sprzedania na 6-12 miesiecy bo musze kupic a najlepiej to caly komplet ...mialam kupic z allegro ale gdyby ktoras miala to chetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chacinka
hej hej ja też chciałabym się przyłączyć mój Jaś ma 5,5 miesięcy fajnie będzie pogadać z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiul26
czesc chcianka witamy cie na naszym topiku :-) masz synka praktycznie w wieku mojego bo moj mqa prawie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiul26
strasznie Cie przepraszam mialo byc chacinka zle mi sie wcisnelo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo dziekuje za mile slowa na temat Mani :) Gosia ja jestem z Krakowa a dokładniej to okolice azorów. Co do postepów to moja Mania nie umie jeszcze siedzec, choc juz pomalu podnosi sie do raczkowania :) Jutro wybieramy sie do lekarza zeby sprawdzic dlaczego jeszcze nie siedzi- czy to dlatego ze to malutki leniuszek czy cos ma nie tak z napięciem. Mam nadzieje ze to ta pierwsza opcja. Witam wszystkie dziewczyny, a szczególnie Myszke bo wide ze tez masz swoje fanki na forum tak jak ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula 26
mamani to moze sie kiedys spotkamy :-) a tak wogole to masz sliczna coreczke...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×