Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

Polecane posty

Gość kkkingusia
No nie zgodze sie z Tobą, bo własnie ja miałam usuwane rozstępy metodą mezoterapii i własnie bardzo dobrze ten zabieg poradził sobie z moimi kreseczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kkkingusia: A spore miałaś rozstępy? Bo mi posiatkowało cały brzuch, a bardzo chciałabym się pozbyć rozstępów i nie wydać worka pieniędzy... Powiedz jeszcze gdzie to robiłaś. Pozdrawiam, Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka krk
Laser tak a mezoterapie super, za to peelingi chemiczne wogole nic nie dają. Peelingi chemiczne mogą być jako dodatek do mezoterapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verandaaaa
jezu, ja mam to samo. jestem przeażona, myślałam że nie będzie tego aż tak widać :( czy tałam o rozstepach juz sporo na forach i chyba wychodzi na to, że najlepiej robićalbo laser albo ten zabieg z igiełkami, zaczełam mikrodermabrazje w laime w krakowie i troche pomaga, ale myśle jeszcze nad jakimś laserem tylko ile to w ogole moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verandaaaa
jezu ja mam to samo, jestem przeazona bo myślałam że nie bedzie ze mna az tak źle, robie serie mikrodermabrazji i jakiś zabieg z rolką i igielkami (w laime , jestem z krakowa) i są faktycznie mniej widoczne, ale coś czuje że calkowicie tego nie usune, a slyszlam tez o tym laserze, ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollanda2
Można też spróbować z kremem który ma również dzialanie antycelulitowe- http://www.nantes.pl/perfect-body.html Zwłaszcza że teraz sama stosuje i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_
I ja dołączam do grona kobiet, które mają rozstępy po ciąży. Na razie jestem na etapie stosowania kremów. Ostatnio skończyłam tubkę kremu z Avonu, ale efekty były mizerne. Trafiłam na taki ranking http://rozstepykrem.pl/ i zamówiłam sobie nr 2. Pokładam w tym kremie nadzieję, choć nie liczę że usunie rozstępy całkowicie bo takiej możliwości to nawet zabiegi chyba nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevvverynka
Chyba sama spróbuje takiego suplementu bo przyznam szczerze ze to jest cięzki temat i z rozstępami nie jest łatwo walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldussskowa
A ja uważam że własnie mezoterapia stretchcare jest tutaj dla mnie jedynym i słusznym zabiegiem. Juz nie raz nawet spotkałam sie z taka opinią i uważam ze po ciązy na pewno warto jest pomyslec o czymś tak profesjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanddda90
No ja zaczełam własnie teraz przyjmowac ten suplement Nobel Health. Zobaczymy po 3mc akurat do lata jakie własnie beda efekty. Ale licze ze jednak jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia-krk
Dziewczyny pisałam juz w innych watkach o moich zabiegach po ciąży. Powtórze też i tutaj :))) Ja swoje rozstępy zlikwidowałam mezoterapią igłową. Inne specyfiki nie działały. Moja ukochana lekarka ( dr Joanna Sułowicz) kilka miesięcy po ciąży ostrzyknęła mi rozstepy preparatem ( teraz nazwy juz nie pamiętam) który pięknie zniwelował rozstępy i przy okazji ujędrnił troszkę obwisła skórę. Oczywiście zabiegow było kilka ale z pewnością więcej bym wydała na kremy. pozdrawiam i zycze udanej walki z rozstepami i innymi niechcianymi pozostałosciami po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ! NA rozstepy jest dobra kapsulka Leirac ( francuski produkt ) jest dosc droga ale pomaga ( 20 ampulek kosztuje jakies 130 pln ) Ja po ciazy mialam bardzo niewielkie rozstepy kolo pepka tylko a zrobily mi sie 4 dni przed porodem ;/ moje rozstepy byly dlugosci mniejszej niz centymetr ale bylo ich okolo 10 ... po zastosowaniu tych ampulek zniknely !! nie ma sladu po rozstepach...byc moze jest to tez zasluga ich wielkosci, byly niewielkie i nie byly glebokie...Wiec sprobuj tego Leirac zamiast operacji ;-) Stosuj rowniez BIO OIL jest naprawde swietny na brzuch, piersi, pupe itd... Bio Oil jest tez drogi, kosztuje okolo 100 pln za butelke ale za to butelka starcza na jakies 3 miesiace... wiec nie ma tragedii... Ok powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oprócz tych wszystkich zabiegów jeszcze zrobić sobie kuracje suplementem Collagen Noble Health. Tutaj efekty murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia0012
Gdzie nie otworzę stronę wszędzie widzę wasze zachęcające reklamy do kupna kremu - z dużą pewnością jest to produkt drogi i nieskuteczny. Więc zmykajcie z tymi waszymi cudownymi kremami i suplementami, bo to jedno wielkie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zgodze sie do końca. Ja po 3mc kuracji Collagenem widze swietne efekty- i moge smiało powiedziec ze sa lepsze od kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobujcie terapii mikroigłowej, mi pomogło to rozjasnic rozstepy, juz nie sa tak widoczne jak kiedys. Dowiedzialam sie jednak, ze do konca nie da sie ich usunac :( Chodzilam co 3 tygodnie do salonu w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_dratewka
"Sprobujcie terapii mikroigłowej, mi pomogło to rozjasnic rozstepy, juz nie sa tak widoczne jak kiedys. Dowiedzialam sie jednak, ze do konca nie da sie ich usunac Chodzilam co 3 tygodnie do salonu w Poznaniu." Rozstępy można do końca usunąć. Poczytaj o frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyś...
Ja Zapisałam się na serie karboksyterapii wiem że to nowość i nieliczne gabinety wykonują te zabiegi. Jestem po 4 zabiegu i wiedzę diametralna poprawę.Efekt super. Tez zabieg tez wykonuje na stare rozstępy na udach i nawet one się poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkacie w Warszawie to ja mogę polecić bardzo dobry salon - Elite. Tutaj miedzy innymi własnie mozecie wykonac takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia to chyba jedyny sposób aby się pozbyć tego niemiłego stanu skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścć
Może ktoś zna i doradzi, czy warto skorzystać z ich usług. Na zdjęciach sprzęt i gabinety wyglądają imponująco. Ofertę stanowi wiele zabiegów, między innymi likwidacja rozstępów http://leaclinic.pl/oferta/laser-frakcyjny-co2 Dziękuję za wszystkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina93
Jestem w 36tc mam mega sklonnosci do rozstepow, a jak dotad po nich ani sladu! wiec dziewczyny z predyspozycjami do rozstepow, nie lamcie sie! smarujcie sie minimum raz dziennie kremikiem po cieplym prysznicu czy kapieli tak jak robie to i ja i tez moze was ominie dodam, ze smaruje sie od trzeciego miesiaca ciazy. na poczatku smarowalam sie bio oil ale wyszlo mi kilka rozstepow na biodrach wiec go odstawilam, zamienilam na sexy mama z firmy bielenda ktory kosztuje 17zł i efekt wspanialy! zero rozstepow, brzuszek spory (przytylam 15kg) skroa nawilzona przez 24h .POLECAM!!! nie zawsze warto siegac po te najdrozsze kremy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina nie chwal dnia przed zachodem.... ja cala ciaze nie mialam ani jednego rozstepu, pojawily mi sie dopiero: na piersiach przy nawale pokarmu, na udach i boczkach po jakis 4m jak schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia dlaczego od razu tak wiele kobiet decyduje sie na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, zwłaszcza że jest to pierwsza zmarszczka. Mysle ze można zaradzić również skuteczniej ale od wewnatrz. Ja polecam tabletki Collagen, które własnie świetnie działają na naszą skórę, wygładzają pierwsze zmarszczki, wzmacniają włosy. Ważne żeby stosować je systematycznie a na pewno zobaczycie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak autorka postu walczę z rozstępami (głównie na udach o boczkach). Ponad 2 tyg temu zafundowałam sobie zabieg Scarlet Rf. Widzę minimalne efekty, ale że zabieg jest dość kosztowny chciałabym wypróbować również karboksyterapię. Czy już któraś z was wykonywała ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×