Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

Polecane posty

Gość Martynaxx
Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie każdego dnia. W związku z tym większość z nich stosuje odpowiednie diety, regularnie ćwiczy i używa dobrze dobranych kosmetyków, aby ciało było gładkie, a skóra odpowiednio nawilżona i elastyczna. W życiu wielu kobiety przychodzi także czas, gdy mają zostać matkami, a ich ciało w tym czasie ulega wielkim zmianom http://www.upychamy.pl/dobry-olejek-przeciw-rozstepom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calypsoo co to za krem ? pierwsze słysze zeby cos takiego było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrria31
Rzeczywiście wygląda to całkiem interesująco... Ale ta cena nieco nie odstrasza. Chyba poczekam na ocenę Reni, zanim sama się zdecyduję na zakup... Ale jednak tak bardzo mnie korci!!! Niesamowicie bardzo nienawidzę tych obrzydliwych pręg na moich udach i brzuchu no i nie mam pojęcia w ogóle co z nimi zrobić. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereskaaa
Może nie jestem Ranią, ale też korzystałam z tego kremu i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go, bo brzuch zaczął mi rosnąć od ciąży. Żadne nowe się nie pojawiły, a te jeszcze z czasów dojrzewania zdecydowanie się zmniejszyły i zbladły. Polecam. :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
Dnia 27.11.2018 o 17:03, Gość Tereskaaa napisał:

Może nie jestem Ranią, ale też korzystałam z tego kremu i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go, bo brzuch zaczął mi rosnąć od ciąży. Żadne nowe się nie pojawiły, a te jeszcze z czasów dojrzewania zdecydowanie się zmniejszyły i zbladły. Polecam. :))))))))

 

 

dobrze widzieć jakąś pozytywną opinie, bo ja tez sie nad nim zastanawiam, i rzeczywiście cena nie jest najprzyjaźniejsza ;)  ale skoro działa, to w sumie nie ma chyba co narzekać... :/ tyle jest teraz kosmetyków za bóg wie jakie pieniądze, które nie robią z rozstepami nic  ;(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że najlepszą metodą na pozbycie się tych pozostałości po ciąży to niestety albo stety medycyna estetyczna . Sama z niej korzystałam po ciąży. Ale jest godny inwestycji oraz poświęcenia. Efekty może nie od razu ale juz mozna się cieszym szybkim powrotem do zdrowia i samoakceptacji 😉 Ja korzystałam z Kliniki Krajewski w Warszawie . czułam się przede wszystkim bezpiecznie tam i serdecznie polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena.j

U mnie pomogły również tylko profesjonalne zabiegi, korzystałam z Alma Harmony XL Pro w klinice Idealiste w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

Na rozstępy nie ma lepszego zabiegu niż zabieg Carbolift w SC Beauty Clinic, ktory jest połączeniem karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej i daje spektakularne efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jeszcze odnośnie strialysa to ja też go używam, już z powodzeniem 2 miesiąc ;) rzeczywiście z czerwonych rozstępów nie zostało nic, a dodatkowo super pielęgnuję skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

ja dopiero zaczynam używać strialysa ale po takich opiniach to jestem spokojna! a w sumie po 3 tygodniach używania też jestem już zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×