Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

Polecane posty

Gość gość
Podobne efekty tylko taniej was wyniesie to posmarowanie psim g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana63
Polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. U mnie po kilku zabiegach nie ma śladów po rozstępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na taki zabieg bym się nie zdecydowała bo szkoda mi trochę kasy. Są tańsze sposoby na pozbycie się rozstępów. Ja używam kremu Mamas, dobrze ujędrnia i uelastycznia skórę, naprawdę z efektów jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ś czas temu robiłam zabieg na rozstępy (laserem frakcyjnym Emerge) w klinice Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i poziomu obsługi. Plusem są darmowe konsultacje – Pani doradziła mi, jaki zabieg na rozstępy będzie najlepszy. Muszę także pochwalić pomadki Lipsene, które mają w ofercie – są znakomite (trwałe, w ogóle się nie rozmazują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to chyba niemożliwe, mozne je troche wybielić i spłycić, ale pozbyć sie to nie bardzo. Polecam smarować te miejsca olejem kukurydzianym. Poczytaj sobie o nim tutaj http://olej-kukurydziany.pl , dobrze działa na rozstępy, ale że je usunie, to nie masz się co łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Nowak
Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie umie czytać to ominie go ten cudowny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonas
Rozstępy to nic innego jak blizny:( Nie ma co się oszukiwać - kremy, masaże i wszelkie domowego sposoby nie pomogą, by się ich pozbyć. Owszem, przydają się kiedy...chce się zapobiec ich powstawaniu. Moja znajoma pozbyła się rozstępów na brzuchu dzięki DERMA FUSION PEN Platinum w estetica w Krakowie.Częstotliwość zabiegów ustala się indywidualnie. Jej zalecono jedną serie ( 4 zabiegi) i efekt był naprawdę widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice u doktora miałam usuwane rozstępy i myślałam że już niewiele da się z nimi zrobić ale jak widać grunt to trafić na dobrego specjalistę jak dr Zawodny. Po kilku zabiegach laserem jestem bardzo zadowolona z efektów. Gdybym zgłosiła się wcześniej a nie tak zaniedbała to efekt byłby jeszcze korzystniejszy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil639
Bardzo polecam Klinikę w Krakowie ul. Grzegórzecka 67C/U14 „Wiślane Tarasy” 31-559 Kraków Dojazd od Al.Pokoju Tel: +48 518 547 265 e-mail: rejestracja@scmestetic.pl facebook: facebook.com/SCMestetic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseliaa85
Rozstępy są trudne nie ma się co oszukiwać ale zawsze jest szansa zeby je zmniejszyć spłycić ... polecam Ci filmik https://pytanienasniadanie.tvp.pl/tag?tag=Abigail%20Laskowska z moją kosmetolog chodzę do niej już od około 3 miesięcy i właśnie robimy zabiegi na moje ohyydne rozstępy na brzuchu i jak na początku byłam w sumie sceptyczna to teraz po 5 zabiegach widzę jednak różnicę są o wiele mniej widoczne a przede mną jeszcze parę zabiegów więc jesli chcesz coś z nimi zrobic to tego typu zabiegi to tak naprawdę chyba jedyna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam rozstępy i nie mogłam na nie patrzeć. Zdecydowałam się poddać zabiegowi laserowego usuwania rozstępów w www.sofibeauty.pl w Krakowie. Jeżeli macie problem z rozstępami to polecam wam się do nich zgłosić. Na swojej stronie mają dokładny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problemy z rozstępami na udach. szukam ,czytam, szperam i nie mogę się zdecydować do kogo się udać i na jaki zabieg. RFmikroigłowa jest podobno najlepszym zabiegiem poza chirurgią,choć drogim. Zadzwonię do kilku salonów w KRK po wiedzę,a może ktoś poleci mi kompetentny salon z dobrym sprzętem i żeby mi nie zrobili krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć rozstępów są zabiegi. Ale muszą one być dobrze dobrane do problemu. Jak chcecie wiedzieć, jakie macie do dyspozycji poczytajcie blog dra Marka Wasiluka, tam jest sporo cennych informacji, jak się można pozbyć rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz dwojka dzieci
Po ciazy na pewno doskwieraja wam rozstepy na brzuchu. Tutaj macie filmik jak przebiega zabieg Pollogen Legendem :) ZOBACZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela86
Ja bym polecała Wam laserowe usuwanie rozstępów. To świetne rozwiązanie. W Vici Clinic w Krakowie mają laser ResurFX. Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto. Najlepiej zrobić sobie taką serię 3-5 zabiegów. Same zobaczycie, jak szybko efekty będą widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja z nimi walczę już od dobrych kilku lat. Niestety nie mogę się ich pozbyć całkowicie. Teraz kupiłam Busajnę i po olejku widzę, że skóra robi się gładsza. Optycznie jakby rozstępy troszkę się wchłaniały. Stosuje dopiero 2 tygodnie więc może za krótko, ale dobrze że jakąś poprawę widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamella
Mogę Wam polecić dziewczyny zabieg na rozstępy w Krakowie na Zachodniej 7, bo tu mieszkam. Cena jest przystępna jak na taki zabieg, ale najważniejsze, że działa. Tu jest ich rejestracja rehabilitacja.org, ja szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wynalazłam taki krem w aptece , który mogę polecić, Maternea, głownie oprócz efektów przekonuje mnie skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatkaAgatka7
Po ciąży została mi obwisła skóra na brzuchu i czerwone pręgi. Z czasem zmieniły kolor na perlisty. Kremy nie pomogły a używałam chyba wszystkich. Dopiero jak zaczęłam stosować naświetlanie lampą led triwings (na lwowskiej 1 w fototerapiakrakow) zaczęły pojawiać się pierwsze efekty. Czekam na finisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!! Pierwsze słyszę o takiej lampie, ale na szczęście ja nie miałam za wiele rozstępów, smarowałam się w czasie ciąży bio-oilem i tylko nieduże na pośladkach mi zostały, bo o tym miejscu nie pomyślałam żeby smarować, położna tylko o brzuchu mówiła :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu HB robi różnicę. U mnie ten efekt był naprawdę super. Tzn. udało się ustrzec pojawieniu się rozstępów. Przy pierwszej ciąży nie zadbałam o to i wyszły same problemy, do tej pory walczę z usunięciem starych śladów. Ciężko idzie - nie odpuszczajcie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim używajcie odpowiednich kosmetyków - brzuch wymaga opieki przez cały okres ciąży. Największą różnicę różnicę robi po prostu systematyczne używanie tego samego kosmetyku. Miałam naprawdę duży brzuch, a mimo wszystko nie pojawiły się rozstępy. Przez całą ciążę używałam żelu do masażu HB. I mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callypsoo147
nie stac mnie na zabiegi moze znacie taki krem na rozstepy strialyse czy cos w tym guście? Gdzie go kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
callypsoo147 Nie nie słyszałam.... ;/ może przez internet jest tylko do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olesia
rozstępy to nic przyjemnego, ale warto coś z nimi zrobić więc zalecam bio oil olejek wmasowywać regularnie po 2-3 razy na dzień i skóra zacznie się ujędrniać, rozstępy kurczyć aż staną się niewidoczne. olejek jest dobry, bo również nawilża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×