Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

Polecane posty

Gość gość
No własnie, tylko po jakim czasie mozna powiedziec ze efekty sa widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajdę to wam podrzucę artykuł o dobrych i skutecznych zabiegach na rozstępy. Bo gdzieś czytałam, że można się pozbyć wszystkich rodzajów rozstępów, tylko nie pamiętam co to za zabieg był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie panie. Czy próbowaliście juz KRIOPLASTYKI?? W Warszawie można taka wykonać w gabinecie na ulicy polnej. Jako kobieta rozumiem was, wiem jak się czujecie. Kobieta zawsze chciałaby byc piękna w każdym calu. Myśle, że możecie zasięgnąć pomocy w powyższym gabinecie, zawsze to jakaś szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejkoza a mozesz tak rozwinąć jak wyglada taki zabieg i ile serii trzeba powtórzyć zeby byy widoczne efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu usunięcia rozstępów możesz także stosować zabiegi karbosyterapii, które polegają na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Wykorzystuje się również laser frakcyjny CO2. Światło lasera pobudza głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. Zabieg trwa około 45 minut, początkowo nakładane jest na twarz znieczulenie, a następnie przeprowadzony jest zabieg. Laser dziurkuje skórę bardzo gęsto wykonując kilkaset mikronakłuć na cm2. Pierwsze efekty są widoczne ok. 14 dni po zabiegu, a najbardziej spektakularna poprawa występuje po ok. 2 miesiącach od zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami oprócz kremu wazna jest równiez odpowiednia suplementacja. Ja polecam Wam regularnie przyjmowac przez 3mc Collagen Noble Health i od razu zobaczycie swietne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie na pociążowe rozstępy zabieg, który jest nowością na rynku "Igłowy Termolifting RF", bo nie nie tylko niweluje rozstępy poprzez nakłucia ale i ujędrnia skórę gorącem fali radiowej. Polecam w połączeniu z Kriolipolizą bo dodatkowo trochę schudniecie.;-) Szukałam tego zabiegu jakiś czas bo występuje on też pon nazwą Radiofrekwencja mikroigłowa. Klinikę w której robiłam zabiegi poleciła mi kuzynka(ona walczyła u nich z przebarwieniami) tj. Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, a ja mieszkam niedaleko bo w Wieliczce. Pozdrawiam i przetestujcie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newceapepbest1973eakmw
Do Lila23 Mam pytanko! Czy robiłaś może kolejne zabiegi tym laserem, bo też się mam zamiar poddać temu zabiegowi i zastanawiam się jakie są rezultaty. Z góry dziękuję. Jasne http://h3o.de/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaweepefast1979pkxbr
mnie jakos nie chca zblednąc, i w sumie nawet jak sie bardziej opale to widze ze sa jakby wyrazniejsze. Wiec czas cos z tym zrobic. A ile dziewczyny kosztuje taki zbaieg mezoterapii ? Jasne http://imx.tw/bKVy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nie polecaly ci mezoterapii kochana tylko polaczenie fal radiowych i mikronakluc( mezoterapii iglowej) a to jest ten zabieg Iglowego termoliftingu RF. Pisala tam ktoras wczesniej o nim ze nie jes zbyt tani ale ponoc dziala cuda. Ceny sa mniej wiecej podobne ale teraz ma go na promo klinika Rubinkiewicz Med. Sprawdzilam bo sama sie chyba zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamkniety z dniem 27.01.2015r. Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. PS. Drodzy zainteresowani-nasze modelki nie płacą za zabiegi. Mają zapewniony min. 1 zabieg/6 m-cy. Konsultacje lekarza, kótry kwalifikuje do danego zabiegu. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy do współpracy na kilka sezonów. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie to ma do rozstepow? No nic tak czy inaczej dzieki za podpowiedzi odnosnie zabiegow na te pekniecia skory bo myslalam ze juz musze sie z nimi pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy to nr.1 na mojej liście, bo tylko ta metoda dała sobie z nimi radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glasderseaucul1989dutvo
conisa masz jak najbardziej rację, że najważniejsze jest to, żeby poddać się odpowiedniemu zabiegowi medycyny estetycznej. Ale dobrze jest się z kimś skonsultować. Zanim podejmiemy decyzję. Ja znam świetną lekarkę, która na pewno dobierze odpowiedni zabieg. Jeśli chcecie piszcie to podeślę namiary Jasne http://syntr.es/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka_835
Hejka dziewczyny. Znalazłam świetne rozwiązanie, które po 2 miesiącach pozwoliło mi w większości pozbyć się rozstępów. W dość przystępnej cenie - http://recenzatorka.pl/rozstepy na prawdę świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linese
nie mam problemu, bo bylam na zabiegach kilku. PO ciazy figura wrocila, gorzej z rozstepami, wiec...zglosilam sie na zabieg do Dermamedu i tam potraktowano mnie profesjonalnie :) jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Igłowy termolifting RF- to połączenie lasera frakcyjnego, dermapena i fali radiowej multipolarnej. To chyba jedno co mogę Panią po ciąży polecic a jestem studentką ostatniego roku kosmetologii i coś tam już wiem ( byłam ostatnio na szkoleniu ). Powrotu do formy po ciąży życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser co2 jest najlepszy na rozstepy - sama przetestowalam. Zglosilam sie do euro-kliniki http://www.euro-klinika.pl/ i tam sie zajeli moim najwiekszym kompleksem jakim byly rozstepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja wykonałam laserowy zabieg na rozstępy na brzuchu w klinice Amaryllis w Bytomiu .Były to dokładnie 3 zabiegi ,ale po tej serii moje rozstępy bardzo się zmniejszyły i są prawie niewidoczne. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam dosyć spore rozstępy mimo smarowania ich podczas i po ciąży. Niestety one nei dają takich dobrych rezultatów. Niedawno byłam na usuwaniu w http://drpernak.pl/ i teraz brzuch wygląda o niebo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
A słyszałyście o zabiegach laserowych na rozstępy? Gdzieś czytałam, że robi się je np. za pomocą lasera ResurFX, a u nas w Krakowie mają taki laser np. w Vici Clinic... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama sie zastanawiam nad taką suplementacją jak własnie ta od Aliness ale chyba bede musiala skorzystac bo włosy bardzo mi sie osłabiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulka85
Też miałam straszne rozstępy po ciąży, nie wiedziałam co robić bo żadne kremy mi nie pomagały. Na szczęście poczytałam trochę w necie i zdecydowałam się na zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Te zabiegi polegają na zwiększaniu przepuszczalności skóry za pomocą specjalnej głowicy, a następnie wprowadzaniu dużych dawek substancji aktywnych w głąb skóry. Nie ma się czego bać - wszytsko odbywa się bez igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam zabiegi laserowe, po ciąży zostały mi straszne rozstepy na brzuchu i udach, zadne kremy nie pomagały, dopiero zabiegi laserowe, robiłam CDiME Amaryllis, jak dla mnie to najlepszy sposób na pzbycie sie rozstepów, dziewczyny zadne kremy nie sa wstanie zlikwidowac rozstepów tylko kase sie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×