Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewusza

Kto miał badanie USG w 6 tygodniu??? pliiis odezwijcie sie

Polecane posty

Dzis bylam na usg, wedlug lekarza skonczyl sie 6ty tydzien... badanie wykazalo macicę, a wniej żółteczko, ale nie ma fasolki, nie widac jej.... Lekarz zlecił powtórzenie badania za tydzien... kto wie co to może oznaczac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółteczko powiadasz
to pewnie kurczak z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne wiesz... tak nazwał to lekarz, to nie mój wymysł... a jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej milcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej , ona potrzebuje mądrej porady a nie pomaranczowej głupoty narazie jeszcze sie nie martw , moze sie okazac ze jak pojdziesz na nastepne usg i bedziee juz okej :) czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mialam pierwsz usg w 5 tyg i 3 dniu dokladnie - dopochwowe widac bylo banke a w srodku mikroskopijny zarodek- z podkresleniem na mikroskopijny ;) ale wiem ze jezeli kobieta ma nieregularne cykle albo do poczecia doszlo pozniej niz sie wydaje to mozna nic nie zobaczyc jeszcze badz dobrej mysli, wkoncu duzo jest takich przypadkow, ze na poczatku nic nie widac a pozniej fasolka w calej okazalosc i super bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się nazwał to że będzie
z tego kurczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa
wg mnie to nie jestes raczej w ciąży.........no albo ten lekarz to palant, co zdarza sie dośc często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam u lekarza w 6 tygodniu ciazy i tez lekaz kazal mipryjsc na kolejna wizyte dla potwierdzenia ciazy tyle ze po2 tygodniach. z pierwsza ciaza mialam strasznie lekarz na pierwszym badaniu tez w 6 tygoniu powiedzial ze beda blizniaki ucieszylamsie mimio mlodegowieku ale powiedzial ze mam przyjsc tez za dwa tygodnie malo tego ze potwierdzic ciaze ale powiedziec czy bedzie jedno czy dwa!!!!ja wtedy bylam przerazona bo juz po minucie bardzo chcialam zeby byly dwa.z pierwsza ciaza sie udalo nie chce cie straszyc ale druga niestety lekaz stwierdzil ze byl dzidzius ale tylko dozyl 7,4 tygodnia ale ty musisz byc dobrej mysli!!!!z tego co wiem to trudnopowiedziec cokolwiek w 6 tygodniu!!!powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka lekarz stwierdzil ciążę, tylko zastanawia mnie fakt czemu nie widac fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fKasia____
cześć tyna! Chcesz jeszcze ten chodzik kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tyna opisała ja nie chcialam tego pisac , ale moze sie okazac ze to puste jajo plodowe ale mam nadzieję ze u ciebie sie nie sprawdzi jeszcze raz :) badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fkasia musialas mnie y kims pomylic bo moje dzieci juz od ponad roku chodza.ale mile ze o kims pamietasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloznazserca
moga to być 2 rzeczy zła i dobra zaczen od dobrej mozliwe ze jajo płodowe było widiczne z innej perspektywy że lekarz nie mógł dostrzec zarodka i kazał ci przyjsc za tydzien 2 zła że niestety jest to puste jajo płodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe szczęście że
napisałaś, że badanie WYKAZAŁO MACICĘ... jenyyyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusza, ja miałam usg własnie tak jak ty- koniec 6, poczatek 7 tc, pecherzyk miał 9mm, zarodka nie było. kolejne usg 3 dni pozniej, pecherzyk 17 mm i gdzies tam mignął cień zarodka, ale byt mały zeby go zmierzyc. kolejne usg tydzien pozniej i juz był zarodek z bijącym serduszkiem, i miał całe 6,6 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskiereczka20
Hej Ewusza gdy ja poszłam do lekarza w szóstym tygodniu ciąży,lekarz nie stwierdził u mnie na 100% że się spodziewam dziecka,kazał mi przyjść za dwa tygodnie.Powiedz mi czy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w opisie usg ciązy - widoczny pęcherzyk żółtkowy - 2 tygodnie póżniej widoczny był zarodek z bijącym serdeuszkiem.Bądź dobrej myśli.Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Ci zycze powodzenia. Milalam USG w 5 tg i3 dni bylo juz widac bijace serduszko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na pierwszym badaniu w 5tc. USG dopochwowe pokazało maleńki zarodek z bijącym sedruszkiem :) (oczywiście w 5 tc nie można mówić o typowym serduszku) poza tym usg wykrył ogromnego krwiaka, który wchłonoł się w ciągu 3 tygdoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga będzie ok
a badanie zawsze się powtarza, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa otuchy... potwornie sie martwie... Tak bardzo pragniemy tego dzieciątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga aa
zmień twoje nastawienie dlaczego maiałoby byc coś nie tak to usg zrobiłaś bardzo wcześnie w 6-7 tygodniu zobaczysz w sobie malutkie serduszko- jak szybciutko bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w to... teraz jakoś tak mi łatwiej uwyerzyc ze wszystko bedzie dobrze... musi byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga aa
teraz powinnaś dużo spać, odpoczywać, spacerki jak ładna pogoda i broń Boże nic nie dziwgać Pamiętaj nosisz w sobie cud życia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga aa
acha i nie czytaj tych bzetów na forum o problemach w ciąży i td Masz w sobie życie, czyz może wydarzyć się większy cud na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta333
Witam. ja miałam pare dni temu usg i lekarz stwierdził dwu i poł tygodniową ciążę. zobaczył narazie tylko pęcherzyk wielkości 7 mm. czy nie pomylił tygodni? czy 7mm to nie za dużo? kazał przyjść za dwa tygodnie. jak myślicie będzie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki miki mala
kolezanka wczoraj byla lekarz powiedzial ze 5 tydzien, kazal przyjsc za 2 tyg jak bedzie cos widac, nie martw sie wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nic nie wierze
juz wczoraj poruszałam ten temat. mnie lekarz kazał przygotować się na najgorsze. czyli że nie ma zarodka i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pierwsze usg w 6t+3 d i znalazł juz bijące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×