Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

tak ale jak żyć jak się tęskni, teraz jestem zupełnie sama, mieszkam na stancji a mój ukochany zagranicą, tak za wszystkimi tęsknie, tak ich kocham, dlatego piszę to i płaczę, proszę pomużcie mi, pocieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj znaleźć w tej sytuacji jakieś pozytywne strony. Jest daleko, ale jest. Niektórzy nie mają miłości. OPielęgnuj swoje uczucie do niego i w tym czasie kiedy jesteś sama spróbuj cieszyć się drobnostkami, rób sobie małe przyjemności i zapełniaj czas tak, byś miała wrażenie że mija b. szybko. Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale spróbuj. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger, masz zupełną rację. maleńkie cudo, on Cię pewnie kocha i jeszcze będziecie razem. życzę Ci tego. i nie płacz bo będziesz czerwona i spuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak warto żyć, warto nawet tęsknić i płakać żeby po jakimś czasie czuć się najszczęśliwszą osobą na świecie, ja będę się tak czułą za 2 tygodnie, :))) życze was dziewczynki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam niezawodny sposób na zacinający się komputer: trzeba kopnąć (ale porządnie) i wyciągnąć wtyczkę z gniazdka. zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty... :p Hmm... Albo mi się zdaje, albo tylko my tutaj bywamy. :p Czyżby wszyscy sobie ułożyli życie oprócz nas? :p Zaczynam w to wierzyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jestem kompletnie wypalona, więc niczego od siebie nie wniosę do tego topiku. Ale zaglądam tu regularnie. ;) Sssilly i Pąponik pozdrawiam.. :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie trochę uzależniłam od kafe. górę zaległych zadań już mam taką, że chyba będę musiała sobie zaparzyć moją kawkę...ale spokojnie, noc jest długa a to same banały. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dobrze to znam, ale dawno Cię tu nie widziałam. :) Myślałam, że już tutaj nie zaglądasz. :) Ale oczywiście Ciebie również pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak poszlo pąpon? Sssilly maggot - tez pozdrawiam ;) i dobranoc :D Angolek - wiem, ze dawno mnie tu nie bylo. Az 3.5h przed Twoim wpisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę sobie psuć ksywki
a jednak. karaluchy pod poduchy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sukinsyn co uciekł, wrócił i wypytuje o moją przyjaciółkę!! powiedziałam mu że ma przyjść jutro pod szkołę. zaczaję się z ziomkami i będzie mordobicie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek \"Ja na razie jestem kompletnie wypalona \" witaj w klubie. ja czesto podczytuje ale jakos nigdy nie wiem co napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... mogłam dzisiaj coś powiedzieć, ale jakoś tak nie powiedziałam... ale nie będę narzekać. na początku postanowiłam, że to ja będę pomagać innym, więc teraz będę rozrzucać kwiaty i uśmiechy dla wszystkich smutnych, samotnych i wypalonych. dla pąponka, dla Angolka i dla ****ellie . :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻🌻🌻🌻🌻wiat]🌻🌻🌻🌻 :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) i buziak dla kogoś kto tu pewnie nie zajrzy... :* a nawet jakby to i tak nie skojarzy że to dla niego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×