Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

tak, najgorszy jest strach przed porażką. ostatnio jeździłam po ludziach dosyć mocno i nie chcę żeby ktoś mnie potraktował tak samo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"ostatnio jeździłam po ludziach dosyć mocno i nie chcę żeby ktoś mnie potraktował tak samo." no właśnie, na przykład po mnie. ale sprawiedliwość kiedyś zatriumfuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet nie powinno sie traktowac ze zbyt wielkim szacunkiem. Lepiej byc dla nich tym zlym, niz dobrym. W tym drugim przypadku masz szanse zostac przyjacielem, nikim wiecej :o ale to truizm. Oczywiscie kobiety powiedza, ze to nieprawda, chocby Sssilly maggot - \"ten cytat to bzdura.\" Ale wiadomo, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-->o ile mnie pamięc nie myli to ty tez jestes sam.więc twoja teoria musi byc błędna,bo inaczej nie bylbys sam lol gardło mi nawala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"o ile mnie pamięc nie myli to ty tez jestes sam.więc twoja teoria musi byc błędna,bo inaczej nie bylbys sam\" chcesz przez to powiedziec, ze jestem skurwysynem? :D dzieki, a wiec widac juz efekty mojej pracy :classic_cool: Do tej pory bylem milym facetem, ale powiedzialem sobie, ze czas to zmienic. I powoli zmieniam, nie da sie tak raz dwa. Warto czasami uczyc sie od bardziej doswiadczonych ludzi. Skoro mowia, ze nie warto byc milusim chlopczykiem, to nie warto. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam, tak, rzucaj się, wystrasz wszystkie laski i napewno będziesz szczęśliwy. a wątpię, czy znajdziesz taką cierpliwą, która to zniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
" wcale nie jesteś za mało męski. jesteś uroczy." no widzisz FHG, już masz "przyjaciółkę". rób tak dalej a będziesz miał ich mnóstwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam, z tego co napisałeś wynika, że będziesz traktował dziewczyny jak szmaty. powodzenia. oferma, chciałabym powiedziać coś takiego żebyś zdechł odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troglodyta, a to dobre :D Nigdzie nie napisalem, ze bede traktowal kobiete, jak szmate. Wyraznie zaznaczylem, ze \"Kobiet nie powinno sie traktowac ze zbyt wielkim szacunkiem.\". Czy to oznacza, ze odrazu musze ja traktowac jak szmate? Przez skurwysynstwo nie mam na mysli bicia, czy jakiegokolwiek innego zachowania, ktore ponizaloby kobiete, ktora myslalaby o samobojstwie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiecej
La vie pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiecej
Gdybys byl domyslny to bys wiedzial,że Twoje szczescie jest na tym forum. Ale to trzeba ruszyc glowa i pomyslec. Pacanie, pacanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiecej
Niech ktos pomoze ,bo ktos z tego forum chce doprowadzic przyjaciolke do powolnej agonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw tu tylko kibicuje
dzisiaj bede dopingowac,ale to jest zenujaca kiedy przez 13 stron nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
jak to nic się nie dzieje? TQM pierdoli aż milo a dobrze to znam mu wturuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
tirlifirli widziałes Rafała Bryndala? mały brzydki ale za to wyluzowany z poczuciem humoru i otwarty na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.......
Przedtem pisales, ze wyglad ma znaczenie w 5% a teraz, ze trzeba byc przystojnym. Jak to jest? 5% to bardzo malo, wiec nawet brzydal moze nadrobic czyms innym. Troche sie gubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"Okazuje się że żeby mieć dziewczynę trzeba być przystojnym i traktować dziewczyny z góry." raczej chyba jak jest się przystojnym to można traktować dziewczyny z góry. juz ci FHG pisałem że nie ma znaczenia czy jesteś gentelmanem czy chamem. chodzi tylko o to czy się podobasz czy nie. jeżeli nie (jak ty czy ja) to bycie chamskim nic nie zmieni. staniesz się tylko zwyczajnym prostakiem. facet który się podoba będąc chamskim staje się macho. proste jak metr sznurka w kieszeni. a ty ciągle nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieprzycie..k.... w kółko to samo :O FHG-->nie masz dziewczyny bo 1)nic nie robisz zeby ją miec!!!!!!!!! nie wychodzisz,nie starasz sie.nie spotykasz z wolnymi kobietami. tyle. i siedzisz na forach i użalasz sie wciąż nad sobą,dzień w dzień... od trzech lat.żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
najgłupsza rada na forum:" wyjdź do ludzi" :D to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×