Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Chciałabym faceta, dla którego byłabym jedyną a nie jedną z wielu. :o I nie chrzań, że laski lubią takich typów, bo się nie znasz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolku , obawiam sie ,ze Tomek naczytał sie troche forum typu www.lover.pl czy inne dotyczące PUA. jest tam strona na temat podrywania kobiet, ( moim zdaniem krzywdzenia raczej).wejdz na to forum poswiec troszke czasu na przeczytanie ich postów na forum, to sie zalamiesz jakimi swiniami potrafia byc faceci... oczywiscie nie wszyscy , nie generalizuje !to co pisze tu Tomek (i w innym temacie ktory zalozyl na kafeterii)zajebiscie wiaze mi sie wlasnie z ta stroną ktora [podalam. aczkolwiek moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy ta strona www.lover.pl jes żałosna..rany naprawdę... :O :O:O porażka a tak wogóle to witam :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****ellie świetna stronka. Uśmiałam się jak nigdy, a humor miałam do dupy... :D :P :) Bławatek witamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide czytac lovera;-)..ale tak sie zastanawiam co to jest HB 9..jakos tak to okreslaja na tym forum loverasów.. to okreslenie na dziewczyne:>? bo nie kapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skróty tragiczne..wogóle nie moge sie połapać..ale ich język to jakas porażka:D mozna sie ze smiechu posikac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak,ale dzis mam gut humor i wszystko mnie śmieszy. jest jakas podobna stronka tyle,ze dla kobiet:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pąponek ma rację. ludzie z tego lovercośtam uważają się za jakąś cholerną elitę!!! myślą że mogą dojeżdżać komu chcą!! a tutaj to już też chyba drobne przegięcie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
a kiedy ją chcialeś? może byc nawet szybciej niz w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po to żeby była wierna. bo takich lowelasów jest dużo. jeżeli tylko pożąda, to może się szybko znudzić i poszukać sobie następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
taaa, ciezki przypadek. ślepoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
jeszcze sie zastanawiam czy to mozna tak zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cholerę Ci dziewczyna na tydzień????? związek to coś co opiera się na zaufaniu. nie może być zaufania w zwiążku, który z założenia nie ma trwać dłużej niż tydzień! chcesz tak do końca życia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
FHG, a czy ty jesteś pewien że cena za twoją duszę będzie jej warta? czy ci się to po prostu opłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
oferma nie wtracaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
duszy nie da się zamienić na miłości się nie da kupić za nic, nawet za duszę. ale za duszę można kupić sobie np seks a chyba o to chodzi FHG. tylko że obawiam się, że cena może być ciut za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
mi sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł handlarz
dobra! koniec tyrania na dzisiaj! biore od was urlop i niech mi ktos w weekend sprobuje sprzedac dusze! bedzie sie w piekle smarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×