Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Ja jestem :P Angolek - wiem, nie zauwazylas, to normalne, zadna dziewczyna mnie nie zauwaza, w realu tez. To znaczy, ze przegralem zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt mi się nigdy wcześniej nie podobaaaaaaaaał!!!!!!! to niesprawiedliweeeeeeeeeeeeeee!!!!! a, zresztą nieważne. 1. nikt nie chce tego słuchać 2. to i tak nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. ale tamten frajer miał szczęście. nie miałam dwóch lekcji i tylko sobie postał na mrozie bo mnie juz dawno w szkole nie było. hehe. ten co mi się podoba by nie uciekł... fajnie pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma go już. Poszedł, bo gadałam z nim na gg i pisał, że już spada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc. :-) jeszcze przed zaśnięciem pomyślę, dlaczego właśnie on mi sie podoba. nigdy się nad tym nie zastanawiałam. zawsze był... sympatyczny... i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Ja też mam o kim myśleć. :D Heheh! Jestem uhahana jak małe dziecko. :p Ajjjj... Szkoda gadać. :p Dobranoc Dziewczynki... 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz blus
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóżcie temat
Nie warto żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam od razu nie warto. :) To, że czasem bywa kijowo to nie znaczy, że nie warto żyć... :) Staram się coraz częściej patrzeć na innych i dopiero teraz dostrzegam, że ludzie mają większe problemy, niż ja. Jestem zdrowa, mam kochaną rodzinę... :) Trzeb się cieszyć naprawdę z małych głupotek. I marzenia... Miejmy marzenia, bo one nic nie kosztują, a potrafią sprawić, że czujemy się o wiele lepiej... A gdy czegoś bardzo chcemy to cały wszechświat nam sprzyja, aby nasze marzenia się spełniały. ;) Gadam jak nawiedzona, ale pewna Osoba mnie tego nauczyła... :) I mimo że sama co chwilę łapię doła, to wiem, że warto żyć. Czerpać całymi garściami, bo nie wiadomo czy dożyję jutra... \"UPADEK CZASEM NIESIE BÓL, ALE I NOWĄ NADZIEJĘ JUTRA...\" 🌼 Pozdrawiam Was wszystkich i z całego serduszka życzę wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń. ;) Tak po prostu, bez okazji... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :P ja jestem starasznie na emocjonowana , bo moj Ł. (no dobra jeszcze nie moj :P ) starsznie mnie denerwuje tym , ze potrafi sie nie odzywac przez bardzo dlugi czas ,zeby chociaz glupiego smsa czy sygnalka dal, a tu nic... a potem jakby nigdy nic znow sie pojawia znikąd i spedzamy razem ffajny dzien, :( . to takie irytujące, czy on to robi celowo? takie zlewanie? dziewczynki pomozcie bo nie wiem co mam o tym myslec, nie chcialabym rezygnowac z tej znajomosci , ale z drugiej strony nie chce byc tak traktowana.Jak mam sie zachowac,moze jakąś nauczke mu dac czy cos ? tylko jak ? juz sama nie wiem smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sobie uswiadomiles, ze zeby miec dziewczyne, to trzeba ją poderwac? To dobrze, zawsze to krok na przod. Wazne, zeby na tym sie nie skonczylo, tak jak u mnie :o A niby co ma dac terapia u psychologa? On/a nie nauczy czlowieka *bejeru*, tak potrzebnego przy podrywie. Moze sa jakies kursy dla przyszlych podrywaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imho psycholog to tylko kase wyciagnie, a i tak gowno to da. Jeszcze napisz, co rozumiesz przez slowo "sam sprobuje", bo z tego, co pamietam, nie widziales powodow, dla ktorych mialbys zaczepiac obce dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt wielkie nadzieje pokladasz w psychologach. Myslisz, ze pojdziesz na terapie i odrazu nabierzesz pewnosci siebie? Zreszta niewazne. A wg jakich badan, wyglad ma znaczenie w 5% ? I powiedz szczerze, dla Ciebie tez? Bedziesz chcial miec dziewczyne paszteta, bo dla Ciebie 95% to charakter, podejscie do zycia, itp? I dlaczego ulica to nie jest dobre miejsce? Czemu mozna sie zniechecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaaje ,ze dobrze ,ze wogole zaczal cos robic w tym kierunku,ot taki maly kroczek do przodu, widac jego checi,do zrobienia czegos by jednak miec dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiękam jak czytam Tomka. :D Wszystkiego Mikołajkowego :p 🌼 Pozdrawiam Dziewczynki i Chłopaka (dobrze to znam) ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×