Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Nie wiem, co zrobic, bo nigdy nie bylem w takiej sytuacji :( Jak facet sie rumieni, to \"delikatnie slodko\" wyglada? U dziewczyny jak najbardziej, ale u faceta to raczej wyglada zalosne, ale moze jestem w bledzie :P Kim jest dla Ciebie ideal faceta? Co to znaczy, ze jest na \"wyzszym poziomie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niego akurat pasuje ten rumieniec do jej urody pasuje tego ze jest taki jaki jest i nie wyglada to rzalosnie bo taki juz jego urok ze sie rumieni i mi akurat to sie podoba i zauwazylam ze nie tylko mi. A ideal faceta jak dla mnie to on czyl on:inteligentny,kultularny,przystojny,bardzo zadbany,zaradny zyciowo itd itd.A to ze jest na wyzszym poziomie to widac z tego jak sie zachowuje co mowi chodzi o to ze on jest poukladany,staranny to co mowi jest bardzo przemyslane kazdy szczegol w jego wygladzie jest perfekcyjnie dopracowany wedlug mie reprezentuje soba na pewno jakas klase bo widac ze to jest osoba z pozadnej rodziny a mi daleko do takiego pesfekcjonizmu i takiego poziomu ale ja nie chce nic robic na sile chcialabym tylko normalnie z nim pogadac a on ucieka na przewie od rozmowy czytajac np. ksiazke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ciemna karnacje? Moze tylko Ci sie zdaje, ze jest taki cool? Nieraz za bardzo idealizujemy drugiego czlowieka. Sprobuj, co Ci szkodzi? Fajnie sie mowi i daje takie \"rady\", jak to nie mnie dotyczy :o Pewnie w takiej sytuacji sam bym nic nie zrobil. Ale ja to ja :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam-- skoro tu jestes to wez sie wypowiedz:) więc u mnie sprawa wygląda dziwnie.dzis podeszłam do niego(tego co to mi sie podoba:)) i naszego wspólnego kolegi i zaczełam (promienna uśmiechnięta ) rozmowe z tym kolega..liczyłam na to ze moj obiekt westchnien sie dołączy do rozmowy. A tu nic..Zero! Jeszcze był wyraźnie wkurzony.... A na zajeciach zerkał w moja strona wciąż.Nie rozumiem juz tego wogóle..POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje odwagi :) 🖐️ Podejsc do dwoch osobnikow plci przeciwnej tego z pewnoscia wymaga. A co do jego reakcji, to nie wiem ;( Moze wkurzyl sie, ze przerwalas mu rozmowe z kolega? A moze byl tak niesmialy w stosunku do Ciebie, ze slowa nie mogl wymowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami idealizujemy druga osobe ale nie w tym przypadku i nie ma ciemnej karnacji zawsze mi sie tacy podobali ale zmienilam upodobania jak go tylko zobaczylam. Blawatku dlaczego tak uwazasz? A ty dlaczego nie zagadalas do tego ktory ci sie spodobal nie dziwie sie ze tamten sie wkurzyl jak zagadywalas kolege? Jak ja mam do niego zagadac jak on sie tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dobra ok..moze rzeczywiscie troche dziwnie zrobiłam..hehe:D Niezapominajka->ja myslę ze gosc zmieni swoje nastawienie tzn.za jakis czas juz nie bedzie taki \"onieśmielony\".Tak cos mi sie wydaje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatnie pytanie bylo ogolnie do wszystkich. A powiem ci ze warto sie wiazac bo z kazda z osob przezywasz cos zupelnie innego przeciez kazdy jest inny i inaczej sie zachowuje i warto przezywac cos nowego z kims innym mowie tu o czyms stalym a moze to jest akurat twoja druga polowka nigdy nie iwesz tego dopuki nie zaczniesz sie spotykac.A zaradny to jest slowo ogolne chodzi o to ze ma pozadna prace chodzi o to ze stabilna w ktorej pracuje kilka lat mieszka sam umie dobrze gotowac i wiele innych cech swiatcza o tym czy ktos potrafi sobie dawac rade w zyciu czy tez nie.A blawatku mi tez sie wydaje ze on taki niesmialy to do konca nie jest bo sie odwazyl usiasc kolo mnie a ja zawsze siedze sama to juz jest jakis krok na przod:)Nie spodziewal sie ze ja taka gadula jestem i sie zawstydzil ale mam nadzieje ze sie rozkreci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te wszystkie zdrady, oszustwa, gierki, czasem sobie mysle, ze wchodzac w zwiazek, czlowiek dodaje sobie nowych problemow :( Z Twojej definicji wynika, ze zaradny za bardzo nie jestem, moze to sie zmieni. Trzeba czasu. A to, ze jestes gadula, to mnie by przyciagnelo, a nie odstraszylo. Moze on ma inaczej, kazdy czlowiek jest inny i lubi co innego. I tak sobie pomyslalem, ze ja tez siedzialem na wykladach albo ciagle z dwoma tymi samymi kolegami, albo sam. Nikt inny kolo mnie nie chcial usiasc. A o higiene dbam, zeby nie bylo, ze smierdzialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam z tym ze ty o higiene dbasz i ze nie smierdzisz przeciez ja siedze sama nie dlatego ze nie dbam o siebie tylko tak mi jest najlepiej a czesto jest tak ze ktos sie dosiada ale to sa dziewczyny a nie chlopaki. A ty chyba za duzo czytasz tych glupot tu i juz ci sie niezle poprzestawialo nie ma co marnowac zycie ktore jest tylko jedno trzeba ruszac na podryw:P Wlasnie kazdy jest inny i jednych przyciagaja gaduly innych nie moze sie zszokowal ze chcialam z nim wejsc w gatke ale skoro on ja zaczal to czemu nie mialabym tego nie kontynuowac ale przeciez sie nie znamy i nie iw jaka ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pisalem, ze Ty nie dbasz o higiene :( Nie mialem Ciebie na mysli 😭 A zycie juz tak zmarnowalem, ze nie potrafie sie zmienic. A na slowo podryw, to dostaje dreszczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty nie obrazilam sie na ciebie. A dlaczego jak slyszysz slowo podryw to dostajesz dreszczy?Przeciez to nie jest przerazajace slowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta czynnosc jest przerazajaca ja uwazam ze wrecz przeciwnie jest chyba bardzo przyjemna tak mi sie wydaje ale kazdy jet inny i jednym to sprawia przyjemnosc innych przyprawia o dreszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym rzecz. Kobiety sa podrywane, a nie podrywaja, wiec nie dziwne, ze zawsze sprawia to im przyjemnosc, o ile oczywiscie sa podrywane w sposob w miare kulturalny. A cale zadanie nalezy do facetow. Dla nich tez moze to byc przyjemne, pod warunkiem, ze sa: przystojni, wysocy, pewni siebie, maja gadke, podobaja sie podrywanemu obiektowi, sa weseli, smiali, maja doswiadczenie w podrywaniu, wiedza co, kiedy i jak mowic. Do tej listy pewnie moznaby jeszcze cos dopisac. Zakladajac, ze nie spelniam polowy z tych wymagan, moge smialo powiedziec, ze podryw to cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolisz :P dobrze to znam. ja jestem w sytuacji gdzie to ja \"próbuje\" podrywac. z deczka mi to nie wychodzi:D ale sie powoli rozkręcam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Blawatku dobrze to znam nie masz racji gdyz ja tez zamierzam wziasc sprawe w swoje rece zobaczymy co z tego wyjdze ale nigdy sie nie dowiem jak nie sprobuje.Za duzo juz spraw i roznych okazji przelecialo mi kolo nosa bo mi sie nie chcialo ruszyc tylka ale tym razem sprobuje cos wymyslec zeby z nim choc troszke pogadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal obstaje przy tym, ze kobietom jest latwiej. Przede wszystkim wszelkie braki w podrywie facet im wybacza, bo w koncu jest doceniony, ze zostal poderwany. Dalej, niesmialosc i rumience nie sa u kobiet zle odbierane. U facetow wrecz odwrotnie, to jest zalosne. Chociaz niektorym taki facet moze sie podobac (vide wypowiedz niezapominajki :P ) Poza tym, nawet jesli podrywa dziewczyna, to chlopak powinien przejac paleczke, wiec tak czy siak, jak facet nie umie podrywac, to mimo, ze podryw zaczela dziewczyna, nie udal sie. I juz na zakonczenie dodam, ze kobiety sa niedostepne, co jeszcze bardziej utrudnia podryw. A calkowity pech, to trafic na flirciare, a takich dziewczyn jest pewnie wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam nie przejmuj sie tak tym i kobietom i tak nie jest w wiekszosci kwestii latwiej i czasami sie wkurzalam dlaczego ja nie urodzilam sie facetem bo mialabym problem z glowy tym bardziej przy moim gadulstwie zbajerowalam bym laski i co noc inna by byla hehehhehe juz bredzie za duzo wypilam wlasnie wrocilam z imienin Edwarda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, z gadulstwem mozna miec codzinnie inna laske. A co jest przeciwienstwiem gadulstwa? Malomownosc, czyli co z tego mamy? codziennie zadnej laski 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×