Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

blawatek - raczej bym zauwazyl ;) niezapominajka2 - tak, przywiazuje do wygladu znaczna wage. I nie uwazam sie za pustaka :P Jesli mam byc wierny, to musze miec piekna dziewczyne. Poza tym, ktos, kto mnie nie podnieca, moze byc conajwyzej kolezanka. Ale to chyba oczywiste. I czy swoim ostatnim zdaniem skierowane do mnie, chcesz zasugerowac, ze a) z wygladu jestem nie za bardzo, mam zbyt wysokie wymagania i musze je obnizyc? :D b) chcesz zobaczyc jak wygladam, ale nie chcesz tego powiedziec wprost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce wiedziec jak wygladasz, ale nie chce powiedziec tego wprost :D , szczerze mowiac to chcialabym zobaczyc was wszystkich , wsumie to widzialam FHG, silly maggot, i chyba angolka przez przypadek :P ;D , ale reszte tez bym cvhetnie obejrzala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - tak czulem, ze punkt b) :P :D a powiedz, czemu napisalas \"Wiem ze zdjec nie wysylasz\". Skad to wiesz? ;) ellie - jak to przez przypadek widzialas Angolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam wiem to stad ze kiedys pisales jak ktos zaproponowal zeby powklejac swe zdjecia to ty sie sprzeciwiles ze tego nie zrobisz ale zawsze zostaje takie rozwiazanie zeby wyslac mi na maila co ty na to:P A ja moglabym wkleic tu swe zdjecie bo nie mam nic do ukrycia tylko ze musze cos aktualnego zrobic bo sie zmieniam z dnia na dzien bawie sie w kameleona tzn.dojrzewam do swego wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam nic do ukrycia, jesli dobrze zrozumialem. Niemniej jednak w Internecie cenie sobie anonimowosc. Poza tym, umieszczajac zdjecie w sieci, trzeba byc albo bardzo odwaznym, albo bardzo glupim :P lub po prostu nie przejmowac sie, gdy jego zdjecie ktos \"pozyczy\" i z czasem znajdzie sie na jakiejs stronie dla gejow (w przypadku facetow) albo na odlotach (w przypadku kobiet), lub jeszcze gdzie indziej... Przyklad dziewczyny, bardzo ladnej nawiasem mowiac, ktora zamiescila swoje zdjecia na fotce.pl a ktos stworzyl jej profil wlasnie na odlotach. Was o cos podobnego (raczej :P ) nie podejrzewam, ale nie ulega watpliwosci, ze ten watek odwiedzaja tez inni. Zdjecie moze :P wysle, o ile znajde lub zrobie jakies odpowiednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiac elegancko: portal dla facetow potrzebujacych fizycznej milosci u kobiet :D mowiac wprost: internetowe ogloszenia dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam... a mnie wyślesz fotkę, jak już ją zrobisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale wtedy powiedziałeś, że mi nigdy nie wyślesz. :p A tu Niezapominajka "powiedziała" słówko i co? :p Zmieniłeś zdanie? :D No no no... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy? Nie przypominam sobie, zebym tak napisal. Pewnie przekrecilas jakis wyraz albo sama to sobie dopowiedzialas :D Eh, kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie gadaj. :p Przecież pamiętam tą rozmowę bardzo dokładnie. :D Hihi! Czemu nie śpisz...? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo musze dokonczyc to, co sobie zaplanowalem :P Ale zaraz ide. A Ty czemu nie spisz? A jutro sprawdze w archiwum, czy faktycznie tak napisalem, bo jakis kit mi tu wciskasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już miałam iść spać, ale przypomniało mi się, że już dawno mnie tu nie było no i wlazłam. ;) Okazało się, że Ty też tu jesteś no i ten no... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo Ci sie? Czyli najpierw musialas zapomniec :( Jak moglas. Krotko mowiac, nie mozesz przeze mnie isc spac? :D Hagun - Bosman podczas sztormu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze to znam- nie mogę przez Ciebie spać. :p Tomek- świetny żart. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam jakos mi sie to nie przydazylo choc przez 5 lat mialam swoj profil na jednym z portali rantowych i nikt mi na odlotach zdjec nie powklejal nic nie dzieje sie bez przyczyny.A dziekuje ze po zrobieniu odpowiedniego zdjecia lub znalezieniu czegos wyslesz mi cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialem na mysli tego, ze KAZDY, kto zamiesci swoje zdjecie w sieci, ma pewnosc, ze zostanie ono wklejone gdzie indziej. Ale jednak ryzyko istnieje :D Sam, jesli utworzylbym profil na portalu randkowym, czy spolecznosciowym typu n-s, zdjecie bym wkleil. A propos, jak Ci szlo na wirtualnych randkach? 5 lat to szmat czasu, nie poznalas tam nikogo ciekawego i... bliskiego sercu (ale romantycznie zabrzmialo :D )? A co do mojego zdjecia, to musze jakiegos poszukac na dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten czas spotkalam sie moze z 3-4 facetami i niestety im chodzilo tylko o jedno wiec szybciutko sie zmywalam jak zorientowalam sie o co chodzi,reszta to sponsorzy panowie ktorzy mieli rodziny a szukali rozrywki a to mnie nie interesuje.Tak naprawde na poczatku bylo takie zainteresowanie ze sie pogubilam w tym wszytskim teraz po tym czasie jak robilam pozadki w szafkach znalazlam jakies stare listy maile i byl jeden bardzo ciekawy czlowiek ale w koncu sie nie spotkalismy niestety.Ja to sobie zalozylam dla jaj nie zalezalo mi wtedy na znalezieniu np.przyszlego meza tym bardziej ze wtedy non stop disco i imprezy byly to byly piekne czasy po disco do domu pod prysznic i do pracy i wcale nie czulo sie zmeczenia.A wlasnie dobrze to znam szukaj szukaj tej fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche cierpliwosci Angolku :P niezapominajka2 - mnie sie zdaje, ze w necie, tak samo jak w zyciu, normalni nie maja sily przebicia. I dlatego zauwazani sa tacy faceci, ktorych opisalas. Swoja droga, dalas mi kolejny powod do zastanowienia, czy jest sens poszukiwac dziewczyny. Wiem, ze prawie kazda lubi imprezowac, a ja nie. bławatek - odwazysz sie pokazac zdjecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×