Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

jak zapodasz ty to moze potem zapodam ja:P w sumie widziałam juz silly :) fhg:) i oczęta śliczne Angolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale ja sie uzaleznilam od kafe:P masakra jakas. dzis juz nic sie nie naucze.jutro trza kuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idzcie jeszcze nigdzie poczekajcie na mnie. Kursy przerozne to byly juz teraz nie pamietam dokadnie nazw cos z pewnoscis siebie ,medody Silvy ,to co wymieniles ,kursy asertywnosci w tzw.plenerze czyli wyjazdowe bardzo interesujace wtedy przestalam mowic ciuchutko bo kazali mi krzyczec, wspolpracowalam z terapeutami, psychologami i z efektow koncowych jestem zadowolona:) A ty ile masz wzostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie sie nie wybieramy :P :D Bylem na metodzie Silvy (kurs podstawowy), pare lat temu. Zadniedbalem niestety cwiczenia, bo wtedy wydawalo mi sie to glupie (na kurs wyslali mnie rodzice). Ale znalazlem ksiazke, ktora wtedy dostalem i probuje sobie wszystko odswiezyc. I na pewno znow zaczne, jeszcze w tym miesiacu. Takie sesje 10-15 minut mnie nie zbawi, a przyniesie duzo korzysci (na pewno, wierze w to!). Czy Ty nadal korzystasz z tej metody? Mam 1.80m wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no to powklejajmy swoje zdjęcia. :D I zrobimy swoisty serwis randkowy. :p Wiemy jak wygląda Tomek i Sssilly. :D A jak wyglądam ja wie tylko Tomek. Hihi! Dobrze to znam hmm... Ty mnie chyba też widziałeś o ile dobrze kojarzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle kojarzysz :P nie widzialem Ciebie. A zdjecia tu na pewno nie zamierzam zamieszczac :P Pewnie wchodzi tu pelno osob (tylko nie pisza), nie widze powodu, zeby mieli mnie ogladac :P jeszcze w przyszlosci ktos mnie rozpozna i powie "o! to ten $#@$*#@%@" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×