Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

hej..ja zaraz lulaC ide :) Angolek gdzies dawała fotke oczków na kafe...przypadkowo wpadłam na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej chwila chwila. Co to tu się dzieje, co? Jak ktoś wklei tu swoje zdjęcie to ja też wkleję. :p FHG dobrze wiesz, że nie mam czarnych włosów, więc nie wiem co to tu wkleiłeś. :p Dobrze to znam blisko, ale to fotka sprzed 1,5 roku. :p Paponik haha. No cóż ja moge zrobić, pozostało mi ślepo w siebie wierzyć. Hihi! A Jego faktycznie znalazłam na pewnym portaliku, a raczej to On mnie. :p Już dawno temu, ale dopiero jakiś miesiąc temu naprawdę zaczęło się dziać, bo na początku jakoś nie zwróciłam na Niego uwagi. :p Dobrze, że się w porę opamiętałam. Heheh! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi sie wczoraj stalo z kompem wiec pisze dzisiaj stosuje nadal ta metode choc ostatnio stwierdzilam ze dobrze by bylo sobie wszystko oswierzyc i ide na powtorke tylko musze poszukac kiedy jest w najblizszym czasie i zeby mi ze szkola kolidowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł: wszyscy dają zdjęcia i robimy galerię! :-) a ja wczoraj skopałam mój komputer aż stracił przytomność. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokażcie jak wyglądacie
na ulicy i tak ludzie was codziennie oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha pomarancza jest ciekawa :D :D no ludzie na ulicy nas codziennie oglądają..jeszcze zawału nikt nie dostał na moj widok,więc chyba tak zle nie wygladam. ale ja wam powiem,ze wczoraj po raz pierwszy od wakacji wlazłam na czata. i gadałam z takim jednym. i zostałam oceniona jako brzydka :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
widocznie nie był dżentelmenem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najwidoczniej nie był,ale mi w pięty poszło. na czaty juz nie wejdę w zyciu. głupi sposób na zabicie nudy. fajny nick :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
zaczerpnięty z Twojego opisu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
nie jesteś taka spostrzegawcza jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
masz niebieskie oczy jak chaber bławatek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
istnieje niewielkie prawdopodobieństwo że jednak nie jesteś pasztetem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
zasłużyłaś na komplement :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
trzeba zaczynać od niskiego pułapu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
będziesz moim ideałem, ale dopiero jutro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Turnau
jak jesteś cierpliwa to poczekasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blawatek nie martw sie powiem ci tak z czatem trzeba miec wiele szczescia zeby kogos poznac ja kiedys wchodzilam z nudow i tak postanowilam ze bede wchodzila wieczorem przez 3 dni jak nikogo ciekawego nie poznam z kim moglabym gadac nocami i dniami to ju nigdy nie wejede bylam caly czas pod tym samym nikiem.I tak pierwszego dnia samego oferty na jedna noc i sponsoring wiec po godzinie wylaczylam komputer,drugiego dnia mialam starcie z pewnym kolesiem slowne oczywiscie po prostu rozyne zdanie mielismy na pewna sprawe i tylko sie niepotrzebnie zdenerwowalam bo koles nie mial racji a sie ze mna sprzeczal wylaczylam komp.Ostatniego dnia sobie po prostu weszlam wiedzac ze i tak nic z tego i w tym samym czasie spojarzalam na nick i widze ze on pisze to byla osoba ktora w tym okresie czasu bardzo mi pomogla duchowo i emocjonalnie byla mym natchnienie moglam z nim o wszytskim rozmawiac mowilam ze czegos nie moge zrobic a on za 30 minut byl i mi pomagal to byly ciewawe czasy wiec trzeba byc wytwalym i miec sporo szczescia:) Aktualnie tam nie wchodze bo nie mam takiej potrzeby gdyz mam z kim rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka widzisz trzeba miec farta.ja nie miałam, ale za czaty podziękuję..najlepsze jest to ze on mi fotki nie wysłał..ciekawe czemu ?? :classic_cool: tak sie zastanawiam czy naprawde ktos sie umawia na sex spotkania przez czaty :Otyle tych sponsorów tam siedzi.masakra jakas. to jest takie zenujące i oblesne:O jak dla mnie. Turnau- no to ja cierpliwa nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×