Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Niezapominajka2 - mi tez by sie przydalo isc na ten kurs jeszcze raz, ale nie mam odwagi :o A co studiujesz? :) \"czy naprawde ktos sie umawia na sex spotkania przez czaty\" skoro faceci ciagle szukaja tam seksu, to widocznie znajduja :o dla mnie to zalosne, nie chcialbym dotknac takiej dziewczyny :o probowalem kiedys rozmawiac przez czata, ale nic nie wyszlo :o ja jakis malomowny jestem :o w realu i na necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz oni cwaniakuja najpierw chca twoje zdjecie zobaczyc i nie wazne czy jestes brzydka czy ladna to moze napisac cos na odczep a zdjecia ci wcale nie wyslac bo moze byc obrzydliwy.Ja czekalam az on piewszy wysle choc w przypadku tego znajomego z dnia trzeciego to on byl przekonany ze sie z nim nie spotkam ze wzgedu na to ze jest urody przecietnej i stwierdzil ze ladne dziewczyny nie chca sie z nim umawiac a ja na to ze dla mnie to sie nie liczy choc na zywo wyglada ciekawiej niz na zdjeciu:) A dziewczyny sie spotykaja na sex z tego co zauwazylam po rozmowie z kolezanka kuzynki ktora opowiadala o swoich zdobyczach internelowych i klubowych raz widzialam do czego jest zdolna zal mi sie jej zrobilo ze az tak bardzo wtepnela w to bago chcialam jej jakos pomoc ale sie nie udalo zadala sie z arabem nie chciala z nim tam zamieszkac wiec po nia przyjechali i od kilku lat nie ma o niej znaku zycia a dziewczyna rodziny nie ma.Kuzynka tez z nia kontaktu nie ma dziewczyna byla nauczycielka w szkole choc tam tez dobrej opini nie miala bo z uczniami pod namiot w wakacje wyjezdzala po prostu paranoja.Jak ktos mi cos takiego proponuje to pisze ze zapukales pod niewlasciwy adres i sie odczepiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie masz odwagi pojsc jeszcze raz tam jest fajnie poznalam tam wlasnie fajnego chlopaszka i ogolnie jest fajna atmosfera bo trzeba sie otworzyc na druga osobe i opowiadac o sobie czy kogos masowac:) Ja studiuje zarzadzanie specjalizacja rachunkowosc a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byla malo pewna siebie? Slyszalem, ze kobiety lubia podnosic swoja pewnosc siebie wlasnie przez lozko. Na zasadzie "jestem atrakcyjna, bo ktos chcial sie ze mna przespac" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15:38 chodzilo o kolezanke Twojej przyjaciolki :P a ja juz nic nie studiuje, skonczylem i na razie mi starczy :D musze zaraz konczyc, bede po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym rzecz ona byla az za bardzo pewna siebie i w ten sposob dorabiala sobie do nauczycielskiej pensi nawet tego z klubu wziela na chate i po wszystkim chciala kasy i dostala.Wszystko bylo zaplanowane idzie do klubu lapie zdobyc idzie z nim do domu wiadomo co sie dalej dzieje i po godzinie czy dwoch dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka---> to straszne co napisałas o tej dziewczynie.. jak wyszła za araba to wolę nie myśleć jak tam z nią jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to byla kolezanka z pracy mojej kuzynki probowala jej pozmoc i sie nie udalo ja z nia rozmawialam raz i mialam dosc po 10 minutach wiecej jej nie widzialam tylko slyszlam z opowiadan kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O aha... tak sobie dorabiała:O nie no wolny kraj..ale ...jakis taki niesmak we mnie to budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwal jak zwal choc oficjanie byla nauczycielka angielskiego wiem ze to smutne bo ona nie ma rodziny i nikt nie wie czy ona jeszcze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie wzbudzilo wiekszy jak kuzynka mi na disco powiedzila ze ona tez przyjdzie ale ona bawila sie tylko stojac przy barze czekajac na okazje jak tak na nia patrzylam to naprawde bylo zalosne bo dziewczyna po studiach atrakcyjna a porowadzi podwojne zycie tak naprawde to ona tym co robila zapelniala pustke w swrcu gdzyz nie czula sie kochana rodzice wczesnie zmarli babka sie nia zajmowala choc tak naprawde to po 16 roku zycia zostala sama bo baka odeszla takze wiec tak naprawde przydala by sie jej jakas terapia ale ona o czyms takim nie chciala slyszec i robila nadal to co uwazala za swietna zabawe choc nia tak naprawde nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyjdziesz na takiego bo ja tez tak uwazam zaczem jego poznala prowadzila takie zycie jakie prowadzila chyba z 4 sponsorow jeszcze te wypdady do klubow i wcale do araba jechac nie chciala byla chyba tydzien ale po powrocie zadzwonil do niej ze jak sama nie przyjedzie w kolejnym miesiacu to po nia przyjada i chyba przyjechali.Ale sama jest sobie winna i z tego co wiem to nie jednemu arabowi w glowie zawrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaty nie sa zle, jak ktos umie i lubi rozmawiac w ten sposob. Choc dla mnie, gadka w stylu "z kont klikash" jest do bani :D A tu moze i idzie niezle, ale jest dlatego, ze jest tu troche ludzi, a nie taka gadka w dwie osoby. Zawsze ktos cos dorzuci od siebie i rozmowa sie rozwija. Podobnie zle gada mi sie na gg. Po kilku minutach rozmowa ucicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam juz nie badz taki skromny ze nie potrafisz poprowadzic rozmowy na gg jakos mi sie znow wierzyc nie chce a moze przez to ze jestes leniuszkiem nie chc ci sie za bardzo stukac w klawiature co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie nie moglem. Moze bylem za mlody, nie wiem, czy to ma jakies znaczenie. Patrze teraz, ze te kursy sa platne, wydawalo mi sie, ze darmowe. Albo teraz wprowadzili oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×