Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość pogromca Angolka
powinieneś się stać pogromcąlcool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca Angolka
musisz osiagnąć psychiczną przewagę nad dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to ze w tancu chce dominowac odbija sie na zwiazek wiadomo ze nie dam sie facetowi wziazc pod pantofel choc wileu probowalo ale nie ze mna takie numery.Wiadomo ze sa sytuacje ze dominowac nie moge lub nie chce a z tym tancem to tylko tak czasem mi sie wymyla z spod kontroli ale partnera ogolnie sie ze mna bardzo dobrze tanczy.Wykanczam przeciewnika ale nie tylko pod tym wzgledem:(Jestem osoba zyjaca w biegu caly czas musze cos robic pedze do przodu a wiekszosc osob z ktorymi byalam zostawala gdzies daleko w tyle intelektuanie takze to bez sensu jak czuje ze ciagne partnera za soba wiec lepiej bc samej tylko czasem tak smutno szczegolnie jak sie mieszka samemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) mam jeden egzam zdany..jeszcze \"tylko\" masa kolosow plus 5 egzamow plus prawo jazdy i wolneeee :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pąpon ma rację. :) Jak jestem w towarzystwie małomównego chłopaka to potrafię nawijać bez końca, a chłopak nie wiem no... sa 2 wersje- albo się do mnie uśmiecha, albo się ze mnie nabija. :p Obstawiam wersje nr 2. :p Gorzej jak trafię na jakiegoś pewnego siebie samca. :p Wtedy robię się taaaaaka malutka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jestem osoba zyjaca w biegu caly czas musze cos robic pedze do przodu\" przesadzasz :P gdyby bylo tak, jak piszesz, raczej nie mialabys ochoty tracic czas na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, postaram sie:) mam cos zrypany humor od kilku dni, ale jak bede chcial cos przygnebiajacego napisac, to sie zwyczajnie powstrzymam. w ramach rekompensaty -> :):):):):):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooo zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jestem ze zylam w ciaglym biegu i zawsze mialam cos do zrobienia ale to ze tu jestem choc nie tak czesto to jest spowodowane pogorszeniem mego stanu zdrowia i rekonwalescencja teraz.To ograniczenie mego zycia do ciaglego nie przemeczania sie i odpoczynku mnie juz wykancza i powoduje ze sie cofam a nie ide do przodu.Jestem w stanie uspienia i to mnie umieszczesliwia.Ale za kilka miesiecy bede tu na pewno bardzo zadkim gosciem zobaczymy jak to sie wszytko ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ja jestem niezapominajka2 a nie 29 a jakbym wiedzila ze cos takiego jak kafeteria w 2005 roku istnieje to wiele problemow bym mial rozwiazanych wtedy a nie sama sie glowila i czesci pozostawila samych sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek, a co będzie za 16 dni?? a ja chyba jestem poważnie chora. wszystko jest zawsze świetnie, nic mnie specjalnie nie obchodzi, bez przerwy ćwierkam... :D ja się nie zakochuję, więc to musi być rak mózgu. jeszcze góra parę miesięcy i więcej mnie nie przeczytacie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly wymiękam jak Cię czytam. Buahahaha! :p Co będzie za 16 dni...? :) Niespodzianka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 - ale zawsze mnie to dziwilo, dlaczego ludzie zyja w ciaglym ruchu? Brak czasu na odpoczynek, na to, zeby sie nacieszyc dana chwila... myslalem, ze skoro interesujesz sie silva, to blizej Ci to ludzi wschodu (nie mysle tu o Rosjanach :P ) niz zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam... nie samą Miłością żyje człowiek. :p Jest jeszcze szkoła itp. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to zanam mimo tego ze zylam w ciaglym biegu znajdowalam czas na odpoczynek i na zastanowienie sie nad wszytkim dzieki Silvie sie wewnetrznie uspokoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam moze nie do szalenczego trybu zycia ale ja lubie po prostu jak cos sie dzieje poprostu nienawidze monotonni i rutyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przewaznie spokojnie spedzam czas, ale od czasu do czasu fajnie jest zrobic cos spontanicznego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×