Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

taki fajny temat był, a teraz wszyscy spięci i rozdrażnieni. w dodatku postów nie widać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze będzie przepięknie ... Jeszcze będzie normalnie :P ja się ucze...a wy milczycie. nicht gut. aufwiedersehen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam ze szkoły. :p LOL! Nie mam sił na nic. Hihi! :D Pozdrawiam Was. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak , ktory nie jest moim chlopakiem mnie wkurza, i to bardzo , ale i tak go bardzo lubie i wtym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Faceci... :p Okazują nam sympatię właśnie w taki dziwny sposób- poprzez dokuczanie. :p To się chyba nigdy nie zmieni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhhhh jaka ciszaaaaa:D a mgła za oknem gęsta :D:D "ciemno wszędzie..głucho wszedzie..co to bedzie???co to będzie??? " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Ale śliczna pogoda. :D Aż mi się chce żyć. :p Hihi! Topik faktycznie trochę podupadł... ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. ;) Pozdrawiam... 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat będzie żył dopóki będziemy mieli problemy, czyli do końca świata i jeszcze dłużej. nie wiem co siędzieje, ludzie się do mnie garną, robotnicy z budowy jechali za mną koparką przez całą ulicę i wykrzykiwali żebym wsiadła, ogólnie wszyscy się uśmiechają i gapią, ale jakoś nikt nie traktuje mnie poważnie w TYM sensie. już miałam dwa przypadki takie ostatnio. podeszłam do dwóch różnych kolesi żeby zwyczajnie porozmawiać. jeden miał taką panikę w oczach że wyglądał jakby miał ochotę mnie ogłuszyć i uciec, a drugi tak mi odpowiadał na pytania jakby z góry zakładał że niema o czym ze mną gadać. i wcześniej też czasem tak było. pewnie przy bliższym poznaniu mam zryty charakter... :-( boją się?? jestem straszna? tylkoszczerze powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silly musze Cię zmartwic.Jestes w takim wieku w którym ludzie sobie robią z Ciebie jaja-->chodzi mi o robotników. A faceci w Twoim wieku sa nieśmiali.To tez normalnie.zryta nie jestes ;-) a jak juz to na plusa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o robotnikach to przecież wiem, tylko dlaczego akurat muszą robić chodnik tam gdzie ja chodzę do szkoły :o :D :D :D chodzi mi dokładnie o tych beznadziejnych w moim wieku.rozumiem że są nieśmiali ale mogliby z siebie wycisnąc odrobinę elegancji. tak szczerze to już na kafe są sto razy lepsi kolesie, a mówi się że w necie są same odpady! grrrr... jakie farjerstwo. przy swoich ziomkach odgrywają niewiadomo kogo ale już nie w swojej \"bandzie\" to nawet komunikować się nie potrafią! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie nie mówcie o nauce... Miałam zacząć w poniedziałek... Dzisiaj jest już czwartek a ja nie ruszyłam nic a nic... A w sobotę zaliczenia. Błeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhyhy mam zal z angola:D z łaski:D musze sie postarac w nastepnym semestrze :] ehhhh sesja trwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×