Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
no w szoku jestem ejnochodz,,jak to???nie chcesz juz klipow???czemuuu czemuu czemuuuu???????przeciez zadowolona bylas???a co uzywalas ze twoje tak urosly???ale clipy nie niszcza naszych wlasnychh,,mow wszystkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez klipy nie niszcza,ale fakt uciazliwe sa.Ta reklama leci na tvn czesto,bo tam reklamuja produkty Mango.Ja w sumie mam blikso ten sklep,ale nie wiem czy mozna tam otwierac te wlosy i ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Sama nie wiem co mnie do tego sklonilo.. chyba jest to troche spontan bo zawsze w lecie moje wlasne wlosy jakos odzywaja i staja sie gestrze ladniejsze i o wiele szybciej rosna.. na pewno pomogl ten skrzyp, pokrzywa i brzoza bo robie ta pulkanke b.czesto na przemian z maseczka z zoltka cyrtyny i rycyny.. jakichs cudow nie nakladalam na te wlosy, ale osttanio rosna jak szalone. dlateo stwierdzilam, ze pieniadze z cklipow przeznacze na ich pielegnacje! a peruke kupie by nie niszczyc swoich bo wiem ze jak sie spiesze i ide na impreze to potrafie pol lakieru napsikac na nie zeby tylko miec pewnosc ze sie beda trzymaly.. a tak to szybko zalatwie sprawe:) a juz widzialam takie ladne:P http://www.allegro.pl/item706669549_ekskluzywna_peruka.html tylko ze kuzwa same czarne.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz przepieknaa ta perukaa naprawde a te wlosy z mango tez super wygladaja ale drogieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dorcia idz do sklepu i obadaj sprawe moze mozna je otworzyc,fajne sa lepsze niz te pojedyncze klipyyy,tu napewno nie bedzie sie nic odznaczaloo,a ja swoje wlosy mam naprawde tragiczne i wogole nie rosna wogoleeeee,wiec nie wiem czy bede mogla z klipow zrezygnowac,mimo ze tez mnie zaczynaja draznic aaa karolina czekam na fotyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
mnie tez zaczely wkurzac powiem szczerze.. jedna z przyczyn dlaczego ich rowniez nie ubieralam przez ost 2 msc to mysl, ze znowu bede sie czula niekomfortowo z mysla, ze ktos moze zobaczyc..mimo ze sztuke kamuflarzu opanowalam chyba do perfekcji.. i tez mnie gryzly klipy.. nie mialam zadnych babli, ale nie raz drapalam sie co chwile jakbym miala wszy;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszlym tyg moze znajde czas to podjade.Byloby bosko jakby tak fajnie wygladaly na glowie jak na reklamie.Cena jak dla mnie moze byc jesli warte sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no mnie tez swedzi po clipach skora glowy niestety:(,ja je chyba jeszcze troszke podetne ,sama nie wiem,bez nich napewno nie wyjde ;p ,ale ogolnie one mnie juz tez nudzaaaa i zawsze trzeba uwazac zeby ktos nie zauwazyl ze jakies klipsy czy cus nie odstaje ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia09
ej ale te włosy mango to jest zwykły tresk'a ( nie mam pojęcia jak to się odmienia) ja niestety swoje klipy poddałam farbowaniu :( i są bardzo przesuszone i nie wiem jak je nawilżyć... co proponujecie?? myślę o jedwabiu... bo to podobnież wygładza i nawilza i dodaje blasku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://e.lansik.pl/la350/bc1043f50004631c49e09297&imgrefurl=http://www.lansik.pl/12703/peruki-lopez-maja-swoj-wlasny-pokoj/&usg=__Gv2UIaxFxTAB8ER5EnB774G4mDc=&h=477&w=400&sz=143&hl=pl&start=219&um=1&tbnid=jqHiR4Hv030_dM:&tbnh=129&tbnw=108&prev=/images%253Fq%253Dzdjecia%252Bfryzur%252Bz%252Bcienkich%252Bwlosow%2526ndsp%253D20%2526hl%253Dpl%2526lr%253D%2526rlz%253D1R2GGLL_nl%2526sa%253DN%2526start%253D200%2526um%253D1 zobaczcie to lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dziekuje za fotki:*:* ladny efekt fajnyyy,sprobuje tez na warkocza luznego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co,ze treska.Jesli faktyczne tak mocowana jednorazowo i w dodatku niewidocznie moze byc i treska.A te wloski z fotki to masz takie cienniutkie?Ja swoich wlasnych mam wiecej,ale mnie akurat chodzi o dlugosc.Sory ale jak dla mnie sa za rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
eee wlosy po warkoczach przed rozczesaniem zawsze sa cienkieeee,a pozatym nic zlego miec cienkie,,bosz bys moje zobaczyla wlasne jakie mam cienkie chyba sa 2 na krzyz,ale nic,,, a mi sie ta peruka podoba co ejnochodz dala linka,,,ciaekawe jak sie nosi peruke ,ja bym sie bala ze mi spadnie ,ale nie wiem moze ja sie tez jakos mocuje,,,,,,a te wlosy co jessica reklamuje to na klipy jest ;p wiec co za roznica clipy in,treski czy peruki wszystko trza doczepic ;p a jak ma pomoc czemu nie,jestem za;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Może wyszły na cieniutkie, bo nie zgarnełam ich wszystkich do przodu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale one sa jakos latwiej mocowane jesli reklamy nie klamiia.A moje wlosy nie moga byc cienkie.Zreszta nawet po waroczykach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no to sie ciesz ze nie sa cienkie ,moja sa i trudnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
o matkooo jaka droga ta 2,ale mnie sie ta 1 najbardziej podoba superrrrrr,a sluchaj wiesz jak sie nosi takie peruki,nie spadaja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
no mi tez ta pierwsza..:D Jak tylko Panio sciagnie taka tyle ze brazowa to bankowo kupie. Czytalam juz troche na ten temat tam jest 6 regulacji takze nie ma szans by peruka spadla.. zastanawiam sie tylko jak to jest przy dotyku ..czy czuc cos bo jesli chodzi o to czy widac to juz mi nie zalezy bo w dzien jej nie bede uzywac chodiz mi przede wsyztskim o imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a nie zal ci klipow??????????ja sie zastanawiam teraz czy swoich jakos nie obciac krocej ,ja juz sama nie wiem co ja chce ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
ja tez sie nie zdziwie jak za kilka miesiecy bede znowu prosic o rade jakie clipy kupic:D ale na ta chwile jak wcozraj sobie ubralam kilka pasm to mi wyszlo za duzo tych wlosow.. Ja od grudnia nie prostuje prawie w ogole i zaczelam o nie dbac. Dawniej mialam pióra i siano w dodatrku pocieniowane.. teraz wlosy mam rownej dlugosci i naprawde jest ich sporo.. w dodtaku zaczely rosnac szybciej, moze nie jest to jesszcze moja wymarzona dlugosc bo chcialabym tak za piersi :D ale juz jest ok :) dlatego ostatnio zaczlema trzezwo o tym wsyztskim myslec i doszlam do wniosku, ze sprzedam klipy,a zainwestuje w ich dalsza pielegnacje, a zeby nie niszczyc ich czestymi imprezami bo jednak jak jest impreza to ta prostownica i lakier ida w ruch to wymyslilam peruke, zwlaszcza, ze niektore naprawde wygladaja profesjonalnie a nie sa jakos niemozliwie drogie jak bylo kilka lat temu :) :D czuje, ze zglupialam do reszty, ale raz sie zyje :)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no bo kobieta zmienna jest ;p;p;p;p;p;p wiec ciagle cos nie,ja tez raz klipy zaraz mi sie odwidza,potem znow je chce ,potem jeszcze jakis pomysl i tak w kolko ;p no lepiej nie sprzedawaj klipow bo za jakis czas bedziesz je chciec mowie ci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
jak nie pojda na tej aukcji co etraz wystawilam to uznam to za znak i nie sprzedam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
chyba nie dam rady sie z nimi rozstac:P nalog jest silniejszy ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
to sprzedajesz je czy nie?????ja tez probowalam bez moich ale ciezko ;p ..podcielam i sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna P
Hej dorcia33 też mi się podoba ta reklama włosków Jessici są to włoski od firmy HairDo no i mnóstwo jest filmików o nich na youtube. Bardzo mnie zastanawia czy faktycznie są tak fajne jak w reklamie :D zakłada się tylko raz to by było obiecujące bardzo- no i zapina się również na clipsy. W sumie znalazłam na allegro odpowiednik tych HairDo - są to niestety syntetyki ;/ http://allegro.pl/item709302512_totalna_nowosc_dopinka_syntetyczna_clip_on.html Mnie akurat interesują fale ,ale są też proste na innych aukcjach tego użytkownika. W dodatku mają 120 gr ! :D Więc jakby ktoś mial do czynienia z tym wynalazkiem to niech da znać Ogólnie to się zastanawiałam nad zwykłymi clipami od uzytkownika zachwalanego przez ejnochodz , ale zaczęłyście tak marudzić :P hehe , że znowu mam watpliwości czy chce je kupić czy nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten link co dalas ciekawy rzeczywiscie ciekawe jak tj naprawde.Nie maja niestety blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×