Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość margiss
Odpaść nie odpadną;) zapewne będą trzymać się... A co do wesela możesz je nakręcić żeby tak sztucznie 'prosto' nie wyglądały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myslałam żeby tak zrobić ;) Lepsze to niż wygląd cieniutkich wodorostów . Jedyna zaleta to chyba taka że kolor nie będzie się różnił bo mam farbowaną czerń więc chyba aż tak widać nie będzie.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
Takie wyjście najlepsze byłoby... Z długimi włoskami napewno jakąś super fryzurkę zrobisz;) Ja akurat zamowilam na allegro włoski od uzytkownika thehairuwear;) kosztowały sporo...ale są naturalne europejskie Czytałam o nich b.dobre opinie... Nie moge doczekac sie kiedy przyjdą;) jak przyjdą wstawie foty;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można spytać ile zapłaciłaś?? I jakbyś link mogła podać też byłabym wdzięczna . Z takimi droższymi włoskami to pewnie i przez pół roku można śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
one akurat w promocji były;) i taniej kosztowały podaje link: http://allegro.pl/item731552943_hit_w_angli_wlosy_naturalne_clip_in_8tasm_sale.html Zobacz na inne włosy tego uzytkownika. Nawet te syntetyczne za 99 zł poleciłabym: http://allegro.pl/item735080065_wyprzedaz_clip_in_8tasm_18_klipsow_grube_wlosy.html Czytałam ze są również super;) Zresztą zobacz na komentarze;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
on kosztuja tylko 30zl,wiec warto sprobowac,ona tez ma duzoo pozytywnych komentarzy,ja bym sprobowala,zwlaszcza ze jak beda zle sprzedaaz albo wyrzucisz to 40zl nie 240,ja bym sprobowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwie stówki to na pewno nie są europejskie, zapytaj kogokolwiek kto przedłuża włosy europejskimi.. Madzik - jakieś masaże, kremik ujędrniający, ale podstawa to dobrze dopasowany stanik :) obwód stanika - mierzymy się pod biustem ciasno na WYdechu i zaokrąglamy w dół :) potem dobieramy odpowiednią mieseczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
dziekuje SAMANTA,a ja wczoraj wkoncu wpielam swoje klipy,tyle ze bardzoo duzo je obcielam i wpinam tylko 2 tasiemki zeby sobie dodac lekko objetosci i super efekt,gorzej jak urosna mi ;p ,teraz mam takie rowno za szyje,ale jak wpielam klipy dluge glupio sie czulam i dziwnie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ladnie margiss,a jakie masz swoje wloski????ile tasm wpinasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
w sumie 8 taśm a włosy mam lekko za ramiona;) dzis bylam u fryzjera zeby pocieniować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wowww duzo tych tasm wpinasz,ja mam 2,wiecej by mi sie nawet nie chcialo,bo glowa by mnie bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
znacie jakis sposob zeby klipom dodac objetosci ????bo ja np swoje wysusze dam plyny na objetosc,sa w miare puzyste wepne klipy no i masakra klipy oklapniete amoje sie podnosza,,,,, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
haloooo jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1991
witam wszystkie koleżanki na forum:*ja już trochę mam doświadczenia z doczepianymi włosami.stwierdzam,że syntentyczne wygladają bardzo nienaturalnie i mają krótką żywotność.Kiedyś za 150 zł kupiłam naturalne włosy,które powinny mieć 50 cm a miały 42:| Dziewczyny,zanim kupicie jakiś zestaw Clip on na allegro,to przed zakupem koniecznie zapytajcie sprzedawcę o wagę!bo co z tego,że włoski będą piękne,skoro nie będzie można ich założyć..pozdrawiam was wszystkie kochane i chętnie odpowiem na jakieś pytania:) buźźźźźki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hejka mam pytanko czy ktoras z was zamawiala zestaw CLIP IN z allegro od uzytkowanika splendoshop ?? tu podaje linka z jego aukacjami jest tego dosc sporo , wlosy na pierwszy rzut oka wygldaja ok , jesli ktoras z was zamawiala to prosze napisac chailabym sie dowiedziec czy wlosy maja dobra strukture i czy mozna je krecic i farbowac . tu podaje linka z jego aukcjami http://www.allegro.pl/item758674791_extra_jakosc_wlosy_naturalne_clip_in_on_7_pasm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica345
Witaj Anulka Ja sobie właśnie zamówiłam pierwszy raz synetyki od Victorii_Hair za 83 zł.Koleżanka sobie zamawiała również od tej osoby i włosy sa super grube i długie. Mam pytanie do doświadczonych clipowiczek ;P niedługo ide na wesele i koleżanka będzie mi wloski przypinać.Bardzo się boję że w trakcie tańca spinka mi się zsunie i najjem się tylko wstydu. Czy spinki się dobrze trzymają?? Chciałabym mieć pierwszy raz w życiu dlugie wlosy na cała zabawę ale troszkę się boję,prosze o waszą poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
Anulka a Ty nosisz swoje klipy????a jak tak to jak ci sluza???a jakie masz swoje wlasne wloski??????pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1991
witam Was;* ja noszę klipy dlatego,że mam dosyć rzadkie włosy i nikt nie zauwazył że nosze te klipy:D moje naturalne włosy sięgają przed łopatki i naprawdę super to wygląda:D teraz chce zamówić sobie włoski na allegro u ClipHair.chciałabym się zapytać czy ktoś u niego kupował taki zestaw?do Dziewczyny która chce iść na wesele:nie martw się,nie zsuną Ci się włoski,mi nigdy się nie zsuneły a bardziej robiłam hardkorowe zajęcia niz wesele:D musisz tylko dobrze wpiąć we włosy,przed wpięciem najlepiej natapiruj przy skórze,to będzie jeszcze lepiej:D pozdrawiam Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Ja ostatnio kupiłam sobie włosy 45 cm u Long hair (allegro) i sa po prostu rewelacyjne, nie spodziewałam sie tego, bo podchodze z dystansem do takich rzeczy. Zreszta widzę czasami Panie na mieście ( które chyba lusterka nie mają) z doczepianymi włosami ( plastikowe ogryzki). Te które kupiłam, są po prostu boskie, umówiłam się juz do fryzjera na pocieniowanie i nie mogę sie doczekać. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
cienka sprawa,,pokaz fotki z klipami i bez,,,no ja narazie tez swoje nosze ale 2 tasiemi tylko zeby sobie dodac objetosci tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita.
Ja mam włosy do ramion chciałąbym zakupić, ale się waham. Zawsze chciałam mieć długie włosy. Ile taśm potrzebuje? Trudno się wpina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita.
Mam włosy do ramion, chciałabym przedłużyć. Trudno się wpina? Długo się to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka xD
Hej mam taka prosbe bo czyt wiele waszych komentarzy i wchodzilam na stronki ktore polecacie do kupienia dopinanych syntetycznych wlosow, ale albo byly juz aukcje zakonczone albo cholendersko drogie:/ wiem ze pasma za 200 są na pewno lepszej jakości ale mimo wszystko jak dla mnie to za drogo biorac jeszcze pod uwage że jedno to dla mnie zbyt malo. Dlatego bardzo prosze o polecenie mi jakis dobrych stron na ktorych moglabym nabyc dopinane wlosy dosc dobrej jakości. Dodam że interesuje mnie cena max do 60zł a swoje włosy mam ciemno brązowe długości trochę za ramiona. Prosze o odpowiedz i z gory bardzo dziekuje xD Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella86
Witam, dziewczyny kupiłam Clipy na tej aukcji http://allegro.pl/item719107913_clip_in_100_naturalne_wlosy_na_tasmie_do_55_cm.html są w kolorze średniego brązu - chciałabym je sprzedać, założyłam tylko raz dosłownie na 10min i niestety dziwnie się czuję z dopinanymi włosami. Dlatego jeśli, któraś miałaby ochotę je ode mnie odkupić za 100zł plus koszt wysyłki to zapraszam na gg: 1364988 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz!!!!!!gdzie sie podziewasz??????i reszta tych dawnych kobitek co pisalyy????teraz tu nudnoo bez was,powroccie eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkalp
Hej. Chciałam się poradzić bo nie wiem jaki kolor kupić. Mam ogólnie swoje włosy koloru brązowego i na to blond pasemka, tylko że nie złapał mi rozjaśniacz dobrze i w niektórych miejscach mam żółtawe:/ czy jak kupie takie blond trochę platynowe to nie będzie głupio wyglądać? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
nie wiem jak wygladaja twoje wloski jakbys wyslala jakies foty bylo by latwiej,ja mysle ze platyna bylaby doibra,alebo jakis bardzo ciemny blond zeby sie zlewa z tymi brazowymi,ja mam klipy braz a swoje wlosy mam prawie czarne w niektorych miejscach i braz i sie zlewa wszysto razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Bardzo dziękuję za odpowiedź, niestety nie mam jak wysłać puki co zdjęć. A mam jeszcze jedno pytanko, bo wypadają mi włosy i czy te klipy nie będą powodować, że jeszcze bardziej będą mi wypadać? A jeśli ktoś zna jakiś sposób, aby włosy tak nie wypadały i zrobiły się mocniejsze to bardzo proszę o radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×