Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

zrobiłam jakieś fotki tych moich włosków :) po paru razach noszenia - uwielbiam je :D nie noszę na codzień, bo nie chce mi się wpinać taśm, ale ogólnie są super.. będę je nosić i nosić :D http://images39.fotosik.pl/195/d190b02b5e73c486m.jpg http://images50.fotosik.pl/198/01c553f56a57b34cm.jpg http://images40.fotosik.pl/194/9f4cecc32297e5e1m.jpg http://images45.fotosik.pl/199/54fcc36e3afd0129m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
Witam Mam pytanie dotyczace przedluzanie włosow metodą Clip in. Pare miesiecy temu kupiłam włosy clip in na allegro u uzytkownika Sandritka (teraz ma nowe konto pon nickiem Clip in). Na początku włosy były super...śliczne i lśniące.Nie wypadały i nie plątały się. Po pewnym czasie zauwazyłam ze te włosy wypadają, wystarczyło nawet ręką przecesać a cała garść ich wypadała.Na dodatek tak kołtuniły się ze niekiedy nie mogłam ich zdjąć. Stały się takie sianowate puszą się itd. Nie prostowałam ich bo wiedziałam ze skróci się ich zywotność. Na aukcji pisały ze to są indyjskie 100% Remy. Teraz znów planuje kupic ale nie wiem jakie i od jakiego uzytkownika czy od sklepu. Słyszalam ze w sklepie internetowym www.cosmoshop.pl są dobre gatunkowo i wytrzymałe.Lepsze od tych od Sandritki. Ma moze któraś z was?jakie macie opinie? czy nie macie problemow z noszeniem włosow clip in? Wiem ze włosy słowiańsie są najlepsze ale i najdroższe;/ wiec nie moge sobie na nie pozwolić;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
SAMANTA superrr u Ciebie wyglaaja,a dalabys fotke swoich wlosow bez klipow?????????ja narazie nie nosze nie chce mi sie ja ponad rok juz ta metode stosuje wiec mi sie znudzilo troszke,ale napewno za jakis czas znow zaloze je ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzikol - te zdjęcia są parami - rozpuszczone przed-po i kucyk przed-po ;) ja mam swoje dośc długie włosy, chciałam mieć ich więcej - i tu się klipiki sprawdzają idealnie :) nie wiem jakby wyglądały gdybym miała sporo krótsze włoski, ale tak jak teraz jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
aaa ok teraz widze roznice,no fakt swoje masz dlugie wiec super efekt naprawde,ja mam swoje ciut za szyje wiec jak sie wepnie to juz nie ma niestety takiego efektu jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
syrenka ja kupiłam na www.cosmoshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
i te wlosy ze sklepu są dobre jakosciowo? nie wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Ja mam je dopiero od kilku dni i na razie są super. Moja koleżanka ma stamtąd od dwóch miesięcy i też są ok. Nie wyglądają już oczywiście jak nowe, ale nie wypadają i pewnie jeszcze długo je ponosi. W tym sklepie sprzedają włosy o strukturze europejskiej, może dlatego są takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Samanta super wyglądają te twoje włoski :) Postaram się za kilka dni też zrobić fotkę swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
bo ja mam kupione na allegro od Sandritki (teraz ma inny nick) i wiele osob tam kupowało;/ Wystawiają bardzo dobre komentarze poniewaz na poczatku te wlosy sa super a potem ;/ zreszta moze przez to ze są to wlosy indyjskie remy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
Wlasnie na allegro kupiłam włoski naturalne clip in od uzytkownika thehairUwear. W cenie promocyjnej kosztowały 209 cm. Jestem bardzo ciekawa jakie przyjdą... Czytałam dobre komentarze na temat tych włosków;) okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
Sorry za pomyłke. Kosztowały 209 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusiminus
ale co to kogo obchodzi ze kupilas wlosy i za ile,,,,,jakbys je juz miala i cos napisala co sie stalo czy cos odkrylas,albo fote pokazala,ale reszta tota bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossa - bardzo ładnie Twoje clipiki wyglądają, idealnie kolorystycznie :) :) zlewają się z naturalnymi (przynajmniej na fotce tak to wygląda) świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
Rosssaa-pieknieeeee,super efekt ,a ile tasm wpinasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Dzięki dziewczyny. Ja mam 7 taśm- 3 z tyłu i po 2 po bokach- mają w sumie 70g. Z tym że u mnie to jest raczej zagęszczanie niż przedłużanie. Jakbym chciała przedłużać to bym musiała mieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Samanta a tak trochę nie na temat- widzę po twojej stopce, że sobie powiększałaś biust w kwietniu. Jak Ci poszła operacja? Jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo, bardzo zadowolona :) :) efekt super, klinika i dr też super, rekonwalescencję przeszłam pozytywnie :) jedna z najlepszych decyzji w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja bym sie bala powiekszyc cycki,a boli cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz! zyjesz>????masz juz peruke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja nie w temacie sorry,ale ciekawa jestem a jaki mialas rozmair samanta i na jaki sobie powiekszylas?ssa blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam płaska, więc trudno mówić o jakimś rozmiarze (miałam pod piersiami 65cm a "w" ok 75.. teraz po op mam w biuście ok 90cm) - boli zaraz po zabiegu, ale spodziewałam się gorszego bólu, w klinice dają leki p/bólowe silne, więc tam nie bolało mnie wcale, w domu bierze się doustne, więc trochę słabsze, ale ból jest do zniesienia :) blizny mam pod piersiami, malutkie i cieniutkie, dodatkowo chodzę na zabiegi laserowe żeby je trochę zmniejszyć jeszcze, więc docelowo nie powinno dużo z nich zostać :) zresztą, za kompleks który miałam kiedyś i który niszczył mi życie, to teraz te blizenki, które widzę tylko ja i mój chłopak, to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
to fajnie ze wszystko sie powiodlo i jestes zadowolona,to jest najwazniejsze,ja zawsze mialam srednie cycki takie duze b,z czego 2lata temu czyli jak mialam 21lat powiekszyly mi sie o 2 rozmiary i teraz mam duze d,a wcale nie przytylam,chyba pozniej mi sie one rozwinely poprostu,ja ti bym chciala sobie 1 erozmiar zmniejszyc,ale chlopak by mnie zabil chyba,ale mnie te cycki wkurzaja,ale nic,natura nie zawsze daje nam to co chcemy,sorry ze ztematu zeszlam,a co wasi faceci mowia na wasze klipy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ja mam 23 lata więc wątpie, czy coś samo z siebie by urosło ;) u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają duuże biusty, tylko ja jakiś odmieniec ;) nie zmniejszaj, coś Ty ;) dbaj żeby były jędrne i noś dobrze dopasowane staniki, to będą śliczne przez lata :) co do klipów to mój facet generalnie sie brzydzi "fuuj cudze włosy" ;) ale jak mam założone to nic nie mówi, dotyka jak naturalne itd, sam mi poprawia czasami wpięcia z tyłu jak zakładam czy cos :) chyba.. przyzwyczajony jest do moich eksperymentów hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie moj tez sie brzydzi tych wlosow,ale tez jak wepne to dotyka i nic juz nie steka ;p i tez poprawia nieraz a wogole to jak dbac o biust????pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Proszę o doradę. Od dziecka marzę o długich włoskach,nie mam aż tyle kasy na przedłużenie. Dzisiaj wypatrzyłam na allegro zestaw clip on 7 taśm,czarne,50 cm długości. Zamówiłam zestaw bo wydawał się niezły i w zaskakująco niskiej cenie (39 zł) Jednak nie doczytałam się że włoski mają tylko 75 g ... Czy są za rzadkie by je podopinać?? Dodam tylko że mam swoje raczej rzadkie włosy ,są długości za ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiss
Spojrz na komentarza uzytkownika u którego zamówiłaś... np:"pasma bardzo cienkie nie da sie nimi zagescic calej glowy spinki poodpadaly w trakcie noszenia ale nie jestem chamska dlatego neutral poprostu nie to co na obrazku" i ta osoba właśnie zamawiała te włosy połnaturalne za 39 zł. Sama cena mowi za siebie... Nie chce martwic ale to są włosy sztuczne... a co za tym idzie..po jakims czasie będa plątać się, puszyć itd ;/ Lepiej kase odkładac na naturalne...wiecej wykorzysta się... Ale na pocieszenie: Moze te włoski nie beda tragiczne;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo za odpowiedz, włoski właśnie są mi potrzebne dokładnie na wesele... I boję się że mi odpadną ,hmm szkoda że skusiłam się na tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×