Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

ja mam pocieniowane moje są ciemne tak za ramiona lekko powiedz mi jaki format jest tej fotki? na cały ekran? czy taki jak wstawiała lilkalilalilu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchiodzisz na fotkę, kilkasz na nia Otwórz Za Pomocą- Paint.Dajesz Obraz- rozciagnij-pochyl, w pionie i poziomie zmieniasz ze 100 % na 25 %. I zapisujesz sobie gdzie chcesz i masz pomniejszone, a nie takie jak teraz na całą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnaja wiesz co juz sama nie wiem tyle jest tych ofert ze nie wiem na co sie zdecydowc :( hmm kuciulka pierwsze fotki sa na caly ekran ale ta co wstawilas pozniej jest juz normlna, dobrze widoczna :) mozesz mi przeslac strone z ktorej zamawialas swoje clipy? bede wdzieczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to fakt wybor mamy ogromny:) monia a wloski masz bardzo cienkie czy normalne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kiedys mialam ladne geste wloski jakies 7 m-cy poszlam do fryzjera i poprosilam o lekkie wycieniowanie i grzywke a skonczylo sie na tym ze pani fryzjerka wycieniowala mi wlosy z polowy grubosci :( u gory mam teraz najdluzsze do ucha a na dole za szyje :( nienawidze jej po prostu za to co mi zrobila ale na szczescie nie mam az takich cienkich tych wloskow jednak bardzo ciezko mi teraz o nie zadbac bo po obcieciu zaczelo mi sie takie sianko na wlosach robic ;/ a ty jakie masz na dlugosc swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciulka ladne sa tylko moze swoje naturalne troszke rozjasnij zeby bardziej pasowaly kolorem do doczepionych.? podasz mi te stronke z ktorej zamawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ramiona i tez mnie tak fryzjerka zalatwila:( pocieniowala mi ze tragedia:( a masz fotkee swoich naturalnych wloskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam 6 taśm może domuwie sobie tam jest taka brubsza jedna taśma trzeba pokombinować , ale polecam w poruwnaniu do tych moich starycz syntetycznych to dzień do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moge wstawic :) teraz nie da rady bo musialabym je cale wyprostowac gdyz chodze caly dzien w kucyku i jak zdejme gumke to taka "gorka" jest na glowie w miejscu gdzie byly zwiazane :P a Ty mozesz dac fotke swoich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ale te doczepione wloski sa chyba cienkie prawda? bo masz przeswity.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ten minus że cienkie w kite tak niewygląda ale jak rozpuszcze to mogły by być bujniejsze domuwie ale po następnej wypłacie bo za dużo kosztują może pokręcone były by ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciu wydajne mi sie ze jak je troche pokrecisz albo chociaz zrobisz lekkie fale to wloski nabiora objetosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos zle zrobilam i napisali ze moge wgrac zdjecie raz na 12 godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja zmniejszałam na fotoscape mam taki program ze 100% na 25% chyba że masz inny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w paint tak jak pisała mi wyżej lilalilkalil bo też kombinowałam no ale jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×