Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

hm no nie bardzo tu widac dlugosc doczepionych wloskow ale ale chyba ladnie wyglada bo nic sie nie odznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom bo nie udalo mi sie samej zrobic....:( moze jutro wkleje inne jak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne kudelki nie zsuwaja sie w ogole mimo tego ze mam cienkie wlosy,nie widac ze sa doczepiane:) a zeby miec pewnosc ze wiatr ich nie odsloni lepiej podtapirowac odrobine;) te wloski nie sa geste bo nawet takich nie chialam aby nie odznaczaly sie za bardzo od moich cienkich:) ogolnie jak dla mnie efekt piekny:) ale w domku ich nie nosze bo jednak trzeba sie przyzwyczaic a sa bardzo dlugie wiec troche mnie wkurzaja hehhe bo je przygniatam:) ale sie przyzwyczaje:) zakladam je dopiero jak gdzies wychodze:) maja chyba 52 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i tak jak juz wspomnialam troche sie elektryzuja no ale to wloski na probe wiec sie tym nie przejmuje..A powiedzcie mi czy naturalne takze sie elektryzuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slate
A ile pasm kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa153
fajnaja i jak tam włoski? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski ok:) tylko to lekkie elektryzowanie mnie wkurza:( poza tym super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokucza
bardzo proszę o opinię dziewczyn, które były/są od dłuższego czasu użytkowniczkami włosów od następujących sprzedawców: thehairUwear, cosmoshop, k8accesorize napisze o zywotnosci wlosow, czy sie placza itp. bede wdzieczna. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokucza
bardzo proszę o opinię dziewczyn, które były/są od dłuższego czasu użytkowniczkami włosów od następujących sprzedawców: thehairUwear, cosmoshop, k8accesorize napiszcie o zywotnosci wlosow, czy sie placza itp. bede wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelove
dziewczyny doradzcie gdzie najlepiej kupic? (chodzi mi o allegro) ile pasm? ja ma cienkie wlosy.. za wszytskie dobre wskazówki będe wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne włoski są Jeszcze nie dawno mozna bylo pisac wiadomosci do uztkownikow zamawiajacych z allego. wiec to wykorzystalam i jesli chodzi o cosmoshop pisali roznie... raz chwali raz nie... pomyslalam kazdy ma inne oczekiwania itp ale jedna klientka mi napisala w prost ze zamawiaja az 3 zestawy... ale od tej pani... pierwszy byl elegancki i byla max zadowolona.. ale po ilus miechach zamawiala 2 dla znajomej i siory i co sie okazaly... ze jeden z zestawow mial domieszke synetykow a drugi po paru miechac nie czestego uzytkowania caly wylinial heh wiec nie wiem co myslec ... tym bardziej ze az dziwne ze jest ona pod roznymi kontaki cena przesylek itp sie rozni ... wiem ze waga waga... ale jak ktos sie przyjrzy to jest cos nie tak... te COSMOSHOP na allegro to -splendoshop_pl -ClipHair -Joanna1980 WYSTARCZY SPRAWDZIC NA ALLEGRO I DANE UZYTKOWNIKA NA DANEJ Z TYCH STRON JESZCZE CHYBA JEDNO KONTO JEST ALE NIE PAMIETAM NAZWY POZDRAWIAM Choc i tak wierze w to ze nie kazdy zestaw od niej bedzie lipny ja przedluzam rowniez wiec wiem ze nie kazdy jest kazdym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wlosy nie sa za bardzo obciazone? Boje sie ze jak za duzo poprzypinam, to obciaze cebulki i ze beda mi wypadac (mojej kolezance tak sie stalo). Czy wam sie bardzo zniszczyly wlosy? Jak temu zaradzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupisz bardzo grube treski(np, szyte potrójnie albo podwójnie) to beda obciążać Twoje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokucza
a thehairUwear, k8accesorize prosze uzytkowniczki o wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaaawkaaaa
Dziewczyny czytam i czytam i połapać się nie mogę. Chciałabym sobie zamówić moje pierwsze Clipy - naturalne, ale nie wiem gdzie. Na allegro jest tego pełno, a w sieci jeszcze więcej. Co radzicie mi wybrać? Zastanawiam się nad cosmoshopem, sandritką i longhairem. Będę wdzięczna za informację. A może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×