Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

słuchajcie domuwiłam do moich klipów włoski 50 g na jednej taśmie tamte kosztowały 185 te 126 + 14 zł paczka zapisałam sie na farbowanie kurde ta przyjemność dużo kosztuje masakra zobaczymy efekt czy warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) przepraszam ze nie pisalam :( ale cale dnie nie bylo mnie w domu, dopiero teraz znalazlam chwilke zeby tu zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecalam wstawiam zdjecie swoich kudełek ;) przepraszam ze takie byle jakie ale caly dzien chodzilam w kucyku a do zdjecia nie chcialo mi sie ich ukladac ;] (lazienka czeka juz na remont xP ;)) z dlugosci mam takie jak widac, bardzo mi fryzjerka skróciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
monikaaa 123 jenyy ja mam takie same wloski jak Ty tylko ze ciemny braz i ze 3 cm dluzsze ale takie sameee ,,pokaz fotkez doczepionymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikol jeszcze nie mam swoich clipow, dopiero pod koniec miesiaca bede zamawiac jak juz bede miec to wstawie fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka 22 ten pierwszy zestaw na allegro 200 g włosów jest ich naprawde bardzo dużo też chciałam je kupić ta ilość włosów jest przyciągająca ale niewiadomo o jakości czy faktycznie tak jak piszą? za dobre włosy naturalne trzeba zapłacić ciężko stwierdzić sama musiz wyprubować ja zapłaciłam 340 za 115 gram . to zależy jakie grube masz swoje włosy i ile potrzebujesz no mi niestety 60 g włosów niestarczyło wyżej są fotki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale powinnam je podciac bo na koncach popalone straki wisza:) tylko ze tak jakos mi szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska22
kiciulka no własnie ja swoje włosy mam bardzo gęste i bardziej jestem sklonna kupic ten tanszy zestaw. tylko czy to są prawdziwe włosy czy syntetyczne?? kupował ktoś u tego allegrowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że moje są naturalne nawet znalazłam jeden włos rozdwojony pewnie nieprzyuważyli :-0 .a być może są zmieszane fryzjerka pewnie lepiej sie rozpozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
Ja przedłużam włosy tą metodą już od dwóch lat, codziennie. Wszyscy myślą, że to moje naturalne:) nawet rodzina hehe Nigdy nie wyszłam bez nich z domu. Ta metoda ma dużo PLUSÓW. Po pierwsze nie jest droga, ja daje za swoje włosy około 300zl (europejskie naturalne) i wytrzymują mi okolo 6-7miesięcy, potem kupuje nową taśmę. Kręcę je lokówką, prostuję. Robię z nimi wszystko i nie niszczą się. Ważne jest też to, że włosy mogą sobie odetchnąć od ciężaru w nocy i przy myciu. Moje naturalne włosy są strasznie cienkie i rzadkie! Spinek nie widać w ogóle. Mogę je upinać jak chcę. Nikt nigdy jeszcze nie zauważył, że mam przedłużane, a nawet jak się przyznaję, to nie chcą wierzyć:) Dla mnie jednak ogromnym minusem jest to, że muszę tapirować i lakierować kosmyki w miejscu przyczepienia spinek. Tym sposobem, po dwóch latach takiego tapirowania, połamałam połowę włosów... a niestety żeby włosy się ładnie trzymały, muszę to robić. Ostatnio nawet zastanawiałam się, żeby zrezygnować z przedłużania, bo niedługo połamię wszystkie włosy! ale niestety... tak się przyzwyczaiłam do gęstych włosów do pasa, że w swoich krótkich mysich ogonkach czuję się strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
sandruska nie musisz ich tapirowac ja tego nie robie,,,, pokaz jakas fotke z clipami i bez,,,,, ja swoje klipy mam juz poltora roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
próbowałam nie tapirować.... ale ja mam naprawdę cienutkie włosy i klipsy mi się zsuwają i ciągnie mnie strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
im mam mocniejszy tapir, tym spinki się lepiej tzrymają i nic mnie nie ciągnie... już naprawde próbowałam na wszelkie sposoby. A bez doczepianych ani rusz z domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
to psikaj jakas odzywka przed tym tapirowaniem,,,,, no ja swoje tez mam 2 na krzyz :(,,,wczoraj wlasnie spielam je w kok i nie dopielam klipow myslalam ze umre ,tak sie zle czulam,,,a amasz jakas fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
hmmm.... jak nakładam odżywkę to tapir schodzi i efekt ten sam... a Ty też przedłużasz codziennie czy tylko na imprezy? podaj e-mail to wyślę:) a Twoje zdjęcia też mogę zobaczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara03
aha moje wlosy sa dlugosci do pachy a tamte do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
wiesz co... ja np nie mam żadnej róznicy bo swoje włosy mam pocieniowane i na końcówkach są różnej długości:P a jak jakiś czas temu podcięłam końcowki na prosto i były takie ,,żywsze,, to też miałam granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara03
kurcze tak myslalam o tym cieniowaniu, ale ja wlosów nie mialam zamiar przedluzac na codzien a swoich nie lubie jak mam jej pocieniowane, no ale 30.03 ide do fryzjra to bede musiala sie zastanowic, na razie nie moge przedluzac bo ta granica wyglada fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara03
aha i jeszcze jedno jak dbacie i czym oraz co jaki czas o te wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka19lll
no tutaj musisz czekać na odpowiedź kogoś innego:) wiem, że sa specjalne szczotki, szampony, odżywki itd. a ja myje swoje włosy normalnym szamponem i normalna odżywką. Jak często? To zależy...czasami co dwa tygodnie, a jak mam wiele imprez i kręcę je na lokówkę to co 3-4dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×