Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

hheheh monia tez mialam gumke i dlatego sa wloski troche pogniecione:):) kicia dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze fajnaja tez blonyneczka, tak smo jak ja :) hmm jak tak patrze to mam bardzo podobnie zrobione wloski tylko ze na dole krotsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:):) hhehe tylko za bardzo mnie fryzjerka wycieniowala:( no i reszta sie wykruszyla heh:( wrzuc monia swoja fotke:) bo jestem ciekawa twoich wloskow:) ja tez nie prostowalam wrzucilam tak z marszu foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardzo wlosy zjechala :( obiecuje ze jutro wrzuce :* bo chwilowo nie mam w domu cyfrowki bo brat gdzies zawinlal a telefonem robie to mi jakis inny kolor na glowie wychodzi niz mam naprawde ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok monia:):) ..... ja czekam i czekam kiedy odrosna i doczekac sie nie moge:) heh:) ale zaraz przedluze jeszcze tylko kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tez czekam i czekam na moje i doczekac sie nie moge jakos mi chyba wlosy w miejscu stanely :( baardzo wolno ostatnio rosna, a odzywiam je najlepiej jak tylko sie da :( to koniecznie sie pochwal jak juz bedziesz miec wloski :) jestem bardzo ciekawa efektow :D a skad w koncu zamawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro:) pewnie ze sie pochwale a co:):):) a Ty tez:):):) Ja nakladam mase odzywek a wloski nadal suche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie pochwale :) tylko dopiero pod koniec miesiaca ;] noo dokladnie to samo mam co bym nie robila to wlosy mam suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski rozjasniam dopiero od niespelna roku ale to bylo jak na razie doslownie tylko kilka razy bo staram sie to odkladac na jak najpozniej zeby tak wlosow nie meczyc a one i tak sa suche :( ale wiesz co, jak mialam wszystkie wlosy jednej dlugosci, nie wycieniowane to w ogole nie mialam poroblemu z nimi zawsze fajnie blyszczaly i byly takie "zywe" a Ty ile swoje farbujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata i tez mialam dlugie, rowne. kudelki ..zaczelam rozjasniac i musialam obciac sie na krotko bo fryzjerka mi je popalila....odrosly ale kolejna fryzjerka znowu mi je pali...juz brak mi slow do tych kobiet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ile gdzies tak dasz za zrobienie wloskow? nie chodze do fryzjera sie farbowac wiec sie za bardzo nie orientuje w cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusieńka
Dziewczyny, bolą Was od tych dopinek włosy albo głowa ?? Czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
kiciulka1 radze pofarbowac te twoje clipy bo tak to bedziesz sie glupio czula ze sa 2 kolory chyba ze to syntetyki to wtedy musisz swoje dofarbowac :) wiem po sobie :( a jak zafarbowalam to luzik bo sa identyczne :) POzdrawiam i zycze udanych zakupow np. tu http://sklepy.allegro.pl/show_item.php?item=951967335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zapisać do fryzjera chociaż 80% włosów to pokrywają te na clipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izo
e tam moge tez byc w formie balejazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
kupilam te co maja 7 tasm. wczesniej podawalam linki. z moimi zdjeciami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×