Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Ile tygodni po porodzie ponownie zaczęłyście współżyć?

Polecane posty

Gość ksiazkowe 6 tygodni
i w drugim cyklu zaszlam w ciaze ( nieplanowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6-7 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja byłam lepsza
bo tylko 1,5 tygodnia ale to faktycznie nie jest wzór do naśladowania, potem dowiedziałam sei że od tego można umrzeć, bo bardzo latwo w tym czasie o ciężkie zakażenie prowadzące nawet do śmierci nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak byloooo
ja 6 tyg.. (dlugo krwawilam)chociaz ochota wrocila po ygodniu... .. wtedy sie tylko dotykalismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
tez mnie to pytanie nurtowalo..ile tygodni po porodzie mozna zaczac "barszkowac"? ....ale wy dziewczeta nie jestescie chyba najlepszym przykladem:) ....tak was ciagla?..a mowia, ze arabowie maja taki temperament:) ....zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo ciągło. 8 i 9 miesiąc ciąży to była totalna abstynencja ze względów zdrowotnych. Ostatnie 2 tygodnie ciąży spędziłam na patologii w szpitalu. Cały czas miałam normalnie chęć na seks. No i w sumie gdy tylko dzidziuś dał nam chwilę na bliskość inną niż przytulanie się przed snem, to wykorzystaliśmy okazję. Jakbym miała komuś doradzać, to raczej sugerowałabym wytrzymanie do końca połogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny mam pytanie do tych co zaczęły tak szybko nie bolało was przy seksie. od moich znajomych słyszałam że je bardzo bolalo co uniemożliwiało seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłam nacinana, więc jestem niereprezentatywna. Jedynym dyskomfortem, który odczuwam, to suchość w pipce. Jest bardziej sucho, niż kiedykolwiek wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co to przeszla
po sn - 3tyg po cc 4tyg bo srajdek spal z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×