Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja tyle razy próbowałam sobi tak zrobic , i mi nie wychodzi, chyba wklejam nie tego linka potem:( a wsumie to nie wiem , może dla tego że nie podaje daty ostatniej @, tylko że nie pamiętam bo były strasznie nie regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz ustalił termin na 25 lipca. Mówi, że mimo długich cykli dzidziuś powienien nadrobić, bo taki pierwszy termin miałam na 5 sierpnia. Powiedział jednak, że pewnie i tak urodze 25, więc już zostałam przy tym terminie. Tak tak trzeba wstawić datę ostatniej miesiączki. Ja też miałam nieregularne cykle a przy okazji bardzo długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--------------?bo wiesz ty w sutku masz nie jedną \"dziurkę\" z której leci mleczko tylko ze 4 w każdym.Ja nie wiedziałam dokąd nie zobaczyłam jak synowi wypadł z buzi i nie trysnęło na wszystkie strony świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. No właśnie tak mi się wydaje, ale te takie jakby krostki. Nie wiem kojażą mi się z wągrami, to normalne? Kurcze, do wizyty mam jeszcze strasznie długo. przepraszam, że tak zawracam głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na USG, lekarz powiedział że jest ok - 12 tc, długość dziecka 55 mm, serduszko 155/min, przeziernośc karkowa 0,9, kość nosowa uwidoczniona :), jutro z tym wynikiem mam się stawić na test PAPPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Musiałam trochę zmienić nick bo zapomniałam hasła, które miałam wpisać przy tym zaczernianiu nicka (mam nadzieję, że się udało:)) Backspace82 - witaj:) Nie wpisałam daty ostatniej@ dokładni ez tych samych powodów co Ty - totalna nieregularność. Wiem że to było jakoś w połowie listopada, czyli będąc już w ciąży miałam jeszcze@. Ale podobno jest duża szansa, że po ciąży wszystko się ureguluje:) Eh zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało się z tym nickiem - jednak może nie jestem taka głupia:) Dzięi za pomoc. Oko - co do piersi robi mi się dokładni etak samo, jakieś dziwne wybrzuszone kropki, a przy tym sutki stały się strasznie swędzące. Póki co kończę, odezwę się do Was na pewno jutro w pracy. Teraz siedzę sobie w domku, a tu niestety net chodzi mi strasznie. Więc do jutra przyszłe Mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez dzisaj po kolejnym USG lekarz pow, ze bede miala robione co 2 tygodnie. sztuk dwie tak jak bylo ostatnio - 8tc serducha bija 162 /m a drugiemu 180 /m oboje sa rowniutcy po 1,5cm :) Dobrze , ze ten osatni pecherzyk bo oswiadczyl oficjalnie ze to ciaza trojacza ale jeden pecherzyk poprostu obumarl jest na dole wiec w razie plamienia czy czegos podobnego nie musi przeszkadzac blizniaka.Nie chcial mowic nic o przyszlosci ciazy bo do planow pow.ze wrocimy jak przejde I trymest czyli ok tam 13 tygodnia-kolejna wizyta i usg 31 stycznia kolejne juz w przeziernoscia karkowa w 12 tc czylui 7lutego okolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkaaa---------->super super super i jeszcze raz super!!!!!!!!!!!!!Gratulację! Oczko------------->ja też mam takie.Spox to zupełnie normalne.Nie nudzisz ja mam dzieci więc w razie wątpliwości pytaj ja jak będę tylko wiedziała to odpowiem.Z sutkami to jak najbardziej norma i jeszcze jeden z objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia ja nie mam swędzących, a momentami bolesne tak jakby ktoś mi je wykręcał i wyrywal :D Takie mam skojażenia :D I ta wydzielina wieczorem. Kotkaaaa no to pięknie, niech rosną zdrowe dwa maluchy :D Chyba narazie jesteś jedyną mamusią bliźniaków na naszym topiku :D Pięknie :D Naprawdę zaczynam się stresować tym usg nt. To już we wtorek, nie wiem dlaczego tak się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka no to ładnie sobie zaszalałaś:) poszłaś na łatwizne :P odrazu dwójka za jednym machem, musisz byc dzielna teraz i jeść za trzech:) fajnie ,że wszystko ok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia. No pięknie, nie za dużo tych objawów. Chociaż powiem wam dziewczyny, że mdłości całodniowe już przeszły. Teraz jak za dużo jem to jest mi źle, no i reaguje odruchem zwrotnym na niektóre zapachy :D A tak to mam luz. Nawet śpioch już nie jest ze mnie taki straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) czy moge sie do was przylaczyc? Termin mam na 29.08.08 i straszniue sie ciesze ze bede miała dzidziusia bo starałam sie o niego ponad 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec dopisuje sie i bede zagladac :) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11...................27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..............29.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ktory u ciebie juz tydz...u mnie to 7 + 6dni :) musze sie wziasc i przeczytac topik od poczatku to poznam was wszystkie lepiej :) ale to uz jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najgorszy czas juz minał...:) nie wiem czy ty tak masz ale ja jestem cały czas niespokojna... chyba wszystko za bardzo przezywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. ale mnie tu strasznie dawno noe bylo i ile was przybylo :))))))) bylam dzis na drugiej wizycie i wg usg to 11 tc moj maluszek ma 4.5cm i byl baaardzo ruchliwy. wyniki badan mam rewekacyjne i wszystko jak narazie jest bardzo dobrze!!!no i termin mam na 1.08 a jak tam wasze brzuszki, rosna :))) i jak samopoczucie??? u mnie brzuszek jeszcze bez zmian a samopoczucie bdb jak dotychczas tylko 2 razy zwracalam wiec naporawde nie moge narzekac pozdrawiam was cieplutko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby minął ale ja nadal się denerwuje. Szczególnie, że od początku brałam duphaston, ale lekarz ostatnio mnie uspokoił. Mam nadzieję, że już będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja brzuchol mam ogromny. Wg usg też będe około 11 tygodnia, czyli dwa tygodnie do tyłu. prawidłowo. To czekaj, kiedy miałaś ostatni okres? hehehe ja głupia siedzę teraz i wcinam wiśnie z kompotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam okropne zachcianki... raz jem smalec a raz miod... no i ciagle cos za mna chodzi zeby zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnia @ mialam 24.10 ale ze mialam baaardzo nieregularne cylke to -2tyg czyli 13tc wg ostatniej@ a wg usg 11tc a ja mam jedna zachcianke..... ogorki malosolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktore o tej porze roku sa nierealne buuuuuuuuuu a mi sie tak ich chce!!! oczko naprwde juz masz brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×