Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość Justyska1234
eudaiomonia dzięki za odpowiedź, ja trochę się martwię bo jestem w 12 tygodniu i najpierw schudłam 3 kg teraz na szczęście 1 kg nadrobiłam, miałam mieć robione pierwsze USG położnicze i test Papa ale lekarz przesunął go za tydzień bo maluszek ma dopiero 4 cm i jest za mały, w pierwszych tygodniach nic nie mogłam jeść i wymiotowałam to chyba dlatego, nic jeszcze po mnie nie widać brzuszka nie mam wcale, a już bym tak chciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pogubilam sie mowicie o zwyklym usg czy 3d??? ja zwykle mam co wizyte i do tego zjecie malenstwa dostaje a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie nie mają już na to kasy :/ ale cóż chce zrobić to badanie i jak będę mieć na płycie to pewnie codziennie będę dzidzie oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 o usg genetycznym 3D a zwykłe usg miałam też robione i też dostałam zdjęcia i moja gin mi jej robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała zrobić badanie 3D - tzn chciałabym już znać płeć dziecka :-) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia kurcze a ja właśnie nie wiem czy chce wiedzieć czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 - ja bym se już pomalowała ściane obok łóżeczka na jakiś konkretny kolorek :-) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć to nie jest główny powód tego że chciałabym znac płeć dziecka ! Chciałabym wiedzieć dla siebie i tego że nosze pod serduszkiem moją córeczke lub synka - no ale najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robie też remont pokoiku dla dzidzi i pomaluje na kolo który pasuje i do chłopca i dziewczynki :D wiem że mnie ciekawość zje i tez będę chciała wiedzieć jak już zapyta mnie doktor czy chce wiedzieć :D ale właśnie najważniejsze dla mnie jest żeby było zdrowe o to się najbardziej martwię i denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam się, suszę i zaraz idę do biblioteki. Ja normalne USG mam robione co wizytę, oczywiście dostaje wydruki. Ja do poznania płci dziecka mam już tylko 3 tygodnie :D Hehehe, zobaczymy co będzie. Pokoik i tak robiony będzie już po urodzeniu maluszka, także się nie przejmuję. A to co teraz kupuję jest w neutralnych kolorach, żóltym, zielonym, białym czerwonym, brązowym i innych :D W sumie tak jak gin powiedział, przy pierwszym dziecku nie ma to dla mnie żadnego znacznia. Zanim zaszłam w ciąże to mi się marzyło, i znanim ciążą była dla mnie realna. Potem już tylko myślałam i myślę o tym, żeby było zdrowe i wyszło w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny wlasnie przymierzam sie do malowania pokoju dzieciaczkowego zastanawiam sie nad kolorkiem - moze jakies sugestie?? Ma byc chłopak prawdopodobnie :D chce kupic rozno- kolorowe mebelki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska1234
Dziewczyny jak z imionami myślicie już o tym jak nazwiecie swoją pociechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia -> bardzo chętnie odpowiadam, ale zastrzegam, że to wiedza jedynie zasłyszana lub przeczytana: 1. przezierności karkowa - Jest to przestrzeń płynowa na karku płodu mierzona między 10 a 13 tygodniem ciąży, dobry link: http://www.prenagen.com.pl/pl/przeziernosc.php 2. czy kręgosłup jest w jednym kawałku tzn. czy nie ma w nim żadnych przerw pomiędzy kręgami 3. lekarz mierzy obwód główki i sprawdza czy mózg składa się z dwóch w miarę równo rozwiniętych podzielonych półkul. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir dziękuje :-) a co do pokoiku dzieciaczkowego - chyba macie na myśli jak i ja pokój w którym będziecie spać razem z pociehą ? Ja mam na myśli naszą sypialnio-dzieciarnie :p tzn będziemy mieć tam łóżko do spania , łóżeczki przy mojej głowie ( tak co by słyszeć jak zapłacze w nocy chociaż ja mam tak twardy sen że pewnie prędzej mąż sie obudzi :p ) no i ta ściana przy której będzie stało łóżeczko będzie jedynie w innym kolorze ! A tak nie planuje pokoku oddzielnie dla naszego dziecka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska1234 zarezerwuj swój czarny nick o dopisz sie do tabelki :-) bo sie podszywacze kręcą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska1234
TABELKA : NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........26.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11................22.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska1234 - podobnie jak ja :-) na głównej stronie z kafeterii można założyć nick lub wejść na preferencje na obojetnie jakiej stronie i kliknąć jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu to sie tam klika i zakłada sie konto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią że dziecinne pokoje powinny być pomalowane na intensywne kolory bo to stymuluje rozwój dziecka, ale ja chyba jednak zostanę przy moich ulubionych beżo-filoetach w grę wchodzi jeszcze zieleń, ale nie intensywna, brzmi dziwnie, ale wynik fajny i ciepły. No i znalazłam takie fajne szablony do malowania wzorów na ścianach, myślę że wybiorę księżyc z bujającym się chłopcem na huśtawce przyczepiona do tego księżyca i gwiazdki, nie za dużo polotu, ale fajnie tak ciepło, a i wybrałam sobie fotel do karmienia taki rozkładany, MEGAwygodny, a co mamie wygoda tez się należy o! ;-). Myślę, że będzie ładnie, a jak dzidziuch podrośnie to mu się urządzi pokój zgodnie z zainteresowaniami, żeby miał frajdę. Ale się rozpisałam, ale w końcu mogę się wygadać bo mój mężuś nie bardzo chce słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion : kopiuję "z dziennika polskiego nauczyciela historii... Osobliwa,dwudziestoparolatka staje przed biurkiem jako nauczycielka.Jakie przeszkody ją napotkają?Z czym będzie musiała walczyC?czy dzieci ją polubią? Przygładziła nerwowo włosy i otworzyła dziennik...Dzieci pilnie śłedziły jej ruchy wyczekując na jakiś ciekawy szczegół.Wogóle to miłe były,30miłych 10latków. Jedna Z nich już nerwowo szarpała spódniczkę.Ponieważ za chwilę miała byc odczytana jako pierwsza z dziennika...nosił nazwisko Adamiak. Nauczycielka odczytała więc małą Adamiakównę potykając się na imieniu DAJANA.Sąsiadką małej Dajany Była Dzesika Róża.Jej pretensjonalny strój rózowej falbanki i bluzeczki podkreślaly włosy zrobione karbownicą.Z całą pewnością Dzesika Róża nie była symbolem zwiewnej nimfy,przypominała snopek siana,albo rozrosłą w polu rzepe.Więc imię to nie sprawdziło się,tak jak i plecak z plastikowa Barbi. Zeby nie było koniec maskarady pojawiło się 7Wiktorii,4oliwie,Julie,Z chłopców 5oskarów,Brajan,Kevin,Denis,Jeden Kubuś. Nauczycielka zamknęłą dziennik.NIe wiedziała,że czeka ją za parę lat 15Amelii i tyleż samo Wiktorii... Ludzie lepiej psy nazywają niż dzieci,pomyslała idąc do domu..." a sama dam imię dziecku takie żeby sie nie wstydziło jak będzie dorosłe :-) i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir a gdzie znalazłas ten super księżyc ?? rozglądałam sie i są tylko esy floresy ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do 3D to miałam ostanio robione w 14 tyg. ale jeszcze nie było widać buźki itp. bo to jest USG przez powłoki brzuszne i dzidziuch jest za mały, takie badanie sporo kasy kosztuje więc chyba lepiej poczekać i zrobić ok 18-20 tyg, choć trzeba przyznać, że wrażenie jest bo dziecko się porusza ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir ja moje widziałam jak machało mi łapkami na zwykłym USG :-) przekochany widok :-) :-) a co do naklejek - samemu łatwo zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w niedziele w Ikei - tak oglądałam i oglądałam ... ale narazie zbieram projekty rysuje i rysuje i rozmieszczam ale pewnie ostatniego dnia kupie coś całkiem innego - ja tak zawsze robie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, lubię wyklejanko-wycinanki, ale takiego dużego to mi się chyba nie uda zrobić, dodatkowo duży arkusz też sporo kosztuje, po za tym chyba zamówię zrobienie szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wręcz odwrotnie, najbardziej lubie planować, a później krok po kroku realizować, żeby wyglądało dokładnie tak jak sobie wymyśliłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×