Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Malir, ja też nie byłam po żadnej stornie, chciałam żeby był spokój, bo nie było powodów do kłótni. Ale cóż wywiązała się, ważne że się skończyła. Co do wiary w to co jem, to jakos nie chce mi sie wierzyć. Nie wiem ja wam mówię, ze będzie córa. Jakoś jestem tego pewna, od samego początku. Co do lenia ojjj, ja też ponoć miałam się ożywić, a tu nic. Leń jak cholera i mam juz dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :\") Ale się tu wydarzyło w dwa dni jestem w szoku!! AAA prosze mnie dodać na naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko sie odezwałam to Was już nie ma :( ehhhh ja dziś na obiadek robie ogórkową i ja mam ochotę i mąż (teraz jest ze mną bo ma urlop :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć malir i izulka81 🌼 weszłam teraz na chwilke :-) więc piszę :-) ogórkową lubię ale mój ślubny nie nawidzi !! i żuru też nie lubi więc te 2 zupki gotuje tylko do siebie :-) a co do dzisiaj nie będzie mojego do 22.oo :( smutno mi bo zawsze o 16.oo był już w domku ... jakąś trase obrał do Kielc po część do naszego autka bo sie psuja skrzynia biegów ... pojechał prosto z pracy więc tyle go dziś widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do Ciebie, Chodziło mi o to, że daliśmy wszyscy spokój. Bo szkoda naszych nerwów, naszych maluchów i wogóle. Na topiku jest w miarę miło i mam nadzieję, ze wszyscy podadzą sobie ręce :) Ja mam jeszcze obiad z wczoraj :). Także zupa krem z ziemniaków i warzyw korzeniowych i na drugie bitki z pieczonymi ziemniaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że do mnie . Ok :classic_cool: oczko ziemniaki pieczone na oleju są bardzo kaloryczne :p :p :p ale widze wyrównujesz to zupą kremem z warzyw . JA MAM DZISIAJ ZUPE MLECZNĄ NA SŁODKO Z CUKREM :D męża nie ma jupi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia jak się cieszę że jesteś. Nie denerwuj się tym wszystkim pomyśl o Maluszku :) dla pocieszenia ci tylko powiem że ja na walentynki też nic nie dostałam a na dodatek mój kochany pytał się w urzędzie jak papiery wypisywał który dziś jest i aż sie babka na niego popatrzyła jak na wariata :( ehhh z facetami tak juz chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka nie na naszej klasie tylko na forum mała haja ... bo ja załozyłam 1 konto na naszej klasie i czekałam na decyzję admina naszej klasy o utorzeniu dla nas specjalnej klasy bo serwer im padł i nie można tworzyć nowych klas - a ja chciałam zrobić NASZĄ SIERPNIOWĄ KLASĘ :-) a nie tylko dodawać do znajomych ... znajomych i znajomych - chciałam ... zrobiłam ale pani dwie kreseczki nie doczytała że ja to już wczesniej od niej zrobiłam i zrobiła profil na którym mozna tylko dodawać sie do jej znajomych ... :( i tyle ja chciałam dobrze ale ... nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko - ale na oliwie nie smakują za dobrze :p izulka to tak jak ja :-( walentynki widze obie miałyśme bardzo nieprzyjemne ... ale co tam -> dla nich najważniejsze jest to że są przy nas a nie że pamiętają o takim święcie jak walentynki ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówisz Kochana, taki nasz los dobrze że mamy siebie i możemy sobie tutaj o nich beztrosko pogadać :) teraz uciekam do kuchni bo cos głodek mnie łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na oleju to jak? Przecież do piekarnika jak wsadzasz, to nie dajesz dużo oleju. A oliwa nie ma różnicy, ważne żeby się przypiekło. Ja nie mówię o smażeniu frytek, czy wogóle o smażeniu, a o pieczeniu do którego daje się tylko odrobinę tłuszczu, głównie po to żeby nie przywarły do naczynia czy foremki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak sie robi na głębokim oleu są pycha ale kaloryczne na patelce a jak a piwcyku to takie troszke wyschniete ! Nie lubie z piekarnika :p lubie z oleju tłuściutke smakowe :p ale i tak mam ochote na śledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty piszesz o frytkach a ja o ziemniakach do obiadu :). ja robię do nich różne sosy. Także suche nie są. Zdecydowanie wole opiekane i z dodatkiem sosu jogurtowo czosnkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno do was nie zaglądałam, jakoś czasu nie było... Wczoraj przeleciałam pół miasta w poszukiwaniu butów dla mojego faceta z nim gorzej niż z babą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko...-> wiem, wiem ;-) a co do ziemniaków, to ja też piękę i też z oliwą z oliwek tylko że dodaje do tej oliwy dużo ziół np. zioła prowansalskie, czosnek, w tym obtaczam ziemniaki i wtedy sru... do piekarnika, pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynyMATKOOOOOOOOOOOOOOOOO co tu sie dzeje????????? zaczelam czytac co mnie ominelo a tu jedna wielka klotnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co to wszystko????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! wiadomo ze profil musiala zalozyc 1dziewczyna bo musiala podac maila i ona nbedzie administrowala ta stronke!!! brrr mamuzsli wyluzujcie ja sie zaraz dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się je tak obtoczy to wcale nie wysychają tylko z wierzchu robią się bosko chrupiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj u lekarza, oczywiscie z mezolkiem. nasza dzidzia byla zaskoczona ze ktos znowu ja podgada, byla obrocona bokiem i wymachiwala,podskakiwala. a jak zobaczyla tatusia to zaczela sie po glowie drapac. pewnie zastanawialo sie co to za facet:) ale milusio bylo. moj kochany takim fajnym wzrokiem wpatrywal sie w monitor.... cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee-> skąd ja to znam ;-), albo piją z dołu albo z góry albo za krótkie albo za czarne albo znowu brązowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie was ogladam na profilu ale do konca nie wiem ktora jest ktora :-( moze w komenarezach do profilu kazda dopisze swoj nick z kafetreii co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir-- a podobno z kobietą jest ciężko:) A mi lekarz na ostatniej wizycie nie zrobił usg...zbadał tylko ginekologicznie i na tym koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dorota :). Emilia to są dwie_kreseczki. Reszta dziewczyn przedstawic się :). ja tez daję ziół. Tak tak pysznie chrupiące mniam mniam :). Ale najbardziej lubię z sosikiem :D Mmmmm jogurcik, czosnek mmmmm :D. uwielbiam, wolę takie ziemniaki do obiadu niż zwykłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×