Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

No wlasnie nie chcialam namieszac :( ale Viola jak licze Ci recznie biorac pod uwage dzien Twojej ostatniej miesiaczki to wychodzi mi ze 14 lutego zaczelas 18 tydz. 18 ,10 zaczelas 1 tydz 25 drugi i tak dalej i tak dalej i wychodzi 18 jak nic .. Ale juz sie nie wtrancam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ja tez juz mam pelna komode . Wszelkie przesady mnie nie interesuja a ciuszki dla dzieci sa takie sliczne ze poprostu nie moglam sie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Mini to wszystkim zajmuje najwięcej myśli. każda dziewczyna się zastanawia i nie może się doliczyć :D Dlatego, lepiej nie sugerować się kimś, a liczyć tak jak się liczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w sobote:) oczko! masz sliczny brzusio:) a ja jakos nie moge zabrac sie za sprzatanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troszke wzielam i pokuj koncze. jeszcze lazienka.. buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakrecilyscie mnie na ubranka dla maluszka... ohhh az sie rozmazylam. chcialabym byc juz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony nie wyobrazam sobie tego wszyskiego. karmienie, kapanie, przewijanie... mam nadzieje ze szybko sie naucze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wczoraj chyba o tym pisałam, ze sobie nie wyobrażam tego wszystkiego. Ja jedyne o czym marzę to jest żeby było ciepło, żeby nie trzbea było zakładać na siebie ton tych ciuchów, poza tym coraz mniej mieszczę się w płaszcz a nie opłaca mi się kupować nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze wszystkie mamusie szaleja ze sprzataniem, ja zreszta tez. zostalo mi jeszcze odkurzanie i mycie podlog wrrr 100metrow to juz dla mnie za duzo, no i prasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sprzatam, w sumie odswierzam bo w domu mam czysto ale ze mam zadatki na pedantke lubie siweza czystosc :-) teraz zrobilam sobie przerwe zajadam pyszne jablko i ogladam you can dance-no no niektorzy naprawde sa swietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini 55 nie wtracasz sie spoko ;)ja tez sie gubie z tym liczeniem hehehe tylko sie sugeruje tym co mi w karcie wpisuja hehe. ja ide w poniedziałek tez sobie pokupować troche ciuszków:Dmoja siostra tez mi da sporo po swojej córce ale tam jest wiekszość różowych hehe bo sama jej je kupowalam haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do pedantów nie należę :D Hihih, ale do brudasów też nie. :). Lubie czystość, ale :D hehehehe. Co do You Can Dance to chyba to powtórki, już to oglądałam, dobrzy są :D Czekam na mężusia, już niedługo będzie w domu :). Ehhh i ta nieszczęsna praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mam nic dla maluszka i długo jeszcze nie będę miała...zaczynam kompletowanie dopiero od kwietnia, a już tak bardzo chciałabym mieć jakieś rzeczy dla niego:( Chociaż łóżeczko już sobie upatrzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego nie zaczynasz kompletować? A poza tym tak jak mówi anababana mamy jeszcze multum czasu. Ja łóżeczka dwa, drewnianego jeszcze nie wymyśliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem...ale coraz bardziej zaczynam obawiać się tego co mnie czeka...próbuje znaleźć jakieś informacje o szpitalu w którym będę rodzić i wogóle nic nie ma...nawet żadnych opinii innych rodzących mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kateee, każda z nas musi przejść. Informacje jeszcze spokojnie zdobędziesz, nic się nie martw. Urodzimy, będziemy miały śliczne maluszki. Jeszcze masz czas na to żeby się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym mieć wszystko już ustawione i załatwione, tylko jak na złość teraz się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w to mroźne popołudnie :( Ja dziś jakaś osłabiona jestem, jakoś tak dziwnie się czuję i oczywiście mam niskie ciśnienie :( czytałam sobie co pisałyście i muszę stwierdzić że dużo rzeczy już macie a ja nie mam nic :( wózkiem sie nie przejmuje bo będziemy mieli od brata męża :) teraz zaczęliśmy robić remoncik pokoju i już końca nie mogę sie doczekać :) kupiłam sobie te kawę ricore i muszę przynazać ze jest dobra :) a czy piłyście ją z mlekiem (bo na opakowaniu jest napisane że można zalać mlekiem lub wodą )??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez mrozno od wczoraj.. a ja pije \"cienka\" kawe rozpuszczalna z mlekiem bo glowa cos mnie cmi.. wlasnie przyrzadzam zraziki a\'la ewelina :-) dla meza ktory pedzi juz do domku.. mnie czeka jeszcze wyprawa po drzewo do drewutni i rozpalenie w kominku i basta na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze bardzo ladne, wlasnie takie dostane od szwgierki poscielke tez wiec to mam juz z glowy ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×