Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dziękuje za porady :-) hihi a oczko ja nie mówie że sie wygląda w normalnych jak babcia - ale ja po prostu nie mam ani 1 pary zwykłych - ale chyba sobie teraz kupie jutro na zakupy bieliźniarskie :-) Pozdrawiam i zycze miłych snów papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten piekny dzien :-), u mnie po kilku szarych i zimnych dniach wkoncu wiosenna pogoda... Oczko gratuluje ruchow maluszka lub maluszkiej :-) Karusia hmm ja gory nose od rozm M nawet do Xl z tego wzgledu ze mam 176 wzrostu i 80d w biuscie wiec jakbys mogla mi napisac wymiary bylabym ci bardzo wdzieczna :-D Edaiomonia a ty szoruj do sklepu po normalne majty haha, ja cala zime przechodzilam w figach stringi tylko na wyjatkowa okazje.. a tymbardziej ze jestem w ciazy!!!! Kochana przez takie majtki moze cie przewiac i nie daj Boze przeziebisz malucha, moja znajoma miala taki przypadek i to w czerwcu!!! Życze milego dnia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Ale miałam problem ze wstaniem dzisiaj. Jeszcze do tego miałam sen, że lekarz powiedział, ze już nic z mojego maluszka nie będzie, że ma jakąś wadę, której nie wykrył nikt inny. Buuuu. Normalnie się z płaczem obudziłam. Zaraz pomykam na uczelnie, właśnie jem śniadanie. I zaraz lecę. Odezwę się pewnie potem jak wrócę. A co do majtek, ja stringi nosiłam, koniec liceum, początek studiów, a potem już tylko figi. I już potem nie mogłam się przerzucić znów na stringi. Mi jakoś wygodniej w zwykłych majtasach :D. A teraz w ciąży to już wogóle mają być mega wygodne. :D Te majtki o których wam mówiłam mają jeszcze tą jedną zaletę, że są wyższe z tyłu, i zasłaniają i ogrzewaają co mają grzać :D Kurcze ale temat MAJTKI :D. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, ja dolaczm sie do klubu wielbicielek fig - jakos nie moge w stringach. Najbardziej lubie jasne bawelniane majty. No coz - nie wszystkie musimy byc sexy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i oczko-> nie sie nie martw, bedzie dobrze. Fajnie, ze dzidzius juz Ci sie poruszyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko gratuluje ruchów ja jeszcze nie czuje ale może już niedługo:)wogóle to ja sie zastanawiam czy ja bede wiedziała że to sa ruchy dziecka a nie burczenie w brzuchu hehe.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, ja (choc ich nie czuje) mysle, ze jak sie pojawia bedziemy wiedzialy, ze to ruchy, a nie burczenie w brzuchu. Takie rzeczy po prostu sie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. oczko gratuluje!! oj jajuz tez nie moge sie doczekac ruchow. glaskam moj brzusio i glaskam i moze cos wyglaskam. no ale to 16 tydz. wiec mam troszke czasu jeszcze. moj maz mowi ze wyraznie slychac bulgotanie i nawet z tym bulgotaniem rozmawia. komicznie to wyglada. bulbulbubliblb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko gratuluje :D niesamowite prawda . Ja tez poczulam dosc wczesnie bo pod koniec 17 tyg i od razu tak silne ze mąz jak lape przyłozył to tez wyczuł przesuwajace sie cialko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj hustawke nastrojow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz oszaleje. wszyskto mnie denerwuje. jest na to jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap dzisiaj wieczorem poleze skupie sie to może cos odczuje hehe,mi tam czasami jakby cos sie poruszyło ale ja nie wiem czy to to hmm...,a ty w ktorym tyg jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka mojego kochanego szkrabeńka :) Na początku ciązy jak leżałam w szpitalu aż zazdrościłam tym 2 babkom co ze mną leżały bo 3 razy dziennie oodsłuchiwały pielęgniarki im dzieciaczki a mnie nie .... więc dzisiaj zaczęłam już 13 tydzień i rano byłam u gin . Popatrzyła w karte ciąży ... wzięła ten aparacik do odsłuchiwania i :-) ale napieprza mu te serducho :-) powiedziała ale ładnie słychać i jakie duże dziecko ja tu widze - podobno bardzo szybko sie rozwija :-) :-) :-) :-) hihihihi dobrze podobno ale co najważniejsze nie robiła mi badania .... dopochwowego :-) hehe więc nic jej nie zrobiłam bo jakby mi naruszyła moją podrażnioną cipeczke zabiłabym ją !! :P a co majtasków - kupiłam 2 pary z atlantika bardzo wyciete figi - ale sie wżynają do pupy - ech nie ma jak stringi - nie umiem sie oduczyć :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie. ja jeszcze nie slyszalam. mialam slyszec ostatnio ale wybralam usg zeby maz mogl popatrzec bo byl ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa razy juz słyszałam jak bije za pierwszym razem tez bylo bardzo glosno slychac i od razu ale za drugim to tylko chwilke widocznie byl moze inaczej ułożony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie. mi wtedy tylko usg. a nastepna wizyte mam 13.marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac. znowu zobacze mojego Maluszka:) a to jeszcze tyle czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za 2 tyg w piatek wizyte i usg tez juz nie moge sie doczekac kiedy je zobacze:)i moze poznam płeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nastepnej juz tez moze jak sie ladnie ulozy:) ale moj mezus nie chce wiedziec. chociaz pewnie sie tylko zgrywa. bo droczy sie ze mna ze i tak bedzie synalek i poerwsze powie tata. Ja mam troszke odmienne zdanie na ten temat.:) ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja smigam do ginekolog jutro ,w końcu karte ciązy mi zaloży,no i Usg przyziernosci itp.bedzie jutro robiła:( Hmnn kto wie moze tez sobie poslucham bicia serduszka....eehhhh Oko..🌼jak fajnie,ze czujesz juz maluszka:D:D Eudoimonia🌼to tylko sie cieszyc,ze maenstwo sie szybko rozwija i zdrowo i serduszko wali jak młot!! Co do stringów.....nie wyobrazam sobie chodzenie w wielkich gatkach...nie potrafie,jak musialam raz w miesiacu to szlak mnie trafial i czulam sie zle i bylo mi nie wygodnie:(:( Wiec nie nosze,siedze w domu wiec nie przemarzne a jak wychodze na dwor to mam dlugiiii plaszczyk po same kostki prawie,wiec jets mi cieplo........ Zmykam jesć bo wstalam juz jakis czas temu a jeszcze sobie sniadanka nie zrobilam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide troszke do kuchni. zobacze co tam slychac. do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chce wiedziec ale tez jest pewny ze bedzie syn hehe a ja mysla ze dziewczynka:) Szylusia to ty jeszcze nie masz karty założonej ja poszlam to bylam w 8 tyg i mi od razu zalozyli ,moze to zalezy od lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha. moja tesciowa pojechala gdzies sobie rowerkiem wiec ja pedze zrobic obiadek po swojemu:) w koncu!!!!!!!! hustawka nastrojow minela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola-> ja jestem w 14 tc i nic, ale to nic nie czuje. Ale spokojnie, jeszcze poczujemy... To Twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka-> Ciebie ta Twoja tesciowa z roznowagi wyprowadza;) Zrob obiad po swojemu, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jestem w 17tc i tez jeszcze nie slyszalam bicia serduszka mojego malucha nastepna wizyte mam 13.03 to moze wtedy posluchamy ja juz mam wysprzatane, wyprane, pozmywane i ugotowane maz na ogrodzie modzi nowy plot a ja zajadam kisiel truskawkowy i robie wszystko zeby nie zajac sie nauka do poprawki (mam w sobote i nic nadal nie umiem) i teraz zaczelam ogladac greys anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola27🌼 Wiesz ona tak od niedawna robi,niewiem skad to sie wzielo,ale przypuszczam,ze dlatego ,iz duzo kobiet niestety nie donosi dzidzi i porania i dlatego ona zaklada karte ciazy dopiero po 3 miesiacu ,aby kobieta potem nie cierpiala patrzac na te karte a nie majac juz dzidzi:(:( Ale jutro napewno juz miec ja bede:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap tak pierwsza dlatego pewnie poczuje je troche pozniej:) Szylusia no i w sumie tak jest chyba lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×